Има ли нешто добро код Вучића или власти?

A pre poslednjih 12 godina kako je bili?
Da nije bilo "super"?
Reče naprednjak nemajući nikakav drugi argument osim one provereno uspešne - a šta su radili oni pre nas??? I do kad će vam biti jedini odgovor "a oni pre nas"? A što se tu zaustaviti, što samo oni? Što ne i oni pre njih? Pa i oni pre njih? A Obrenovići? A Nemanjići?
A ti od pre pre 12 godina, to su isti sad ovi. Što bi ti u svakom tvom postu rekao - dosmanlije. Samo se preimenovali. Obukli druge dreseve. Ljudi, a i princip vladanja su prilično isti. Izdaja, prodaja i krađa. To je sva filozofija i ovih tvojih i onih pre njih. Koji su verovatno tad bili tvoji. Pretpostavljam, znajući principe vas naprednjaka.
 
Reče naprednjak nemajući nikakav drugi argument osim one provereno uspešne - a šta su radili oni pre nas??? I do kad će vam biti jedini odgovor "a oni pre nas"? A što se tu zaustaviti, što samo oni? Što ne i oni pre njih? Pa i oni pre njih? A Obrenovići? A Nemanjići?
A ti od pre pre 12 godina, to su isti sad ovi. Što bi ti u svakom tvom postu rekao - dosmanlije. Samo se preimenovali. Obukli druge dreseve. Ljudi, a i princip vladanja su prilično isti. Izdaja, prodaja i krađa. To je sva filozofija i ovih tvojih i onih pre njih. Koji su verovatno tad bili tvoji. Pretpostavljam, znajući principe vas naprednjaka.
Ma ti ode u 1389-tu vidim ja a ovamo "poslednjih 12 godina"?
 
ауторска тема

Било је толко тема о Вучићевим делима, углавном лошим или обећањима која нису испуњена - лажима ...
Да видимо шта је оно што је у време ове власти што подржавате и хвалите ?

-Рецимо новац који се добија за рођење првог детета па другог и тако редом...

Није тајна да ће прворођена дјеца од ове године добијати стимуланс од 500 000 динара У КЕШУ од државе и око 70 ваљда од града бар је тако у Новом Саду што се те помоћи од града тиче ...

за друго дете се добија 600 000 подењено ваљда на 24 рате... так ода за двоје деце рецимо се добије око милион и сто хиљадарки, нешто мало јаче...

С обзиром да нисам добио ништа 1996 а ни за друго дете скоро ништа , нека мала цифрица од града једнократна за друго дете је била више него симболична може се рећи да је ово добра стимулација .
Ок данас све много кошта, па ако су родитељи још и подстанари тим још више издатака а дете кошта знамо.... Па је онда данас више него одлична помоћ за родитеље када им капне за прво дете скоро 600 000 у кратком размаху и то на руке. 5 сомића јура скоро...
Није тајна да су неки ишли и на треће дјете или четврто ради новчаног стимуланса ...

-Има још нешто , што бих делимично похвалио . Србија је усвојила коначно закон о борцима и инвалидима рата ... Он је далеко од доброг. Али је ипак корак, Је.беш државу која не поштује своје борце они који су крварили гаће за њу. Такво нешто на добро не може да изађе, јер ако не поштујеш оне који су гинули за државу и давали свој живот , не можеш очекивати никаккав патриотски набој код нараштаја или спремност да се за своју државу гине . Када виде млађи нараштаји да им очеве не гледа власт и држава, они као синови сигурно не виде нешто што ће их у будућности чинити спремне да ... Мислиће ко је луд да гине док лопови се извуку и покраду државу...
Познато је свима да у хрватској су њихови тзв драговољци и учесници рата сви добро збринути, или пуно боље него у србији и то од давнина... Они ус за много мање крварења гаћа и те како се поотимали од државе за своја следовања... Нарочито им је популаран она пост ратни синдром...Док је Србија са тим каснила све до пре неких годину и по када је закон коначно... сада постоје и борачке легитимације.


Никада ми није било јасно рецимо позанто је да у Београду још од 1993 су учесници ратова с почетка деведесетих имали право на 50 % умањене рачуне за инфостан! Без обзира на лична примања.
Да, то је донлеа власт на челу са С Милошевићем , на локалу Београда, где је владао СПС...

