..da sam

Ja sam bio bukvalno zavistan od kantera... Igrao po 6-8h dnevno, bezao iz skole... katastrofa! Rekao sam sebi, u igraonicu ne ulazim vise ni da se ispisham! :(
 
Da sam muško bila bih... muško... jednostavno...

Sada i žene mogu da rade iste stvari kao i muškarci... imaju slobodu kretanje, pravo glasa, slobodu govora, mogu da rade skoro sve poslove kao i muškarci... sada i nema neke razlike među nama...

Naravno, u nekim državama je greh biti žena... u nekim državama i dan danas, u XXI veku žene nose burke, ne smeju da govore, obrazuju se, hodaju same ulicama, rade... a takav život i nije život... :(
 
da sam musko radila bih iste stvari kao i sada samo sto bih bila bata :D i ne bih imala momke vec bih muvala devojke :D mislim... normalno :D
tako da ne mogu da kazem da bih bila gitarista jer sam to sada :D a zelim da budem gitarista i to doobar :D


a sad jedno pitanje... da ste musko... dal i mislite da bi vam zivot bio "laksi"???
ovo nije feministicko pitanje, vec samo me zanima sta mislite!!!
 
Ima 1000000 razloga....Cinjenica je da su muskarci dosta opusteniji od devojaka,nisu toooliko optereceni izgledom,nisu toliko emotivni,kao i Jos mnooooogo stvari....:D
 
Ne bih želela da sam muško. I ne mislim da bi mi život bio nešto mnogo lakši... a i ja uvek idem težim putem u životu... čak i kada postoji lakša mogućnost...

Eh, Zvrćo, da su to razlozi... jer ako su to dobri razlozi zbog kojih je bolje biti muško, onda nikad ne bih želela da postanem isto ili da žalim što nisam.
 
Ima 1000000 razloga....Cinjenica je da su muskarci dosta opusteniji od devojaka,nisu toooliko optereceni izgledom,nisu toliko emotivni,kao i Jos mnooooogo stvari....:D
Ма нее, уопште нису оптерећени изгледом.
Зато стављају гел на косу, зато се брију, зато иду у теретане...
Уосталом и ово:
Druga slika, drugar jedan se slikao u majci, slika je slikana tako da se vidi kajla od dva prsta, sat na ruci i iPhone preko koga dotični (navodno slučajno) razgovara u tom trenutku.
Их, мени су најбољи они момци што фотографишу свој одраз у огледалу, наравно без мајце, са кајлом и сунчаним наочарима, са комплетно напумпаном мишићном мускулатуром, уз специфичан опак израз лица и полу-отворена уста која као да поручују: Ш'а 'е било? А?
Да, све сами примери мушкараца који нису оптерећени изгледом.

А и остало што си навела је... безвезе. :confused:
 
Pa poznajem i ja decka koji je nenormalno opterecen svojim izgledom....ali takvih je dosta manje...

I ja nisam rekla da se oni ne brinu o svom izgledu,vec da devojke posvecuju vise paznje tome od muskaraca!
 
Pixxxxxxxxx, da sa, mushko sigurno bix bila weliki zenskarosh........:)
Bila bix, burzuj, napucan, krpire swe furmirane, plawe ochi, crna kosa, dupa da i ****** polude, swe shto o chemu ja sanjam..........
Zenskarosh, kako bi reko bojan, shetala bix od sobe do sobe........
Bila bix kao James Bond, samo sa manje te akcije i sopashawanja sweta, ma wishe zena!!!!!
Joj bwe, bila bix mnoooogoooo luda......Neopisiwo......
Jedino shto sebi nikada necu oprostiti jeste bash to shto nisam mushko.......:(......
pozZz.....
 
Imaš ti neki problem dete. O.o

A šta ćemo kad bi se u drugom životu rodila kao muško i sve to bilo tačno ali imala zelene okice i plavu kosu. Pih, džaba.

Ili se rodila u porodici kao muško dete ali ti otac obućar i jedva skrpite kraj sa krajem, kakva crna markirana garderoba...

Ih, ima još 1000 varijanti ali naravno drugi život na zemlji je nemoguć pa je glupo nastaviti ovako...
 
Pixxxxxxxxx, da sa, mushko sigurno bix bila weliki zenskarosh........:)
Bila bix, burzuj, napucan, krpire swe furmirane, plawe ochi, crna kosa, dupa da i ****** polude, swe shto o chemu ja sanjam..........
Zenskarosh, kako bi reko bojan, shetala bix od sobe do sobe........
Bila bix kao James Bond, samo sa manje te akcije i sopashawanja sweta, ma wishe zena!!!!!
Joj bwe, bila bix mnoooogoooo luda......Neopisiwo......
Jedino shto sebi nikada necu oprostiti jeste bash to shto nisam mushko.......:(......
pozZz.....

Slatko se ismejah... :hahaha:
 
Imaš ti neki problem dete. O.o

A šta ćemo kad bi se u drugom životu rodila kao muško i sve to bilo tačno ali imala zelene okice i plavu kosu. Pih, džaba.

Ili se rodila u porodici kao muško dete ali ti otac obućar i jedva skrpite kraj sa krajem, kakva crna markirana garderoba...

Ih, ima još 1000 varijanti ali naravno drugi život na zemlji je nemoguć pa je glupo nastaviti ovako...

daj Boze, kakwe ste wi bukwali ste................ strtashno!
 

Back
Top