Da li imate best friend?

  • Začetnik teme Mina_i Sofija
  • Datum pokretanja
pa nisam sigurna.....da je pitamo?Odgovor bi bio:"shto se tripujesh, naravno da si mi ti najbolja drugarica".Mislim, najbolje smo od 4-og osnovne, idemo u istu srednju i sedimo zajedno na svim chasovima vecj...idi bre ima vecj 7 godina...
U poslednje vreme imam osecjaj da joj je jedna druga devojka bolja drugarica, da se njih dve bolje razumeju.....ne znam valjda se vremenom zasitish nekoga i dosadi ti stalno slushanje jedne iste teme...gushe te neke stvari.Ne znam, ona mi je i dalje najbolja drugarica i mogu da rachunam na nju kao i ona na mene ali ostaje taj mali crv...u svakom sluchaju pored nje imam josh nekoliko zaista dobrih ortakinja i to mi je dosta.....
Dobri drugovi....kamo srecje da ih imam....
 
e sad, sta smatrate pod best friend?
imam brata od tetke...ono - nerazdvojni smo :D manje-vise. juce smo ortacki kupili dva zeca (muzjaka i zenku) i napravili kavez...
a moze se reci da imam jednog od poverenja (provereno, da nije njega stradao bih par puta....)
pazi kad je lik sanjao jednom kako me je neko bio pa onda on isao tamo da ga lema :D

savet: kad birate best frienda, neka to bude neko masivan, mnogo budu korisni u tuchama
a i kad se kreci kuca :D
doduse nezgodni su za rodjendane i slave, ali ako je prase dovoljno veliko onda nema problema
 

Back
Top