Da li je Đinđić bio pogrešan izbor za Srbiju

sve bi ja vas vratila u mart 1999. godine ili u bilo koju drugu godinu od 1990. do 2000. pa da vam bombe padaju po glavi, da radite za 5 maraka (ili 2,5 evra jel je to sad toliko) ili da pola dana sedite bez struje ili da idete na posao, a da vas ne plate, ili da more gledate samo na slikama, ili da nemate gde da kupite secer ili da neamte gde da ku[ite cigare ili da vam dete nosi utoku u grad ili da brojite umrlice nasih mladih koji su poginuli na ratisti.

Hvala bogu OVIH STVARI VISE NEMA U SRBIJI, nije sve idealno i nije bas super.... ali MNOGO JE BOLJE. Hvala Zoranu Djindjicu na tome.
 
sve bi ja vas vratila u mart 1999. godine ili u bilo koju drugu godinu od 1990. do 2000. pa da vam bombe padaju po glavi, da radite za 5 maraka (ili 2,5 evra jel je to sad toliko) ili da pola dana sedite bez struje ili da idete na posao, a da vas ne plate, ili da more gledate samo na slikama, ili da nemate gde da kupite secer ili da neamte gde da ku[ite cigare ili da vam dete nosi utoku u grad ili da brojite umrlice nasih mladih koji su poginuli na ratisti.

Hvala bogu OVIH STVARI VISE NEMA U SRBIJI, nije sve idealno i nije bas super.... ali MNOGO JE BOLJE. Hvala Zoranu Djindjicu na tome.

U pravu je ovaj stariji gospodin. Slusajte njegovo iskustvo sa pet maraka, bombama, utokama, cituljama, secerom i sedenjem i uporedite to sa olimpijskim visinama standarda i bezbednosti koje je Srbija dostigla oplodjena mucenickom krvlju naseg Zorana.

Zakljucci se SAMI NAMECU.
 
Što više pratim dešavanja u ovoj ludoj zemlji sve više dolazim do zaključka da je Đinđić sa svojom Vladom započeo uništavanje Srbije i da je to prelomni period kad je sve negativno počelo da isplivava u ovoj zemlji.
Zanima me i vaše mišljenje ...

Ko je tog izdajnika ikad i birao :D

Cak i onomad na izborima za gradonacelnika Sloba mu ko sirocetu dao mesto :hahaha:
 
jeste Kasa je sa vlascu u 5 opstina , od kojih su 4 omanje varosice drzao red i mir , spominjalo se i onda svasta , prvo je dovodio Sloba neke neoprane , bezube klosare iz nekih selendri da prave sranja po Novom Sadu ,medjunacionalnih incidenata je bilo gomila , samo se nije pisao i govorilo o tome , pa se onda po Sandzaku regrutovala vojska sa Alijinu armiju , pa su onda izvodili gradjane Srbije iz voza i ubijali ih ko zna gde u istom tom kraju , pa su srpki panduri ginuli ko pilici po Kosovu , a na kraju separatisti i dobili ono sto su i trazili ...
to sto je u Politici i na tadasnjem RTS-u sve bilo bajno i sjajno i sto se nije spominjalo nista , ne znaci da je tako i bilo

gradjane srbije ? a gradjani srbije krenuli da vide sta ima u sarajevu ratne 93 :-)
ej bre,eto ti zastave na svakoj banderi u NS,to vise nije srbija,i to bez ispaljenog metka.
 
U pravu je ovaj stariji gospodin. Slusajte njegovo iskustvo sa pet maraka, bombama, utokama, cituljama, secerom i sedenjem i uporedite to sa olimpijskim visinama standarda i bezbednosti koje je Srbija dostigla oplodjena mucenickom krvlju naseg Zorana.

Zakljucci se SAMI NAMECU.

Колега,вас очито нису научили демокрацијским вредностима.
Код мрског диктатора раја је радила за 5 дем.и мрзила владара.
Сад раде чабе за љубљеног газду,ал се поносни на свијетли еуропски пут и чекају уздигнута чела.
То је напредак,то је просперитет,то је будућност.
 
Ne on je morao da ide to je završeno poglavlje ali ko je trebao da dođe ? eeeeee to je nešto drugo i ovde se ne radi o Slobi i "CVETU U KOSI "nego o Đinđiću i njegovim potezima.

Sto je morao da ide? Nije morao.

Da je bio sljam kao ovi sadasnji, mogao je ladno da potpise u Rambujeu, da dovede NATO da ga cuva na vlasti, da se opari i da nakrivi kapu.

Sad kad vidim kako ga pljuju, steta sto nije, pa da i ja imam razlog da ga pljujem.
 
sve bi ja vas vratila u mart 1999. godine ili u bilo koju drugu godinu od 1990. do 2000. pa da vam bombe padaju po glavi, da radite za 5 maraka (ili 2,5 evra jel je to sad toliko) ili da pola dana sedite bez struje ili da idete na posao, a da vas ne plate, ili da more gledate samo na slikama, ili da nemate gde da kupite secer ili da neamte gde da ku[ite cigare ili da vam dete nosi utoku u grad ili da brojite umrlice nasih mladih koji su poginuli na ratisti.

Hvala bogu OVIH STVARI VISE NEMA U SRBIJI, nije sve idealno i nije bas super.... ali MNOGO JE BOLJE. Hvala Zoranu Djindjicu na tome.

Mene ako mozes odmah vrati u 99' jer se tada mnogo bolje zivelo nego sada,bio bih ti nesrazmerno zahvalan.

