20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala :) Inace ja sam, kao nevina, prava poslastica za zbijanje sala medju drugaricama i to me jako nervira, nije fer i nije ortacki. Ipak, svim parovima, a i onima koji su solo za ubuduce, savetovala bih da ne pridaju paznju provokacijama.
 
Tvoje drugarice su nisko inteligentne i mogla bi da ih promenis. Pozz.

Nisi u pravu, njene drugarice jesu. Seh je mnogo bitan za jednu zenu i sto pre pocne s njim pre ce poceti i sa zasluzenim uzivanjem. Ako to uradi sa 20 racunaj da je izgubila nekih 6 godina seha. E sad, istina ne bi to bio neki seh, mislim kako deca pa da imaju zaista dobar seh, ali bitno je imati situaciju: prodor penisa u vaginu. Jer, to je seh..

I sad za sest godina, dete ce odrasti u vec sehualno zdravu osobu, punu znanja.
Naravno, ni to joj nece pomoci jer su ocito losije od muskaraca u sehu :mrgreen:..
 
Nisi u pravu, njene drugarice jesu. Seh je mnogo bitan za jednu zenu i sto pre pocne s njim pre ce poceti i sa zasluzenim uzivanjem. Ako to uradi sa 20 racunaj da je izgubila nekih 6 godina seha. E sad, istina ne bi to bio neki seh, mislim kako deca pa da imaju zaista dobar seh, ali bitno je imati situaciju: prodor penisa u vaginu. Jer, to je seh..

I sad za sest godina, dete ce odrasti u vec sehualno zdravu osobu, punu znanja.
Naravno, ni to joj nece pomoci jer su ocito losije od muskaraca u sehu :mrgreen:..
Ma idi bre, jako uziwanje :roll:
 
Nisi u pravu, njene drugarice jesu. Seh je mnogo bitan za jednu zenu i sto pre pocne s njim pre ce poceti i sa zasluzenim uzivanjem. Ako to uradi sa 20 racunaj da je izgubila nekih 6 godina seha. E sad, istina ne bi to bio neki seh, mislim kako deca pa da imaju zaista dobar seh, ali bitno je imati situaciju: prodor penisa u vaginu. Jer, to je seh..

I sad za sest godina, dete ce odrasti u vec sehualno zdravu osobu, punu znanja.
Naravno, ni to joj nece pomoci jer su ocito losije od muskaraca u sehu :mrgreen:..

A otkud ti ova teorija? Baš si, izgleda, neki baksuz čim imaš iskustva s takvim ženama pa si došao do tog zaključka.

Sex je jako bitan, tu se slažem, ali sa 14 godina je rano. Ni mentalno, ni fizički tad nisu spremne za sex... iako većina njih misli da jesu.
 
A otkud ti ova teorija? Baš si, izgleda, neki baksuz čim imaš iskustva s takvim ženama pa si došao do tog zaključka.

Sex je jako bitan, tu se slažem, ali sa 14 godina je rano. Ni mentalno, ni fizički tad nisu spremne za sex... iako većina njih misli da jesu.

Ma sta nije bitan? El citas ti ove ljisovke?
Bez hleba i vode se moze ali ostavi zenu jedan dan bez seha i vidi cudo..
Odmah joj noge odu gore :mrgreen:..
14 nego sta, na vreme jeee, da nauci..
Pa to je poznato, ko je bolji i od koga se ocekuje da bude, zar ne?
 
Nisi u pravu, njene drugarice jesu. Seh je mnogo bitan za jednu zenu i sto pre pocne s njim pre ce poceti i sa zasluzenim uzivanjem. Ako to uradi sa 20 racunaj da je izgubila nekih 6 godina seha. E sad, istina ne bi to bio neki seh, mislim kako deca pa da imaju zaista dobar seh, ali bitno je imati situaciju: prodor penisa u vaginu. Jer, to je seh..

I sad za sest godina, dete ce odrasti u vec sehualno zdravu osobu, punu znanja.
Naravno, ni to joj nece pomoci jer su ocito losije od muskaraca u sehu :mrgreen:..

Nije seks takmicenje, pa da se pocne sto ranije, ugrabi prednost, da bi se na cilj stiglo pre vrsnjakinja...
To je uzivanje...
I seks nije stvar kvantiteta, vec kvaliteta. Bolje da skine mrak sa 25 sa momkom koji je voli, i koga voli, nego da se poje.be 687 puta do osamnaeste, sa nekim nevaznim tipovima, i da svaki put kad joj neko spomene prvi seks dozivljava traume.
 
