Ђинђић је био негативна историјска личност

комшија

Stara legenda
Poruka
91.058
Ђинђић је био негативна историјска личност

KAKO JE ĐINĐIĆ UKRAO SLAVU VUKU: Posle POLA VEKA skinuo je petokraku sa Starog dvora! NOĆNA AKCIJA O KOJOJ JE SVET PRIČAO (VIDEO)


~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Босанац Зоран Ђинђић, рођен у Босанском Шамцу, у Немачкој се бавио продајом украдених ствари, од тога је тамо живео, и то је наставио након што се вратио из Немачке, а пре него што ће да се дебело окористи од политике. У илегалном бутику је продавао пре свега кожне јакне шаниране у Немачкој и Италији, али и другу скупоцену гардеробу. Од тога је живео и за то је стварно био талентован. Тај стан на Студентском тргу који је касније откупио, заправо је испрва био изнајмљивао да би у њему продавао шанирану фирмирану гардеробу, јер то је центар града, а он је живео на Новом Београду. И то сви који су мало старији знају, али то сада нико не спомиње јер то рећи постало је "светогрђе".

Признајем да не могу да разумем "канонизацију" Зорана Ђинђића у неку врсту "свеца". Ђинђић је био негативна историјска личност. У најмању руку био је небитна личност за нашу србијанску историју ако по страни оставимо то што га је као свог сарадника по свему судећи стрељала војна служба безбедности која је учествовала у медијској кампањи против њега и коју је због тога хтео да замени сeби оданом гарнитуром чиме би постао неприкосновени владар Србије као што је то сада његов земо пореклом из Чипуљића код Бугојна.

Премда је пљачкашка приватизација започела 1998. у време друге владе Мирка Марјановића, за време Ђинђићеве владе је започела пљачкашка приватизација у пуном обиму. Он лично је одмах по доласку на власт узео 10 милиона долара само од продаје зграде ПЦ Ушће (бивши "ЦК") и то тако што је зграду његова "комисија" прво лажно прогласила за неупотребљиву пошто је гађана током НАТО интервенције, као статика јој је нарушена, мора да се руши. То је била лаж и на препродаји преко Колета Шећерка, Дон Ђинђолино је узео 10 милиона долара. Па је одмах затим хрватском бизнисмену Тодорићу за тепсију рибе продао једну од најуспешнијих србијанских фирми икада, Frikom, а која је и за време санкција веома успешно пословала и извозила; упућени у привредни криминал "жутих" кажу да Ђинђићева провизија од Frikomа у то време никако није могла да буде мања од 2,5 милиона долара.

Дон Ђинђолино је затим Колету дао три шећеране за 2 евра. Ко зна колико је ту узео провизије. За време његове владе су се одиграле пљачкашке приватизације Jugoremedije, Ветеринарског завода, Завод за обрачун и плаћање је отет и у његовим експозитурама (19 000 квадрата најбољег пословног простора) је ад-хок направљена већински приватна банка "Национална штедионица", а онда је иста продата Eurobanci EFG шта представља криминал par exellence за који никада нико није одговарао, затим "Керамика" из Кањиже је приватизована на криминални начин односно купљена за тепсију рибе и као високопрофитабилна фирма која производи црепове и други грађевински материјал "тапнута" је странцима и мрзи ме да набрајам.

Данас је његова удовица Ружа најбогатија жена у Србији.

Mноги радници за време његове владе остају без посла и то у фирмама које су претходно биле успешне. Његова влада је дозволила да факултети уведу огромне школарине. Као "модеран политичар", Дон Ђинђолино је увео веронауку у школе.

Дон Ђинђолино је данас симбол митологије једног времена. Митова о њему је безброј, попут оног да је он наредио да се скине петокрака са Старог двора, а заправо су је скинули тадашњи његови коалициони партнери из Српског покрета обнове. Бивши радикални марксиста, који се током свог боравка раних осамдесетих у Немачкој дружио са тадашњим припадником политичког крила Фракције Црвене армије Јошком Фишером, као тек изабрани "први демократски градоначелник" са петокраком се само сликао, а онда је петокраку уредно однео код Куће цвећа да иста почива у Музеју Југославије.