Исти тај СПС је владао тада и у Новом Саду али то није донешено у оквиру локалне самоуправе па ни дан данас! У међувремену су пре неких 7 година можда и јаче борцима из Београда умањили тај попуст на Инфостан на 30 % , али га опет имају док борци из Новог Сада и даље немају никакве олакшице! Јесмо ли ми губави наспрам Београђана ? Јесмо ли ми мање крварили гаће наспрам тих првих фаворизованих Београђана ?
Ако ћемо реално у том рату код Вуковарске области 1991 највише је учествовао НОВОСАДСКИ КОРПУС самим тим највише и резервисти из тог корпуса...

За неупућене држава не признаје учешће у рату после 19. маја 1992 јер званично од тада се наводно повукао сваки припадник јна са територије БиХ , и настала је Војска Југославије. И ако смо ми код Дубровачког залеђа били доста после тог периода, јер смо обезбеђивали војсци републике српске да формира своје јединице почетком рата у БиХ на територији код Требиња... Део од 19. маја па до Септембра ми ниеј признат јер не смеју кажу...

Оно пре тога је признато. (део ратовања у Р Српској у ово се не убраја а био сам добровољно од 93 до 95 ) Учеђће на Косову се признаје.


Како год закон нови постоји какав је такав је има неких и олакшица увденне су неке и борачке пензије после 60те године... Још је то веома лоше али је кажем корак. Док ово око инфостана не спада у те државне одлуке и закон већ у домен ЛОКАЛНЕ САМОУПРАВЕ ... Е то ми никад неће бити јасно .
Дакле ми борци из Новог Сада смо ниже категорије од привилегованих Београђана. Или ако бих рецимо одселио у Бг ја бих имао умањење за инфо стан....Ови у Београду одговарају па за то нисмо криви ми него ваша локална самоуправа!

Чекај па те 1993 када је то донешено за град Београд иста је власт била у Бг и НС, исто је и данас. СНС тамо СНС вамо....И за време жутих у БГ су борци имали умањене рачуне за иифо стан...

Задњих година почеле су и друге локалне самоуправе да то уводе, па није тајна да то има и у другим градовима у Србији. Али у новом Саду не! Зашто ? Јел им можда Чанак (који је увек овде у коалицији са СНС) то не доппушта ? Јел њему сметају борци из Новог Сада ?

Ај да чујем и Вас јел имате ви нешто што подржавате рецимо као ја тај пример са стимулансом зарађање потомства у Србији ?

Хвала власти за то. За дјецу , јер нас поби бела куга... И нека нам се рађају што више... Ипак за разлику од Тадића и претходника код ове власти бар та помоћ око потмоства је нешто што их идзваја зар не.... Па и какав такав закон о борцима и инвалидима... За време тадића динкића и дрогаша чеде јовановића , нико није хаја за борце...

Да Вас чујем ...
Има ли нешто добро код Вучића или власти?

Ima!
Vucic je svakim danom sve stariji...
A posto je ovde jedina prava revolucija - "bioloska revolucija"...
Time je svakim danom sve blize rezultat iste...:D

I @Jugoslav Čvarak zna to...

...
 
Ima!
Vucic je svakim danom sve stariji...
A posto je ovde jedina prava revolucija - "bioloska revolucija"...
Time je svakim danom sve blize rezultat iste...:D

I @Jugoslav Čvarak zna to...

...
Bolje se ti brini za Putina, poslušaj što kaže jedan od najvećih umova današnjice i ekspert za geostrateška pitanja i politiku:

Grlić Radman: Putin je u panici, ovo je njegov labuđi pjev. Dobro uvijek pobjeđuje

acbd5d8a-5d05-4d07-9dcd-10542a0a84a4.png
 
I natalitet se nije povećao sudeći po zavodu za statistiku. Svake godine manje dece.
Није због пара, не рађа им се једноставно. Треба забранити абортусе. К'рве шире ноге па после јуре да изврше абортус.
 
To je win win za Vučića. Ispada da izdvaja novac za radjanje i da nešto radi a istovremeno retko ko ide na treće i četvrto dete pa to nije trošak za državu.
Па још да Предсеник Републике Србије Господин Александар Вучић крене и да прави децу по Србији. Онда би сте рекли да нам се тотално меша у животе.
Али, он ради што је до њега и државе, али морају и људи мало да пореде на свести .
 
Па још да Предсеник Републике Србије Господин Александар Вучић крене и да прави децу по Србији. Онда би сте рекли да нам се тотално меша у животе.
Али, он ради што је до њега и државе, али морају и људи мало да пореде на свести .
Kad smerna Mica preuzme resor biće bolje nakon Darije koja se razvela.
 

Back
Top