Nije seks takmicenje, pa da se pocne sto ranije, ugrabi prednost, da bi se na cilj stiglo pre vrsnjakinja...
To je uzivanje...
I seks nije stvar kvantiteta, vec kvaliteta. Bolje da skine mrak sa 25 sa momkom koji je voli, i koga voli, nego da se poje.be 687 puta do osamnaeste, sa nekim nevaznim tipovima, i da svaki put kad joj neko spomene prvi seks dozivljava traume.

Ma bre ti bas ne pratis zene sta kazu..

Ovako bre, seh je najbitniji, sloboda u veroispovesti prema Bogu svih penisa im nalaze, pazi nalaze, da sto pre krenu. Kakvi osecaji i tra la la? Citaj malo urmasice i sve ce ti biti jasno.
14 godina i juris, da se poklone pred njegovim velicanstvom penisom. Pa normalno da ne mogu ni znati sta rade, jeee..

A jel tebi deluje da je to njima i uopste bitno? Mislim, to kao osecaj i nesto vise?
Meni ne :mrgreen:..
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

samo cu da ti kazem SVAKA CAST, to je retkost...
 
chudna neka pricha...slazem se da devojke ne trebaju tek tako da se puste u sehualni zhivot,ali naravno ne treba ni preterivati...zhene koje nemaju redovan seh imaju vecu sansu da dobiju rak grlica materice,narocito ako su u srednjim godinama.Najgluplja muska prica za mene kao mushkarca je to "da sam zensko dao bi svima"!to je ordinarna glupost!ali treba razmisljati o tome da sto si starija teze ce ici sa tim,na kraju krajeva,mushkarac koji ti se svidi i pocnete da se zabavljate,tesko ce skapirati pricu da imas 20 i kusur godina i da si nevina.najverovatnije ce pobeci glavom bez obzira jer u tom trenutku on vidi visemesecni napor da osvoji tvoj venerin breg,a ti si usput potpuna pocetnica,i zasto bi "gubio vreme" i "smarao se sa tobom" kada moze da nadje podjednako kvalitetnu devojku,a da ne mora da te ceka 2,3 ili 6 meseci...to je nedostatak brojnosti zenske populacije...ima vas vise.Ja sam doduse bio sa jednom takvom devojkom,i bio sam zgranut kada sam saznao da "nije pukla" i naravno,morao sam da ulozim nadljudske napore i sva moguca znanja iz psihologije,plus vreme i to kilo, kako bi konachno prevazisli ttu njenu situaciju...ne zelim da zvucim kao sovinista,ali mislim da zene preteruju oko tog prvog puta...toliko od mene!
 
Ako su forumashice relevantan uzorak zenskog sveta kod nas, bojim se da nam se crno pishe.
Upravo zato smatram da nisu :cool:

A sh'o se osecaja tiche... pa ne znam... ja sam staromodan... i oko mene ga josh uvek ima...

Pa dobro hajmo sad ozbiljno..

Recimo ovako. One jesu neki uzorak, zar ne? Recimo i da su cistiji uzorak za posmatranje jer izlazi iz njih ono sto ne bi izaslo u rl, sve ovo je vise negde u glavama.
Taj uzorak kaze da bi shvatio ako deca imaju seh sa 14 godina..

Recimo ja ne shvatam. Sa 14 nemas pojma ni o cemu, kamo li da razumes seh. Ok, znaci ne radi se tu o nekim osecajima, razumu, radi se o foliranju i dokazivanju. I za jedne i za druge. Musko, zensko, nebitno..

Ok, ako taj uzorak kaze da je to u redu, to bi znacilo da je dokazivanje i foliranje u redu..
Kao ne razumeju, kao bile su napredne u tim godinama?

S druge strane kukaju na svet kakav je bio. A da li sada kad imaju priliku da nesto promene i menjaju? Ne, mnogo.. Deca su sve raspustenija, brak ode do dzavola..
Pa hajmo realno, koja se to jedna stvar promenila pa se to pocelo desavati?
Pa dobile zene slobodu. U redu, i treba pobogu da je dobiju..

Ali ono sta rade s njom..
To je totalno sranje*..
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

Bila tema i da ispalo je da 20ogodisnje nevine devojke nisu normalne... I to samo zato sto se danas klinke jebu u 12 ili 13 godina jer svi zelimo da licimo na zapad... Licno smatram da je to OK ali vreme u kojem zivimo to ne dozvoljava jer ma koliko ti bila lepa i zgodna ti si zastareli model. zasto bi tebe neko cekao kad moze da **** kad hoce 14ogodisnju klinku koja je prakticno na izvolite svakom muskarcu...
 
