BENETTON U NIŠU - Da li je ovo uspeh ili totalni idiotizam srpskih vlasti ???

Za one koji ne znaju.
Beneton je vec par puta bio pred sudom zbog zaposljavanja dece. U Dominikanskoj Republici radnice rade dnevno 14 sati za 50 Evra mesechno. U Bangladeshu 16 sati za 30 $ mesechno.....................itd. Ovde na zapadu imate informativne letke koji vam kazu koja firma zaposhljava radnike pod gore navedenim uslovima. Beneton je uvek prvi na spisku.

Znaci das strancu da ti od sopstvenog naroda ( koga si ti prethodno opljackao do gole koze) napravi roblje i jos mu za to platis 9000 evra po komadu! i to proglasis uspehom i pokretanjem srpske privrede!

Da li to znaci to???
 
Znaci das strancu da ti od sopstvenog naroda ( koga si ti prethodno opljackao do gole koze) napravi roblje i jos mu za to platis 9000 evra po komadu! i to proglasis uspehom i pokretanjem srpske privrede!

Da li to znaci to???

...ne to znachi da Dinkic ima extra kombinaciju pa ce po radniku da ih subvencionishe 9.000 eura a u povratnom smeru stize koferche od 4.500 eura za njih za izbore i takoooooooooooo ,zabari su to ,ne pada tamo vlada svakih 6 meseci shto nema korupcije ,takozvano legalno isisavanje para iz budzeta ,..................
 
Neka oni dođu, pusti ove negativce...nego...kad dodju, očekujem uredno izveštavanje o eventualnim rasprodajama....

Pa pazi, ja sa terase vidim Nitex, tj novi Beneton... Na dvesta metara vazdušne linije je od mene, samo nas reka deli...

Tako da nema problema...

Skoro sam kupovao u toj fabričkoj prodavnici donji veš... Jevtiniji je od Arilja, a takođe je kvalitetan... O frotiru da ne pričam... Nema niške porodice koja nema NITEX peškire ili bade mantile...

Tako da ne brineš... Bićeš blagovremeno i redovno obaveštavana...
 
:super: :lol: Ето видиш, да не буде после да све иде у БГ.

Pa o tome ja i pričam, samo što to ovaj kukuriku, pto je otvorio temu na shvata....

Za ulazak Benetona u Niš, dat je određeni iznos novca, koga mi u Nišu i onako ne bi videli... Tako da, zabole me koliko će otići iz Beograda, ako će Niš od toga imati neku korist..

Ja da se pitam dao bi ceo Beograd sa sve budžetom, samo da uđe u Samsung u elektronsku...
 
Takvih kao ti?

Mnogo!

Al pa zabole me baš cvetko za vas...

Nego jel si ti otvorio temu da se baviš mnome ili Benetonom?

Ako te cuje Cvetko ima javno da te se odrekne :hahaha: Benettonom i srpskim vlastima a i sa onima koji ih podrzavaju bez obzira na sve pljacke i zla koja su naneli Srbiji!

P.S. ja obicno biram reci ali si ti u jednom postu na ovoj temi bio prilicno vulgaran!
 
....evo nam ga dacha u svim bojama sveta ..............:)

....stigao je Dachone united ...............:).......sad ce da rade i deca u vrticu ..........:)

Daca sa ili bez gaca???

Sta se raspravljas sa dacom,nije on Nislija nego neki siptar koji se potpisuje kao Nislija pusti ga u picku materinu.

......vidish da je i u nik stavio da je iz Nish ,bojim se da je suvishe namazan da i on ne zatrazi subvencije po svakom postu .....................vidish da hvali Dinkica ovaj ce da shtuca mesec dana .......:)

Мани то Дачо, него дај среди неки попуст. Немој се сад уобразиш.

Da te pitam nesto... koliko ti je njih do sad reklo da si glup i ljigav?

nije u redu tako da ga vredjash mushkosambre
nije on dovoljno inteligentan da bude ljigav

..pa ti si shampion ,pa kunesh se u predsednika vlade ..................kralju rezima ...............:klap::rotf::rotf:

Ebem te temo...

Pa ova tema ima više postova koji se bave mojom malenkošću, nego temom...

Hahahaa, koliko ste jadni....

Moderatori...

Ajde lock, ova tema gubi smisao..
 
Pa o tome ja i pričam, samo što to ovaj kukuriku, pto je otvorio temu na shvata....

Za ulazak Benetona u Niš, dat je određeni iznos novca, koga mi u Nišu i onako ne bi videli... Tako da, zabole me koliko će otići iz Beograda, ako će Niš od toga imati neku korist..

Ja da se pitam dao bi ceo Beograd sa sve budžetom, samo da uđe u Samsung u elektronsku...

Стварно подржавам, небитно да ли је Ниш, Крагујевац, Лесковац...економска децентрализација је увек позитивна али политичка није.
 

Back
Top