Mizoginija ili realnost?

Slažem se ja Neno donekle sa tobom ali bih isto mogla da navedem sledeće :
neki muškarci danas :
počupane obrve
24/7 teretana
uske ,preuske pantalone
okupani parfemom
imperativ : skup auto iz kog bije Prija
splav i separe
fotke sa Zlatibora
obavezno par fotki na insta sa nekim oružjem
Bez tetovitanog Ostroga preko celih leđa ništa
Za sve ostalo :tick:
 
Slažem se ja Neno donekle sa tobom ali bih isto mogla da navedem sledeće :
neki muškarci danas :
počupane obrve
24/7 teretana
uske ,preuske pantalone
okupani parfemom
imperativ : skup auto iz kog bije Prija
splav i separe
fotke sa Zlatibora
obavezno par fotki na insta sa nekim oružjem
Nemoj da mi prejudiciraš teme.. htio sam i o tome..
Sad si mi sve pokvarila :dash: (šalim se).:)

Čak si to i skromno obrazložila.. ima još tu da se dopuni ali, kako da kažem, tema nije o tome.
Dakle nije da nisi u pravu, naprotiv samo mislim da je to skretanje sa teme..
 
Ni ja se ne važim po Nenovom spisku, al to ne znači da nisam upućena u trendove :mrgreen:
Видим да је упућеност боља него моја. Ја пратим нешто друго, а у тренду нисам био никада. Ни пре 10, ни пре 15, ни пре 20 година.

Све је то у складу са временом. Сутра ће бити нешто друго, а ови који су данас пуштали Пријовић из rent-a-car или голфа 2005. годиште ће да причају "е, знаш ти како је било кад сам ја...".
 
Видим да је упућеност боља него моја. Ја пратим нешто друго, а у тренду нисам био никада. Ни пре 10, ни пре 15, ни пре 20 година.

Све је то у складу са временом. Сутра ће бити нешто друго, а ови који су данас пуштали Пријовић из rent-a-car или голфа 2005. годиште ће да причају "е, знаш ти како је било кад сам ја...".
Samo sam upućena, ne znači da ih pratim. Ja sam od onih koji su jako radoznali, volim da sama vidim, saznam, procenim pa donesem mišljenje.
 
Samo sam upućena, ne znači da ih pratim. Ja sam od onih koji su jako radoznali, volim da sama vidim, saznam, procenim pa donesem mišljenje.
Наравно. Тако је најбоље.

Искрен да будем, некако бих пре прихватио ово што је @Neno ставио на свој списак, него нешто од 300 кг живе ваге или запуштену феминисткињу.

Не кажем да је ово што је Нено навео добро, али постоји и она друга крајност, која је непривлачна, а коју нико не осуђује.
 
Ne valja ti taj klot.. a tek frket.. mogu misliti :rotf:
i opet.. se šalim.

ljudi griješe, ali i priznaju.. mislio sam, neka iskonska ljubav gdje mozak ne funkcioniše, kad ono :eek::eek::roll:
Ma zezam se.
A opet baš volim što si mi kontrirao a nisi u pravu.
srce.gif
 
Наравно. Тако је најбоље.

Искрен да будем, некако бих пре прихватио ово што је @Neno ставио на свој списак, него нешто од 300 кг живе ваге или запуштену феминисткињу.

Не кажем да је ово што је Нено навео добро, али постоји и она друга крајност, која је непривлачна, а коју нико не осуђује.
Što rekli i od goreg ima još gore.. samo, i ovo je dosta. Da ne idemo u neke krajnosti.
 
Nos, uši.. to je sasvim ok.. ali nisam vidio skoro ni jednu da joj lijepo stoje napumpane usne.
Ona kojoj lijepo stoje a napumpane su je stavila manje kubika pa ne primjetis. Nije nužno da bude pretjerano,može to i lijepo da izgleda.
Da nema muškaraca koji vole takve pretjerane žene one ne bi radila to od sebe,imas osoba koje čitav život provedu u zelji da se drugima dopadnu, pod svaku cijenu.
Muškarac koji vaze i kalkulise šta je na njom prirodno i shodno tome je nagradi laznom ili original torbicom ili slicno ni ne zasluzuje bolju .
Ni u konkretnom ni u bilo kom slučaju. Nasla vreca zakrpu što bi rekli.
Uz napumpanu ženu ide muskarac golemog torza i tankih nozica.
 
Neke žene danas;

-obrve lažne,
-trepavice lažne,
-usne lažne ,
-karakter lažan..
-operisan nos
-operisane grudi (silikoni),
-operisano doope (uvećano?)..

Sve je na njoj lažno, a ona bi..

..ona bi original torbicu? :eek::think:

E pa (ne)može.. :mrgreen:
Budi svoja, budi originalna, a originali su nezamjenljivi.. postoje samo blijede kopije.
Ali.. bolje i "blijeda" kopija, nego, nego.. nego da je taamoneka :roll::D
Zar (ni)je tako?
Zene lazu izgledom a muskarci recima
Sustina je ista
 
Problem sa ovako idiotksi/tradicionalnim stavovima je shto nema trenutak kad je to bilo normalno, to jest, moja baba je govorila da samo ***** farbaju kosu i nose najlon charape. Zapravo ljudi su verovatno od pecina i vatre do danas gledali kako da se ulepshaju i potpuno je normalno, al tradicionalisti nemaju bash neku misao.
 
Ona kojoj lijepo stoje a napumpane su je stavila manje kubika pa ne primjetis. Nije nužno da bude pretjerano,može to i lijepo da izgleda.
Da nema muškaraca koji vole takve pretjerane žene one ne bi radila to od sebe,imas osoba koje čitav život provedu u zelji da se drugima dopadnu, pod svaku cijenu.
Muškarac koji vaze i kalkulise šta je na njom prirodno i shodno tome je nagradi laznom ili original torbicom ili slicno ni ne zasluzuje bolju .
Ni u konkretnom ni u bilo kom slučaju. Nasla vreca zakrpu što bi rekli.
Uz napumpanu ženu ide muskarac golemog torza i tankih nozica.
Eto, tako jednostavno a tako tačno.. bravo za komentar. :hvala:
 

Back
Top