Da li nekada imate osecaj da wam se ziwot rushi?

Upravo sada...Kevi smanjuju platu za 150 evra tako da su mi šanse za školovanje u Užicu ravne nuli,naravno pod uslovom da imam dovoljno bodova da upišem jer sam nikakav ak i stalno nerviram matore svojim neradom.Takođe sam se pomirio sa činjenicom da ću biti običan šljaker kojeg će poslodavac gaziti kako je njemu volja jer je jelte,štrebao dok sam se ja zezao i podsmevao takvim ljudima.Tehnjava mi je osim smrada cigareta i pucanja kinte na neka s**nja koja oni zovu pićem donela poznanstva sa puno narkomana koji nikako da me se otkače.Još kad bi mi umro neko drag(pu,pu)sve bi otišlo u k**ac!
 
Meni se svaki put kad treba da krenem u skolu zivot srusi.

ahahaha takodje :sad2:

Ne znam cemu ovo,mi smo jos svi mladi da bi se osecali kao da nam se zivot rusi,kao da sutra ne postoji..a sve su to stvari koje ce nam sutra mozda biti smesne.Meni se recimo zivor rusio sinoc i mislila sam ko zna sta i nakon dobitka jedne poruke promenila sam misljenje u sekundi..
Ove stvari sto nam se desavaju,to je samo neko kusanje,jer kad budemo ljudi i Bog da budemo imali porodice imacemo mnogo vise problema,mnogo vise puta cemo se osecati kao da nam se rusi svet..Ovo je sve maciji kasalj i naravno u ovo ne ubrajam gubitke dragih osoba.
 
Upravo sada...Kevi smanjuju platu za 150 evra tako da su mi šanse za školovanje u Užicu ravne nuli,naravno pod uslovom da imam dovoljno bodova da upišem jer sam nikakav ak i stalno nerviram matore svojim neradom.Takođe sam se pomirio sa činjenicom da ću biti običan šljaker kojeg će poslodavac gaziti kako je njemu volja jer je jelte,štrebao dok sam se ja zezao i podsmevao takvim ljudima.Tehnjava mi je osim smrada cigareta i pucanja kinte na neka s**nja koja oni zovu pićem donela poznanstva sa puno narkomana koji nikako da me se otkače.Još kad bi mi umro neko drag(pu,pu)sve bi otišlo u k**ac!

E pa kume vreme je da malo zasuces rukave i da pocnes da radis i uporedno idi vandredno ili studiraj!! Ja kad budem studirao ja cu uporedno i da radim i da studiram!;)
 

Back
Top