Све ово што причају ових дана о њему на телевизијама под контролом лажног опозиционара Друга Ђида су све само празне флоскуле. Једино шта је тачно јесте да је био веселе нарави и ово кажем као неко ко је имао прилику да га лично упозна јер сам био активиста Покрета за Демократску Србију Момчила Перишића.
 
Bio je previse levo po mom ukusu.

Trebalo je to jos zesce.

Nekad me je cak i zesce nervirao sto je toliki levicar, pogotovo u raspravama sa ljudima koji su kobajagi neki liberali.

Ali me stvarno mrzi da citam Ducija Simonovica i Nemanju Rujevica kada pisu/pricaju o njemu.

Ima Duci Simonovic price kako je Djiki jbao neke babe po Nemackoj. :cepanje:
 
Iskreno nikad nisam gotivio Đinđića ali mislim da je sramota za državu što je ubijen na takav način msm tako nešto se jadva dešava tamo negde u Hondurasu a Srbija je tih godina ličila na tako neku državu i gle čuda i dalje u dobroj meri liči ali ne brinite botovi nije guzonja ugrožen prešao je igricu u ovoj državi su danas krimosi investitori i graditelji itd.oružje u Jajincima je samo farsa za idiote
 
Bio je previse levo po mom ukusu.

Trebalo je to jos zesce.

Nekad me je cak i zesce nervirao sto je toliki levicar, pogotovo u raspravama sa ljudima koji su kobajagi neki liberali.

Ali me stvarno mrzi da citam Ducija Simonovica i Nemanju Rujevica kada pisu/pricaju o njemu.

Ima Duci Simonovic price kako je Djiki jbao neke babe po Nemackoj. :cepanje:
Pa nije li to ebanje baba pravi duh liberalizma i preduzetništva?
 
Istina je i da je Koštunica bio debil iliti korisni idiot mafije, samo oprezniji i gluplji, pa je ostao živ....realno Koštunica je ostao živ jer je imao glupljeg ispred sebe koji je dobio metak upozorenja za Koštunicu koji se povukao i sakrio, pa je ostao živ, dok je tadić zahvaljujući mafijaškim advokatima plivao po naredjenjima mafije...
te gamadi se ni vučić nije oslobodio i pored celog DB sastava, jer mu DS sudije sede za vratom...tačnije veza pravosudne mafije polazi iz švajcarske i saradjuje sa ruskom mafijom iz amerike i četnicima iz engleske i ustašama iz australije....
 
Poslednja izmena:
Pa ono sto se kaze o pokojniku sve najbolje ali ni ja ga nikad nisam dozivljao kao neku pozitivnu licnost, cak sta vise, bio je na neki nacin predvodnik tog mraka koji nas je zadesio u vidu pljackaskih privatizacija, rasprodaje zemlje, masovnog slanja Srba u Hag, rasturanja drzavne zajednice sa Crnom Gorom, otvorenog surovanja sa neprijateljima ove zemlje, surovanja sa kriminalcima (recimo sa Cumetom je bio jako dobar pa i sa Legijom i "Zemuncima" dok se nisu raskantali i razisli), dovodjenja raznih Dinkica, Djelica, Labusa, Ceda, Canaka i slicnih govana, realno sa njim je dosla sva moguca bagra sto belosvetska sto domaca da nas cerupa, pritom i ne zaboravimo ono njegovo " bombardujte Srbiju jos 3 nedelje" , tako da.....................ono sad da ga idealizujem nesto ili da zalim za njim nije mi na kraj pameti, jedino mi je zao njegve dece koja su prerano ostala bez oca.
 
Politika srpske države, faktičke, ne polazi iz skupštine, već sa švajcarskih jezera gde se skuplja sva antisrpska gamad....<Slušam onu njegovu sekretaricu kako je skromna i pristojna, jer jadna nije svesna da joj je otac saradjivao sa svim srpskim neprijateljima i skupljao ih u švajcarskosrpskošiptarskoj enklavi na jezerima....po prezimenu se vidi da je udata za bugarina, čiji je otac bio visoki funkcioner u srpskojkomunističkoj državi i članovi dss-a i naravno da su svi na voždovcu i vračaru....
Ovo nije seljačko net prepričavanje radi lajkova....ovo slobodno zabeležite kao istinu i istoriju....
 
