20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
smatram da je KVALITET bitniji od KVANTITETA..uostalom sta fali broju 1? Ili 2? :dontunderstand:

pa moguce, ali veca je sansa da, recimo, među 30 bude više kvcalitetnih nego među 3... a i kako će da zna šta je kvalitet ako ostane na 1, 2, 3... šta, treba da živiš u ubeđenju da je obaj prvi najbolji jer nije bilo drugog... ko da misliš da je retki pasulj vrhunac kulinarstva jer nisi probao ništa drugo... e sad...

tema - prvo mi je uzledao da se ti misliš da izgubiš nevinos' zbog nekog društvenog očekivanja, a da je tebi zapravo dobro... sad mi se čini da ne znaš šta hoćeš, hoćeš da se zezaš, nećeš dugu vezu, a sexa nema... nešto mi to ne ide zajedno...
 
Ма нисам мислио на тај део...:mrgreen:
Знам ја и сам како да смувам цуру, но после треба одржавати дужу везу, зато гледам да научим више о женама а и о оним стварима, никад се не зна кад ће затребати...
Мада си ти вероватно у прави, нема леба од овог подфорума...:mrgreen:
 
Ма нисам мислио на тај део...:mrgreen:
Знам ја и сам како да смувам цуру, но после треба одржавати дужу везу, зато гледам да научим више о женама а и о оним стварима, никад се не зна кад ће затребати...
Мада си ти вероватно у прави, нема леба од овог подфорума...:mrgreen:

:eek:
ko je bre to reko...? :eek:

:rtfm:
:lol:
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

Ma to je super, niposto ne daj mangupi da te navuku! :lol:

Posle se neces moci udati dobro ako ne budes nevina! :hahaha:
 
pa moguce, ali veca je sansa da, recimo, među 30 bude više kvcalitetnih nego među 3... a i kako će da zna šta je kvalitet ako ostane na 1, 2, 3... šta, treba da živiš u ubeđenju da je obaj prvi najbolji jer nije bilo drugog... ko da misliš da je retki pasulj vrhunac kulinarstva jer nisi probao ništa drugo... e sad....

Pa svih 30 je kvalitetnih na svoj nacin! I svako od njih ce za nekoga biti kvalitetan...a zasto misliti da tamo negde ima neko bolji za nas...zasto ne uzivati u trenutnoj vezi i neprepustiti se "skroz".....ako si zadovoljan onim sto imas i ne pomisljas na 3,4,5...prosto nemas potrebu za tim...jer te ispunjava to sto imas...sad, problem je ako to nije tako a u to ne bi da ulazim....

Uvek postoji neko bolji, lepsi, pametniji, sladji ali opet ne znaci da bi sa tom osobom bili zadovoljni...uostalom dvoje ljudi veze mnogo vise od seksa...

Da bi znao sta ti odgovara u seksu i sta zelis nije potrebno zameniti xy partnera, vec je potrebno POZNAVATI SEBE!! A malo ljudi zaista sebe poznaje ili se izgube u tom upoznavanju!
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??
Mislim da ima ovde jedan dečko koji bi te ženio sad, nije mnogo loš, bezopasan je, ali ga moraš naterati malo trbušnjake da sredi... želim vam sreću i puno dece :zaljubljena:
 
pa da znas da bi mi to bilo najbolje...nije meni problem kao prvi put,niti imam strah neki od toga,mislim da ja imam problem u mozgu,nesto stane u meni i povucem se,a nije da nisam spremna ili ne zelim..niti se cuvam,niti cekam pravog..ako budem cekala nekog koga cu voleti onda mi nema leka cekacu jos par god..
I bas nisi imala zelju za tim nikako?
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

ok, bice jednog dana, vazno je da si ti srecna
a nekog decka za to ces vec naci
i zapamti nevinost je izleciva bolest

srecno !!!
 
Pa ako je devojka nevina a ima 20+ to se ceni :)
a ako je muskarac nevin a ima 20+ onda nesto nije u redu sa njim :)

a te od 14,15,16 su prsle, ja se ne secam kako su se ponasale moje drugarice kad smo bili u osnovnoj, al ove danasnje su u fazonu, aj plati mi pice i kleknucu :)


Da li se ceni? Da li danas postoje momci koji ce kada cuju da je
devojka nevina u 20 i nekoj reci: "E,super...to je divna stvar...sada te cenim jos vise..."
ili ce reci: "Izvini,devojko,sto sam surovo direktan ovako,ali...STA TEBI FALI?! "
I nista cudno,da sam musko...realno prva pomisao u glavi bi mi i bila da devojci
ocigledno nesto fali...ako ti u dvadeset i nesto godina nisi pronasla nijednu osobu
koja se ucinila "pravom" ...e *** onda...gde si bila,sta si radila...
verovatno ce pasti mnogo optuzbi i napada na racun ovog posta,ali ebiga sad...
to je moje misljenje :whistling: Nevinost kao tabu tema je davno prevazidjena....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top