Da li nekada imate osecaj da wam se ziwot rushi?

Joj Stefane, sed bih te izljubila...

Piš živi... :hahaha:

Daj Milice, tinejdžerima je problem šta da obuku za žurku, šta misle ostali u školi o njima, da li se dobro ljube, da li su debeli ili ne, neka devojšica nosi veći brus od nje i sl. gluposti... to su ti banalni problemi...

Veruj mi, slušam to svaki dan...

Srećom, prerasla sam većinu takvih problema iako sam i ja tinejdžer...

Ta ne brini, ljubicemo se mi, samo da ti jos malo porastes! :mrgreen:

Akcenat na ono "većinu takvih problema". Dobro je to sto ranije prevazici, samo ne zaboravi da si daleko od nekog zrelog doba i ne zanosi se previse da ti ne prodje mladost cekajuci nesto sto nije nista posebno zanimljivo, cak stavise ume biti tesko sranye!
P.S.Ne shvataj ovo kao nikakav zlonameran komentar.
P.P.S. Ne smatram sebe zrelom osobom! :mrgreen:
 
Ta ne brini, ljubicemo se mi, samo da ti jos malo porastes! :mrgreen:

O.o

Akcenat na ono "većinu takvih problema". Dobro je to sto ranije prevazici, samo ne zaboravi da si daleko od nekog zrelog doba i ne zanosi se previse da ti ne prodje mladost cekajuci nesto sto nije nista posebno zanimljivo, cak stavise ume biti tesko sranye!
P.S.Ne shvataj ovo kao nikakav zlonameran komentar.
P.P.S. Ne smatram sebe zrelom osobom! :mrgreen:

Ne, ja moju mladost hoću da iskoristim što bolje mogu... ali sam prevazišla probleme tipa: Ijao ona nosi veći brus od mene ili ona je bolja riba od mene... :confused:

Znam da nije zlonameran... (:
 
Često imam taj osećaj... da li zbog nekih problema ili nečeg drugog... ali uvek postoji svetlo na kraju tunela... samo treba što brže stići do njega...

U takvim situacijama ili se posvetim nečem što volim... pisanje, čitanje, pevanje... ili fizičkom radu... nebitno šta je, trčanje, trbušnjaci, sređivanje kuće, skakanje... bilo šta što će iz mene izvući tu negativnu energiju... posle toga je sve ponovo lepo... (:

edit: 'Ebalo vas w. -.-

Tako je,tako je!:klap:
 
Da, treba. Slazem se.
Stavise, opasno je ne slusati ih i minimizovati probleme tog zivotnog doba.
Ipak, nisam ni za to da se drze pod staklenim zvonom i da se neprekidno stite.
U tom slucaju, kad jednom izadju u dzunglu, zveri ce ih pojesti ocas posla.
Nije lose da bar povremeno osete kakav je zapravo zivot i da na vreme nauce da gotovo nista nije toliko strashno da se ne moze popraviti ili izmeniti.
Posebno zbog toga sto ih obicno frustriraju takve banalnosti koje je pomenula Wind of Change :)

Разумемо се. :cmok:
 
Dakle...da li imate osecaj da wam je lepo,i samo odjednom kao da wam se ziwot ceo srushio???

P.S.Izwninjawam se ako ima wec tema!:mrgreen:

Da. . .nazalost to mi se stalno desava. . .pretprosle nedelje sam bila mnogo srecna, zezala sam se sve, a onda naredna nedelja mi je bila uzasno losa, bila sam neraspolozena sve do pre neki dan, uhhh. . .sada i ne pokusavam nesto da budem mnogo srecna zato sto mi se sreca odjednom izvrne. . tako da pokusavam da budem umerena. . .ali kada mi se tako ceo zivot "srusi" obicno, ako sam sama pustim glasno muziku, radim nesto sto ce da me oraspolozi i odvratiti paznju. . .
 
Ne, nemam takve osecaje. I ako imam onda traju veoma kratko, dovoljno kratko da se sada ne mogu setiti njih.

Sto se tice tinejdzerskih ili uopste kako kazete 'banalnih' problema oni jesu problemi i tesko je reci da li su manji ili veci od problema koji spadaju u grupu 'nebanalnih'. Ono sto nas tera da pravimo razliku izmedju ove dve grupe je vise nacin na koji se ti problemi ispoljavaju, koliko traju i kada se najcesce javljaju, nego li subjektivna mera zvana 'ozbiljnost problema'. No to niti znaci da su problemi manje/vise ozbiljniji niti da je za njihovo resenje postoji jedna prava i jedna losa opcija.

Stavise, imam utisak da se problemi ne prevazilaze vec se jednostavno zamenjuju drugim problemima, koji ne moraju biti ozbiljniji.

A mogu pricati o tome kako stariji vrlo cesto pod uticajem emocija namerno smanjuju ozbiljnost sopstvenih problema iz proslosti ali o tome neki drugi put.
 
Није лепо да овако банализујеш. Питање је због чега јој се руши живот.
Замисли да јој се родитељи разводе или је, не дај боже, изгубила неког драгог.
И шта сад? Треба да оре њиву или пере шофершајбне да би јој било лакше?
Све и да нису тако страшне ствари у питању, тинејџери имају веома бурна осећања са којима не знају како да се изборе. Треба се потрудити и посаветовати их а не омаловажавати.
pa ne ,moze i da pocne da se drogira ili da pije ionako je tinejdzersko doba najbolje za takve stvari :D
 
Их, да ми се живот руши!!
Па ја га још нисам ни спознала ни проживела па да могу да кажем да ми се руши.
Кад сам убедачена, једноставно сам убедачена, није то баш таква апокалипса!
Јесам понекад надрндана, али ми се свет још увек није ,,рушио''.:confused:
 
Poslednja izmena:

Back
Top