Da li je Đinđić bio pogrešan izbor za Srbiju

Ne volim sto se ponavljam ali,neki samo tako mogu da nauce...


Svi ga vole a sto da ga ne vole....mrzovoljan,podgojen....
..Srecom niko ga ne pita...


Hvala postavljacu...eto,podsetih se jos jednom na kakve je glupave fore i fazone on varao i pridobijao naivne ... klasican primer prodavca magle i politickog sarlatana koji je dobro unovcio svoj marionetski rad ruku,a naravno cenu cemo svi zajedno placati jos dugo,dugo i to sa debelom kamatom!
 
Slobodan Milosevic....

krajina-serbs-cleansed.jpg

CK_building_on_fire_1999.jpg

Beograd_1999.jpg

serb-bomb-019.jpg

Olimpijakos sad ti meni pokazi Djindjiceva dela....hvala.
 
Hvala postavljacu...eto,podsetih se jos jednom na kakve je glupave fore i fazone on varao i pridobijao naivne ... klasican primer prodavca magle i politickog sarlatana koji je dobro unovcio svoj marionetski rad ruku,a naravno cenu cemo svi zajedno placati jos dugo,dugo i to sa debelom kamatom!

hehe a jos kad pocne sa gutanjem zaba i ostalih akrepa, samo mongoloidi su glasali za njega, konzumeristicki pedofili......
 
Što više pratim dešavanja u ovoj ludoj zemlji sve više dolazim do zaključka da je Đinđić sa svojom Vladom započeo uništavanje Srbije i da je to prelomni period kad je sve negativno počelo da isplivava u ovoj zemlji.
Zanima me i vaše mišljenje ...

Ma Milosevic je bio super, super se zivelo pod sankcijama, zatvoreni u Srbiji sa vizama, bez materijala za operacije u bolnicama......divota..... Sve super. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR, kako neko moze da lupa to je strasno! Ma ovi su nista naspram Djindjica. Da je taj covek ziv sve bi islo napred mnogo, mnogo brze, sve bi reforme mnogo brze isle, a zatvor bi bio prepun idiota koji su se nakrali.
 
Zar je rekao bilo šta oko čega bi mogli da pričamo???

Jeste, rekao je da nije moguće ugasiti požar a ne opeći se.

Ali je bolje ovako kako sam ja to sročio. Smešnije je, a nije ništa manje glupo.

Rekao je "Srescemo se negde u buducnosti vi i ja"...i to mi se svidja, jer on je mnogo hteo, a premalo ostvario, bio je brz.

Da je bio umereniji, mozda bi nesto pozitivno i moglo da se navede.

Ali nesumnjivo da je imao neku svoju viziju Srbije, nalik na Nemacku.

I tu je bila njegova greska. Nismo mi taj mentalitet. Promasio je, da ne pominjem da je uzaludno umro.
 
o Slobi ne moze nista o Djindjicu moze?
opustencija ali neka, Djindjicev je sada vama presidente a Slobinog nema nigde, ponekada kad treba da izvede narodnu miliciju da cuva red i mir. :bye:
:mrgreen:

Djindjicev... sta? Posilni? Verenik? Mali od kuzine?

Mada ovo stvari postavlja u novu perspektivu. Djindjic je sam po sebi bio nesposoban da uradi bilo sta, a danas na vlasti imamo Djindjicevog treceg zamenika koga je za vreme zivota koristio samo za slanje po cigarete, sto dosta govori o Botinim kvalitetima.

Sad je jasno zasto sve ide ovako kako ide.
 
Rekao je "Srescemo se negde u buducnosti vi i ja"...i to mi se svidja, jer on je mnogo hteo, a premalo ostvario, bio je brz.

Da je bio umereniji, mozda bi nesto pozitivno i moglo da se navede.

Ali nesumnjivo da je imao neku svoju viziju Srbije, nalik na Nemacku.

I tu je bila njegova greska. Nismo mi taj mentalitet. Promasio je, da ne pominjem da je uzaludno umro.

umro je kada je shvatio da kosovo postaje drzava i suprotstavio se
 
Čitam ovde koliko ružnih reči je napisano o Đinđiću, koliko zlobe, koliko neistina je izrečeno.
Tipično za srpski narod. Sve što vredi u ovoj zemlji, slagali se ili ne, pokušava se minimizirati,
zavist proradi i sve se želi srozati, srušiti i zavaljati u blatu. Svaka promena koja se kosi sa ustajalim,
zastarelim shvatanjima došeka se na nož i umesto argumenata krene laavina optužbi, laži,
prorade najgore emocije u nama.
Draže su nam devedesete sa hiperinflacijom, sankcijama, gladi, bede, siromaštva, beznađem,
nego da priznamo da smo i mi krivi i da pomognemo nekom novom čoveku koji uz našu
pomoć želi da nas iz tog začaranog kruga pakla izvuče.
Pišite što god hoćete ali će Zoran ostati svetla tačka u zadnjoj deceniji dvadesetog veka.
Čovek je to svojim rado i zaslužio.
 
Olimpijakos sad ti meni pokazi Djindjiceva dela....hvala.

Ово су све дела снага које су Ђинђића спонзорисала и довела на власт, а које је Слоба, макар у границама Србије, држао на маргини друштва. На месту које и заслужују.
 

Back
Top