koju prodavnicu ženske odeće ili čuvenu marku preporučujete?

xpajamacax:
e to i ja isti tak0o:lol:
dakle ne nisam rekla da je zara sr anje
ali nešto mi se zarozala ove sezone...(inalče imam dosta iz zare garderobe)
a volim h&M također...mada za nešto elegantnije i fakat kvalitetnije...zara pre nego h&m
kao i pre ARMANI nego bilo šta od ove dve...
kupim jedan komad svaki put kada sam u inostranstvu.
malo ARMANI, malo PRADA...pa ko živ ko mrtav:lol:
tako se sita napazarim..npr...kupim šal:lol:
ili rukavice i kapu:lol:
a na sniženju sako ili neki konkretniji detalj...npr dzemperić sa poslednjih pohoda...armanijev:lol: e,sad sam se nahvalila idem...

e pajamaco, gazdarica te mrzi na gerijatriji, a ja ovde! :)
 
jedina stvar koja mi se nije niti isprala niti razvukla ama nista se nije promenila za 8 godina je iz army shop-a maskirna zenska majica, probajte sa tim, stvarno vredi ulozenih para :D

zara je potpuno bezveze, grozni materijali, grozno siveno, grozno skupo... pricala sam pre nedelju dana sa zenom koja je ovde dosla iz svedske, kaze tamo se svi oblace u h&m-u i stvarno nikome nije bitno sta nosi, da li su h&m farmerice ili replay ili stagod... dok je primetila da je ovde kod nas narod poludeo, da se mnogo obraca paznja na odecu i da nema neke sredine u cenama, ili knez ili buvljak... doduse oni su svedjani pa mogu sebi da priuste nove stvari svakih 5 dana pa ih bas briga...

da li ste primetili da su i domace robne marke preterano skupe?
 
Milica BG:
jedina stvar koja mi se nije niti isprala niti razvukla ama nista se nije promenila za 8 godina je iz army shop-a maskirna zenska majica, probajte sa tim, stvarno vredi ulozenih para :D

aaaaaa...zelim..
nego, ja sam budala koja nije kupila nista u Army Shopu u New Yorku...a znas cega je sve bilo...jakni za 10$ i navy kaputa za 15$..
nego sam zurila i htela posle da dodjem pa nisam...smrc...
 
Peta W.:
Meni se mnogo svidja Legend... oni bash rade krpice po mom ukusu..u ipsis-u mozhesh naci slatke jednostavne majice,a nisu ni skupe. Trenerice u Nexus-u ubedljivo najbolje i najpristupachnije cene...
Joj jeste legend, obooozavam. Bas sam skoro kupila jednu divnu teksas-sako-jaknicu.
Nova kolekcija im je bas divna, ali ima samo nekoliko majica koje mi se ne svidjaju (tacnije za koje sam mislila da su suknje dok me prodavacice nisu uverile u suprotno :shock: )
 
anakin:
aaaaaa...zelim..
nego, ja sam budala koja nije kupila nista u Army Shopu u New Yorku...a znas cega je sve bilo...jakni za 10$ i navy kaputa za 15$..
nego sam zurila i htela posle da dodjem pa nisam...smrc...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

10$??????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

aaaaaaaaaaaa, trebalo je odma' da pazaris, to se ne ostavlja za posle :D :D :D

a ja sad idem da umrem od zavisti, tebi je new york sigurno blizi nego meni :evil: :p :D :D :D :D
 

Back
Top