Bila tema i da ispalo je da 20ogodisnje nevine devojke nisu normalne... I to samo zato sto se danas klinke jebu u 12 ili 13 godina jer svi zelimo da licimo na zapad... Licno smatram da je to OK ali vreme u kojem zivimo to ne dozvoljava jer ma koliko ti bila lepa i zgodna ti si zastareli model. zasto bi tebe neko cekao kad moze da **** kad hoce 14ogodisnju klinku koja je prakticno na izvolite svakom muskarcu...

tacno tako
 
Pa dobro hajmo sad ozbiljno..

Recimo ovako. One jesu neki uzorak, zar ne? Recimo i da su cistiji uzorak za posmatranje jer izlazi iz njih ono sto ne bi izaslo u rl, sve ovo je vise negde u glavama.
Taj uzorak kaze da bi shvatio ako deca imaju seh sa 14 godina..

Recimo ja ne shvatam. Sa 14 nemas pojma ni o cemu, kamo li da razumes seh. Ok, znaci ne radi se tu o nekim osecajima, razumu, radi se o foliranju i dokazivanju. I za jedne i za druge. Musko, zensko, nebitno..

Ok, ako taj uzorak kaze da je to u redu, to bi znacilo da je dokazivanje i foliranje u redu..
Kao ne razumeju, kao bile su napredne u tim godinama?

S druge strane kukaju na svet kakav je bio. A da li sada kad imaju priliku da nesto promene i menjaju? Ne, mnogo.. Deca su sve raspustenija, brak ode do dzavola..
Pa hajmo realno, koja se to jedna stvar promenila pa se to pocelo desavati?
Pa dobile zene slobodu. U redu, i treba pobogu da je dobiju..
Ali ono sta rade s njom..
To je totalno sranje*..[/
QUOTE]

ovo je jedan od pametnijih komentara koje sam procitala u skorije vreme... Nevine devojke ne treba da se zale na muskarce kako su oni ti koji su krivi za zenski promiskuitet vec iskljucivo na zene koje se igraju samante iz Seks i grada i misle da mogu da ulaze u musko zenske odnose kao muskarci...da se same zene nisu projebale razmisljajuci tako da ce biti...hm...slobodne, bolje, vrednije, pametnije?! Danas ne bi pricali o ovakvim trivijalnostima...
 
Bila tema i da ispalo je da 20ogodisnje nevine devojke nisu normalne... I to samo zato sto se danas klinke jebu u 12 ili 13 godina jer svi zelimo da licimo na zapad... Licno smatram da je to OK ali vreme u kojem zivimo to ne dozvoljava jer ma koliko ti bila lepa i zgodna ti si zastareli model. zasto bi tebe neko cekao kad moze da **** kad hoce 14ogodisnju klinku koja je prakticno na izvolite svakom muskarcu...

A pa to ste same krive, vidish na ovom forumu zenski deo zastupa tezu shto vishe, i kad npr. kazesh da cenish one koje nisu shirile noge kad god im se neko osmehne ili plati pice, onda si zatucan, chobanin, konzerva. :D
 
A pa to ste same krive, vidish na ovom forumu zenski deo zastupa tezu shto vishe, i kad npr. kazesh da cenish one koje nisu shirile noge kad god im se neko osmehne ili plati pice, onda si zatucan, chobanin, konzerva. :D

Ah...Dobro su mi poznati i ti sto cene nevine! najveci licimeri koji bi hteli da jebu na sve strane al zbog fizickog izgleda ili zato sto se ne dize bas uvek ne mogu to da postignu pa kao traze nevinu i cene osobu po tome sa koliko je momaka spavala sto je debilizam...ili onaj tip muskarca koji **** na sve strane a oce nevinu i finu zenicu za kucu...e pa ne moze...
Uostalom gade mi se ljudi koji bi ozenili devojku samo zato sto je nevina jer od kad je nevinost postala opstiji pojam od toga biti dobra osoba...Imala sam drugaricu koja je vazila za drolju ali koja mi je jedina pomogla kada mi je zaista trebala pomoc...sve fine i nevine devojke su mi rekle ko te **** a ona, drolja (zaboga uzasna osoba jer nije nevina) je mogla da zrtvuje svoje vreme i jos sto sta da mi pomogne...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top