Vučić je ovo zaista rekao o kosovskim tablicama zbog kojih je dizao vojsku: "Davno je trebalo da prihvatimo, to je naš uspeh!

Koliko moraš biti bolestan da optužiš svakoga ko se sa tobom ne slaže da mrzi Srbiju?Koliko moraš biti bezobrazan da sebe i sns sektu smatraš Srbijom?
Vučić je težak bolesnik..tu nema pomoći ..
Навукли се на емотивно дрогирање ко и сваки диктатори са гомилама полтрона...

Само сипају недостатке емпатије према њима, а болест отишла предалеко и мора на силу на лечење да се терају
 
Брате хвала на тражењу опроштаја, макар и непосредно то је ипак сила...

Нисам се ни наљутио, јер су ми познати твоји квалитетни постови на друге теме

Крековање на нету не може да се избегне, тако да... Без замерки на дуге стазе ми је мото

Izvini, ovako javno i direktno

Nije mi bila namera ali živci su mi okraćali i sve burnije reagujem.

Ne moramo oko svega ni da se slažemo, uostalom ti mene vređao nisi, tako u najmanju ruku nije hrišćanski da ja to tebi radim.
 
Najbolji opis stanja u Srbiji
1000004682.jpg
 
Baš se ložiš na ubice,
Stambolić ti je šta, koleteralna šteta

Ali vreme je i da ti konačno ideš na trajni ignore, dosta smo i tvojih baljezgarija slušali

Jednu pametnu reč nisi rekao, jednu

zbogom
Ако блокираш све који не мисле као ти, остаћеш сам у универзуму. А то није добро.

Што се тиче убица, суд је ослободио оптужене за убиство Славка Ћурувије. Толико о ,,убицама". ;)
 
Daće taj psihopata i niš, a onda će da sazove hitnu sednicu...
Сад сам Србе из Босне може да уканали, пошто му те наивчине верују...

Остали су га провалили, они са преко ику 80 из Србије
 
А ти Ђуро?

Каки ти је хит спој између техерана и зилоти џу-најтеда? То није у вајду

Да ниси Блиц жену или информер почео да читаш?

Нормално да јесам! Как'о је то сад глупо питање..
 
Sreca pa mnogo Albanaca sa KiM nece vise da se potucaju tamo po nekim svajcarskama_nemackama_sveckama..nego ce u milijonima i desetinama miliona da se nasele u Pirotu,Sapcu,Pozarevcu pa i sto da ne i u Beogradu na Vodovodu..
molimo Boga, da nam ne dodju neki iz Bangladesa ili Pakistana...daleko brojnije nacije, koje imaju viska stanovnika
 

Back
Top