Da li imate best friend?

  • Začetnik teme Mina_i Sofija
  • Datum pokretanja
U najbolje drugarice sam davno prestala da verujem. Postoje mnogo dobre drugarice, ali i one nas nekad iznevere, jer su samo ljudi. Uvek mi je smetalo sto ljudi ne veruju u musko-zenska prijateljstva, ali sam se na kraju uverila da je ta stvaaarno teeesko, jer sam skoro shvatila da sam zaljubljena u my best frienda. Sta sad?!
 
Nemojte ljudi tako :( ...Kako to ne verujete u najbolje drugarice?...Ja sam 1.septembra u prvom razredu sela sa MBF zajedno u klupu, skroz slucajno i stvarno mogu da kazem da smo otad 8) 8) Ostale smo najnaj i posle osnovne skole i sad zavrsavamo gimnaziju i sad nismo samo najnaj, vec najnajnajnajnaj... Upoznali smo nove ljude, ulazili u razlicita drustva, ona se cak i preselila i zivi na drugom kraju grada, upadali u probleme i problemcice,pa onda veze(uf sto je to bilo nezgodno jedno vreme, ona je imala vezu od sest meseci, mnogo volela decka i sve vreme provodila sa njim,bas sam se osecala nekako usamljeno),raskidi, razvod mojih roditelja...I sve to bude,deluje na nas svakako,ali isto tako i prodje... Nekako imam utisak da to sve ne samo da nam nije smetalo, vec nas je bas zblizlo, povezalo i ucinilo nerazdvojnim... Mnogo znaci i sama cinjenica da znas da u tri ujutru mozes da pozoves nekog da mu places na telefonu,a on(a) da te tesi i slusa... Imam ja jos prijatelja (nekoliko znam jos dok sam bila vrlo mala)i sve njih volim i obozavam,ali samo je jedna najbolja... Naci novo drustvo za izlazenje, otici sa drugaricama iz muzicke na more, imati decka kome zelis da se posvetis,sve je to u redu,ali neophodno je imati i neki oslonac, i to ne samo roditelje,vec nekog ko te razume i prolazi kroz sta i ti prolazis... Imati najbolju drugaricu,to je celo jedno stanje svesti......

Tako,Electra, moje misljenje je: trudi se koliko god mozes da sacuvas ono sto imate ti i YBF...Odprilike znam kako vam je: poznajete se oduvek,lepo vam je i sve je to ok,ali pocinju da vam se razlikuju interesovanja, ona bi nesto novo,izlazi joj se, upoznaju novi ljudi... I sad se postavlja pitanje: da li da bude s tobom, predpostavljam na starom mestu,u nekoj ustaljenoj rutini ili da bude na nekom fency mestu sa drugaricama u super krpicama koje su tu vec kao domace? U nekom testu, trebalo bi da se zaokruzi ono prvo, ali ovo je stvaran svet, uvek se izabere ovo sledece... Hej,i ja sam se tako ponasala jedno vreme :oops: :oops: , i zato te i molim da joj ne zameris... Pusti je da proba i sve to, nadjite kolko-tolko vremena da budete zajedno( u ostalom bitan je kvalitet ne kvantitet)... Ostanite dobre sato sto si joj potrebna (cak iako toga nije svesna), bas kao i ona tebi... Znam iz licnog iskustva :wink:
 
Da imam je ili sam je imala, moja best friend je bila/je super. Stalmno smo bile zajedno satima razgovaramo telefonom idemo kod nje na splav idemo na strand sve radimo zajedno. Nekad odemo kod moje bake da spavamo a nekad zajedno kad nas vodi moja baka u restoran izigravamo burzujke. Nekada ona dodje kod mene na MORSKI rucak , a nekada ja kod nje na onaj pravi SRBIJANSKI. Ali sada se sve promenilo ona se vise druzi sa drugima nego sa samnom tako mi je zao i nedostaje mi nase prijateljstvo. IPAK NAJGORE JE KADA PREPRICAVA SVOJE DOZIVLJAJE SA DRUGIM OSOBAMA, A JA SE TAKO OSECAM KAO VISAK............... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
ja nemam... :roll:
nikada nisam srela nekoga,ko je spreman da da onoliko koliko ja dajem...
i to me neopisivo iritira...svaki put kada pomislim da sam nasla nekoga kome mogu verovati,ko ce mi biti ,,rame za plakanje,,,nego ko ce biti uz mene i kada sam u pravu i kada nisam...

