Da li je Đinđić bio pogrešan izbor za Srbiju

Pa u tome i jeste stvar sto mnogi misle da je bio sjajan izbor , a "sjajan" je samo zbog toga sto je bio kratko na vlasti. Vidish u tome je reshenje za Srbiju , nikome ne dati da duze od jednog mandata ostane na vlasti !

Ma ko bre misli, nikad ni na jednu funkciju nije bio izabran. Popularnost mu je bila tu negde, sa Dusanom Mihajlovicem i Bracikom Kertesom.

Austajder za zivota, Isus druge Srbije po smrti, a bez konkretnih zasluga i tad i sad.
 
"Ako Srbija stane, onda ona ne ide napred!"

"Ako je nekom do morala, onda neka ide u crkvu!"

"Ako napravite fis paprikas od akvarijuma, onda to vise nije akvarijum!"

"Ako gutate zabe, prvo progutajte veliku zabu!"

--------------------------

Hah, filozof.

Bice da je slagao i za ono oko Habermasa i da nije on usao kod Habermasa kroz prozor nego ga je Habermas bacio kroz prozor kad je cuo neku ovakvu banalnost.

Ne, najbolje je ono ''ne možete da zavežete pertlu a da ne dobijete potres mozga'' ili kako već ide.
 
Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника ”Харец„ да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.”

„Milo Đukanović i Zoran Djindjic:
”Не смете потписати мировни споразум док је милошевић на власти„:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„

http://www.hri.org/news/balkans/rfer....rferl.html#20

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate.
(Izrealski list „Haaerz”)

Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” ,,samo nastavite da bombardujete popustice oni''' (Der Spiegel 20/1999):
http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje „Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji” (nemacki dnevnik na ZDF).
Delete


A onda....

 
Re: Da li je Đinđić bio pogrešan izbor za Srbiju

Ђинђић никада није био избор Србије, нити је имао значајну подршку народа. Био је избор запада чије планове није добро спрововдио због чега је убијен.

Иза њега није остало ништа значајно осим онима којима безвезне алегорије нешто значе, који мисле да је позитиван улазак у историју Србије као једине земље која је испоручила свог председника страном суду и самог чина његовог смакнућа.
 
Poslednja izmena:
Ja volem zabe,nije problem.Ako bih trebao i da progutam neku da bi svima bilo bolje,progutao bih.Lako je nesto reci,treba nesto i raditi....
Pobedonoscev ja tebe smatram izuzetno inteligentnim covekom ali mi nije jasno kako nisi uspeo da prepoznas da je Djindjic bio optimalna varijanta za Srbiju...

Aha, optimalna... al' u potencijalu.

I vizionar, i optimalan, i sve... al' nije pokazao nista. Nula. Prazno mesto.

Zoran Djindjic nije uradio nista vredno pomena osim sto je poginuo, a i tu je bio pasivan a ne aktivan. Sve u svemu, ne vidim ni jedan razlog zbog koga je zasluzio ista vise pijeteta od, recimo, takodje ubijenog kralja Aleksandra Obrenovica ili jos bolje, Drage Masin.

Djindjic je Draga Masin 21. veka.
 

Back
Top