Da li birate društvo?

Da li birate društvo?
Ili da li slušate roditelje kada vam kaže "Nemoj da se družiš sa njim, zažalićeš..."

Ja biram društvo... Držim se podalje od onih osoba koje misle da su neke face... A ne slušam roditelje ako mi zabrane da se družim sa nekim... Sve dok sam ne vidim da mi nije dobro sa nekim društvom... Ali na forumu se uglavnom družim sa svima. :D


P. S. Izvinite ako je bila tema.

Imala sam najbolju drugaricu(i dan danas ona postoji)prve one misli koje se nisu smele reci nikom jedna drugoj smo pricale ,nerazdvojne stvarno smo bile best.Zabranjeno nam je da se druzimo ,njeni su govorili kako ja nju kvarim,moji kako ona mene a ustvari smo se mi ,,nasle,,:mrgreen:...evo i dan danas neki dan izadjemo u kafic da se vidimo tajno i slatko ispricamo sve ono sto ne mozemo nikom...
Sada imam najbolju drugaricu koja nije ni upola kao ovo i evo ponovo ispada da pravim sranja od kada sam s njom,i njoj njeni kazu isto a ustvari jedna drugu ne kvarimo samo smo se ,,nasle,,..
ne biram drustvo,druzim se sa onima s kojima mi je prijatno,sve ostalo NE dolazi u obzir.Ne,naravno da ne slusam kevu i caleta.:mrgreen:
 
aaaaaaa
sa svima sam ok...ne svađam se, pomažem kad mogu...
mada to opet nije društvo...ja se, iskreno, družim samo sa jednom drugaricom...
ovo ostalo... pih... kako sam krenula u srednju, sve se ređe viđam sa ovima iz osnovne...
ponekad se brinem da nisam možda PREVIŠE zatvorena... jer... većina njih se već i druže van škole.(iz srednje)... mada me baš briga...
dakle, društvo... izabrana... jedna drugarica... pa.. prohodale zajedno... ovako.. nothing!
 
pa naravno da biram drustvo.. imam jednu naj ortakinju, s njom se druzim oko 5god, a ostali.. sve prolazno.. par meseci se gotivim s nekim i sve tako u krug.. dok ne skontam da je debil.. :/
ima jos jedno 5-6 koje su mi ono extra, al samo jedna najbolja.. :D
 
Da li birate društvo?
Ili da li slušate roditelje kada vam kaže "Nemoj da se družiš sa njim, zažalićeš..."

Ja biram društvo... Držim se podalje od onih osoba koje misle da su neke face... A ne slušam roditelje ako mi zabrane da se družim sa nekim... Sve dok sam ne vidim da mi nije dobro sa nekim društvom... Ali na forumu se uglavnom družim sa svima. :D


P. S. Izvinite ako je bila tema.

Pa u osnovnoj sam imao jednog druga.... koji mi je bio prejak... međutim došla srednja... pa smo se razišli ( mada ne zauvek ) čujemo se jednom u mesec dana.... :) i onda sam jedno 2 godine bio povučen... i onda se nekako formirala ekipa ;) i evo već godinu i po dana... peglamo :worth::D:D
 
Nije tacno.
Imam dva drugara, koja su braca, blizanci...sa svima su extra, svi ih vole zato sto su mnogo dobre osobe.
I ono, siromasni su pa hoce da rade, nisu lenji, uvek su tu ako ti zatrebaju i sl.

divno, super
ali ne moze jedna osoba da se snadje u svakom drustvu, da bude prihvacena i da je svi gotive jer mora da pokaze hiljadu lica
ppogptovo u slucaju cura, sve su one EXTRA drugarice ali cim jednoj vide ledja, odmah druga prica
ima malo iskrenih ljudi
 
divno, super
ali ne moze jedna osoba da se snadje u svakom drustvu, da bude prihvacena i da je svi gotive jer mora da pokaze hiljadu lica
ppogptovo u slucaju cura, sve su one EXTRA drugarice ali cim jednoj vide ledja, odmah druga prica
ima malo iskrenih ljudi

Ne mora da se snalazi.

Ova dvojica su cutljivi, i govore samo kad moraju.

Iskreni uvek gore prolaze...ali je lepo kad je neko iskren...
 
Naravno da biram društvo...Ustvari, više biram s kim se NEĆU družiti...
To mi je bio jako teško u početku, pošto sam se našla u sredini u kojoj nemam baš nikoga posle dosta godina života u drugoj državi...I govorila sam drugačije od ljudi sa kojima sam trebala da se sprijateljim, što je bilo dosta otežavajuće...
Ali vremenom se prosto prepozna s kakvim ljudima mogu da funkcionišem, nađem se u nekoj grupi koja meni odgovara i sa ljudima sa kojima mi je lepo.
Kako u školi tako i što se tiče izlazaka...
Nikad nisam bila u situaciji da mi određuju s kim ću se družiti
Jer su mi osobe koje mogu biti loše po mene nekako bile odbojne.
Valjda lako prepoznam posle nekog vremena ko loše deluje na mene :)
 
Da li birate društvo?
Ili da li slušate roditelje kada vam kaže "Nemoj da se družiš sa njim, zažalićeš..."

Ja biram društvo... Držim se podalje od onih osoba koje misle da su neke face... A ne slušam roditelje ako mi zabrane da se družim sa nekim... Sve dok sam ne vidim da mi nije dobro sa nekim društvom... Ali na forumu se uglavnom družim sa svima. :D


P. S. Izvinite ako je bila tema.


hm...sa onim sa kim se zdruzim,to bude impulsivno..mada,obicno oni sa kojima se ja zdruzim su oni malo,nepristupacni,zaj.ebani,oni kojima ne prilazi svako,shto se dveojaka tiche,one koje su drcne,svadjalacki nastrojene,koje su ,ne nuzno loshe,ali su zaj.ebane a ja to volim,sa kojima ne mozes lako jer uvek kazu kako misle i ako imaju neshto protiv tebe,posvadjace se i derati ali ce ti u lice reci sve...imam drugarice koje ce se i potuci sa muskima,jednom je i bilo,bila je grupa musklh i idemo nas tri i jedan moj dobar drug,i jedan iz te grupe muskih krenuo da dobacuje nashem drugu,i on njima dobacuje nazad,i njih dve krenu ove da guraju i da vichu na njih ..
cesto su mi govorili da se druzim sa oloshem,i da je moje drushtvo grupa olosha,ali ako su oni oloshi onda sam i ja...
sve ih karakterishe lojalnost { to mi je jako bitno } ,ako si uz mene,uz mene si...i ja sam uz tebe...u grupi sam obicno ta,mirnija,zapravo dok ne planem, ne mirna vec...social bug i zaj.ebant,al na mojim loshim danima..
s druge strane imam drushtvo gde su svi prijatni,fini,skloni kompromisima,i poztivini ljudi..zapavo,obe grupacije su pozitivni ljudi,samo oav prva ima malo kratak fitilj
 
Poslednja izmena:
Biram - postoje osobe s kojima nisam kompatibilna i to izbegavam. Roditelji, uglavnom keva, me često savetuje s kim da se družim, s kim ne, ko loše utiče na mene itd. mada ja često na to ne obraćam pažnju, jer smatram da mogu sama sebi da izaberem društvo i da mogu da se klonim onih koji moje prijateljstvo ne zaslužuju.
 
Eh...uvek sam birala, ali se i opekla par puta žestoko...
I sad biram, ali pažljivije...jer se ne svodi sve na to da mi neko odgovara zbog drugačijih interesa...često sam odbijala pogrešne, a opet, prihvatala pogrešne...
 

Back
Top