letos sam upoznala jednu Meriju,veoma simpaticnu devijku,koja je godinu dana starija od mene i ide sa mnom u skolu...Sve je bilo prosto savrseno...Svuda smo izlazile zajedno,vikale i pevale u parku...
Zajedno zajebavale starije itd...
Kratko i jasno,bile smo nerazdvojne...
E dok jednog dana nije dosao jedan decko u Marijin zivot...Poludela je za njim...
A on ju je samo vukao za nos...Ipokusala sam da joj kazem,ali ljubav je slepa,nije htela da me slusa...
Tako me je sacekala jedan da i htela da me bije,pod izgovorom kako sam ja srala njenom decku,kakop bi oni raskinuli,jer sam bila ljubomorna...Ja naravno nisam znala o cemu se radi...
Nakon odredjenog vremena,izvinila mi se je,ali joj vise nisam mogla verovati...A i nisam zelela,jer sam se plasila da ce me ponovo povrediti...

Od tada,ja ne verujem u drugarstvo...
I zbog toga odbijam da se vezem za nekoga..

P.S.To nije bio jedini put da me je povredio neko za koga sam mislila da mi je drug... :roll:
 
Nisam sigurna. Najboljeg druga vise i nemam, zbog njegove devojke sve je otislo u p.m.... Naravno, glupo je da kazem da je to samo zbog nje. I mi smo krivi verovatno, oboje. Jednostavno nije vise kao pre... Sta da se radi, valjda je moralo tako da bude.
Najbolju drugaricu sam bila sigurna da imam do skoro, bas do skoro. Onda se izdesavalo gomilu stvari koje su i mene i nju skenjale i cini mi se da to polako puca... Nadam se da mi se samo cini, jer mi je stalo do nje, i stvarno zelim da sve bude kao pre...
 
I guess... Kinda... Nikad nisam imala bash naj naj prijatelja, kao ono samo jednog kog drzhish pod ruku i samo njemu sve prichash... Ja sam sa svima ok... Mozhda sam malo blizha sa jednom, eventualno dve drugarice.... A imam i najdruga.. On je gay... Yea...
 
Ovako, ovo su univerzalne teme, i njih nije problem iskopavati jer se o ovakvim i slicnim tematikama moze uvek polemisati...

Kome se tema ne svidja, neka je zaobidje... Ako neko ima primedbu na kopanje teme, neka tu primedbu izlozi na lepljivoj na vrhu strane, pa ce tamo i dobiti odgovor...

A sto se iskopavanja tema sa jednokratnom tematikom tice, to vec ne podrzavam, i takve teme odmah vracam na mesto sa koga su iskopane... (danas sam na primer dve takve vec vracao) - to su teme tipa "imam problem", "molim vas za pomoc" i sve slicne koje zahtevaju odgovore u nekom kracem vremenskom intervalu...

Nadam se da sam bio jasan i da necu morati po ko zna koji put da se ponavljam...

@ The Ona... - Ova tema je ok, ali ipak pripazi kakve teme dizes...
 
Crazy_creature:
I guess... Kinda... Nikad nisam imala bash naj naj prijatelja, kao ono samo jednog kog drzhish pod ruku i samo njemu sve prichash... Ja sam sa svima ok... Mozhda sam malo blizha sa jednom, eventualno dve drugarice.... A imam i najdruga.. On je gay... Yea...

tako isto i ja.. imam dve drugarice kojima onako, najvise pricam, a sa ostalima se druzim tako.. u stvari, ja se sa svima druzim, ne voli me samo neko ko se niije druzio sa mnom.. valjda. nadam se.
 
Moon Child:
Nasty_Mind:
Bliznakinja:
Da li je moguce da te ne mrzi da iskopavas teme od pre Hrista... :roll:
Slazem se..
I + mnogo je paglu and boring :lol:
Uopste nije glupa i dosadna... Meni ne.
Najbolji prijatelj je nesto najvrednije sto jedan covek moze da ima, bas steta ako je tebi to glupo.
Hahaha
Ja imam najboljeg druga i drugaricu (a oni su brat i sestra) i znamo se od kad imam 4 god tako da eto npr znam kako je to...
Ali kazem da je paglu pricha o tome...
Kad svako ima drugachije mishljenje i samo ce biti raspravljanja... :)
 

Back
Top