Poslednja izmena:
Bio je previse levo po mom ukusu.

Trebalo je to jos zesce.

Nekad me je cak i zesce nervirao sto je toliki levicar, pogotovo u raspravama sa ljudima koji su kobajagi neki liberali.

Ali me stvarno mrzi da citam Ducija Simonovica i Nemanju Rujevica kada pisu/pricaju o njemu.

Ima Duci Simonovic price kako je Djiki jbao neke babe po Nemackoj. :cepanje:
Duci Simonovic je okorela Qmunjara i slobista samo takav.
 
Ако аутору теме још увек смета покојни Ђинђић, то само значи да му завиди.
Да ли није смео, хтео, могао... није ни ми толико важно. Само констатујем.

Мени је занимљивије да садашња власт (исти ти који су и 90тих били власт) у многим областима преузимају Ђинђићеву политику.
 
Duci Simonovic je okorela Qmunjara i slobista samo takav.
On je Marksista sa nacionalnom penzijom, koji pljuje po profesionalnom sportu.

A da nije bio sportista, ne bi ni dobio tu nacionalnu penziju.

Isao da igra basket u Nemackoj da bi platio doktorat.

Ali sigurno mu ne bi dali nacionalnu penziju zato sto je doktorirao Marksizam, to cak nema ni u Marksizmu :cepanje:
 
Мени је занимљивије да садашња власт (исти ти који су и 90тих били власт) у многим областима преузимају Ђинђићеву политику.

Nazalost, zato i jesmo tu gde jesmo, uostalom to nije nikakvo cudo jer je sadasnja vlast puna perjanica dos-a, Mali, Vesic, Sapic, Brnaba, Trivanka, Comicka, itd , SNS je zapravo DS na steroidima i nesto kao miks dos-ovske pogubne politike i radikalske osionosti, bahatosti i primitivizma.
 
Vazi, znaci ljudi koji su ga znali lazu ali zato danas, nova-s, razni Vesici, Sapic, Djilasi i slicni govore istinu, pa nista ti onda nastavi da ih slusas i da im verujes, necu da ti rusim Sneska. :roll:
Bio je sam jer je vecinu DOSa cinila komunjarstina,udbasija i ruski agenti koji su se mirili sa SPS i koji su prodali NIS rusima za 1 dinar,dovodili putka na Cmarakanu 2011. I koji su naravno stopirali ZAKON O LUSTRACIJI. Da objasnim onima koji ne znaju..da je donesen taj zakon danas se nikakvi vucici,dacici vulini i slicni ne bi bavili politikom.
 
Bio je sam jer je vecinu DOSa cinila komunjarstina,udbasija i ruski agenti koji su se mirili sa SPS i koji su prodali NIS rusima za 1 dinar. I koji su naravno stopirali ZAKON O LUSTRACIJI. Da objasnim onima koji ne znaju..da je donesen taj zakon danas se nikakvi vucici,dacici vulini i slicni ne bi bavili politikom.

Ma nije valjda, usracu se sad, mislim sta bi uopste znacila "lustracija" tada , ono borba sa politickim neistomisljenicima i potencijalni uvod u gradjanski rat, uostalom i da je bilo neke lustracije prvo je trebalo njega lustrirati jer vec krimosa u politici nije bilo.
 
Ma nije valjda, usracu se sad, mislim sta bi uopste znacila "lustracija" tada , ono borba sa politickim neistomisljenicima i potencijalni uvod u gradjanski rat, uostalom i da je bilo neke lustracije prvo je trebalo njega lustrirati jer vec krimosa u politici nije bilo.
Pa dobro, nije lustracija neki krivicni ili parnicni postupak, pa da ljudi zbog toga zarate, nije to oduzimovanje slobode i para k'o u sudskim postupcima.

To je oduzimanje prava na fotelju.

Doduse, kada malo bolje razmislim, u Srbiji je fotelja i bitnija od slobode i para :eek: Tako da bi mozda i zaratili :sad2:
 

Back
Top