A ovo dole su sve budalashtine i lazi,a ti to veoma dobro znas;)

Ja tebe ne bih nigde vracao,bolje ti je ovde gde se ubijaju demonstranti,premijeri,kolju ljudi na terazijama,tinejdzeri kolju starice za 1000 dinara,srbi u enklavama nezasticeni i tako.........
 
Djindjic je posledica,a u Srbiji je tad bila poledica ( klizavo i kad mu vreme nije) pa se jedan deo naroda okliznuo na nju i popadao povlaceci za sobom i one koji nisu hteli da padnu...sad velika vecina oseca te katastrofalne rezultate ... i posledice i poledice ali ne zna kojim lekom da se leci !

Naravno posto svaka posledica ima svoj razlog a razlog ima uzrok,sve to jeste za jednu dublju analizu ali ukratko...

...Razlog je bio zelja posledice da preko poledice dodje na vlast,
a uzrok je bio,zelja velikog sefa da skloni sa vlasti jednog neposlusnog sluzbenika i na njegovo mesto postavi nekog klimoglavca koji ima dobar rad ruku,kako se veliki sef nebi previse zamarao povlaceci one marionetske koncice !

Dobro...neko ce se sloziti a neko bas i nece,neko ce pitati a zasto bas u Srbiji...ako se malo pocesete po glavi,seticete se da to nije bilo samo u Srbiji vec i u njenoj malo siroj okolini! Razlikovale su metode i nacin ali su producent i reziser velike predstave bili isti !
 
Ma ne spori niko teska vremena, prevrate, globalnu nestabilnost i sve to, sve je to dato

Ono sto je beskrajno zabavno jeste to uzdizanje do nebesa jednog coveka, Zorana Djindjica, koji u sustini nije uradio nista osim sto je poginuo u mutnim okolnostima. Ja sam stvarno mislio da su ta vremena kulta licnosti iza nas, ali svako ko vidi to zaklinjanje da sa njegovog puta ne skrenemo, te fabule i basne koje se ispevaju o njemu, te anegdote pune hvalospeva, to citiranje stupidnih recenica kao da su, barem, Beseda na gori...

Ne znam, meni je to strasno smesno a donekle i odvratno.
 
sve bi ja vas vratila u mart 1999. godine ili u bilo koju drugu godinu od 1990. do 2000. pa da vam bombe padaju po glavi, da radite za 5 maraka (ili 2,5 evra jel je to sad toliko) ili da pola dana sedite bez struje ili da idete na posao, a da vas ne plate, ili da more gledate samo na slikama, ili da nemate gde da kupite secer ili da neamte gde da ku[ite cigare ili da vam dete nosi utoku u grad ili da brojite umrlice nasih mladih koji su poginuli na ratisti.

Hvala bogu OVIH STVARI VISE NEMA U SRBIJI, nije sve idealno i nije bas super.... ali MNOGO JE BOLJE. Hvala Zoranu Djindjicu na tome.

pobrkala loncice ? seko, 1998 je srbija imala veci izvoz nego sada, nije prodala ni jednu fabriku,a samo od 99-2000 je napravila tolika ulaganja u infrastrukturu,kakva za sledecih 10 godina nisu ostvarena.
Mi jos jurimo izvoz iz 98,al ga necemo skoro stici...
 
Ma ne spori niko teska vremena, prevrate, globalnu nestabilnost i sve to, sve je to dato

Ono sto je beskrajno zabavno jeste to uzdizanje do nebesa jednog coveka, Zorana Djindjica, koji u sustini nije uradio nista osim sto je poginuo u mutnim okolnostima. Ja sam stvarno mislio da su ta vremena kulta licnosti iza nas, ali svako ko vidi to zaklinjanje da sa njegovog puta ne skrenemo, te fabule i basne koje se ispevaju o njemu, te anegdote pune hvalospeva, to citiranje stupidnih recenica kao da su, barem, Beseda na gori...

Ne znam, meni je to strasno smesno a donekle i odvratno.

Filozofima treba zabraniti da se bave politikom...po meni najlenjiji i najbeskorisniji ljudi na svetu jesu bas filozofi...treba im dati papir i olovku jer papir trpi sve...pa nek zapisuju tu svoju pamet na njemu i neka to stampaju pa zaludni i naivni nek citaju i nek im se dive ...to je maksimum koji bi od mene dobila...profesija FILOZOF !

Sta si ti po profesiji ?
- Filozof !
Pa cime se bavis ?
- filozofiranjem !
Aha...znaci prodajes maglu,neka hvala,ja nisam budala !
 
"Ako Srbija stane, onda ona ne ide napred!"

"Ako je nekom do morala, onda neka ide u crkvu!"

"Ako napravite fis paprikas od akvarijuma, onda to vise nije akvarijum!"

"Ako gutate zabe, prvo progutajte veliku zabu!"

--------------------------

Hah, filozof.

Bice da je slagao i za ono oko Habermasa i da nije on usao kod Habermasa kroz prozor nego ga je Habermas bacio kroz prozor kad je cuo neku ovakvu banalnost.
 
Jesi ti Tauranume naucio na pamet mudre reci naseg Djindje?

Nemoj uciteljica da te preslisava posle a ti da krenes da zamuckujes. Ajde nauci onu o zabi, i nacrtaj zabu da bolje zapamtis.

RedEyedTreeFrogWHAF_Ap7AF.jpg
 

Back
Top