20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa shta mislish odakle joj kesh. :mrgreen:

Nije mi pomogla novcano vec emotivno! Dok su fine i nevine ribe imale vaznije obaveze i nisu mogle da odvoje 5 minuta da nazovu i pitaju kako sam, vec su mogle da ogovaraju i podsmevaju se, ta devojka je bila uz mene emotivno, mogla sam da je nazovem u pola noci i da racunam na to da ce me saslusati... E to ne moze novcem da se kupi i ljudska volja da bezuslovno pomognu drugom je mnogo bitnija i vrednija od nevinosti!
 
Nije mi pomogla novcano vec emotivno! Dok su fine i nevine ribe imale vaznije obaveze i nisu mogle da odvoje 5 minuta da nazovu i pitaju kako sam, vec su mogle da ogovaraju i podsmevaju se, ta devojka je bila uz mene emotivno, mogla sam da je nazovem u pola noci i da racunam na to da ce me saslusati... E to ne moze novcem da se kupi i ljudska volja da bezuslovno pomognu drugom je mnogo bitnija i vrednija od nevinosti!

Mozda zato shto nije imao ko ni nju da saslusha, pa ste se nashle uzajamno...ne valja generalizovati na osnovu lichnih primera. :neutral:
 
Ја сам био невин до 25.
Пре тога у 17. и 21.
Мислим да више не могу да продам ту причу и мало ми је жао...
Срећом, овде ме нико не познаје... :):):)
 
Hvala :) Inace ja sam, kao nevina, prava poslastica za zbijanje sala medju drugaricama i to me jako nervira, nije fer i nije ortacki. Ipak, svim parovima, a i onima koji su solo za ubuduce, savetovala bih da ne pridaju paznju provokacijama.

mene sestre zajebavaju i cude se zasto jos uvek nemam ozbiljnu vezu,jao koja katastrofa svet se rusi:eek: imas 20god a nemas ozbiljnog decka,kad sve druge imaju,idi odmah da se besis,ili nesto nije u redu s tobom:dontunderstand:...onda kapiram kako drugi misle,al bas to sto ti kazes je vazno slusaj sebe a ne druge..kad bi gledala sta drugi misle vec bih bila uveliko sa njih 10:brus:
 
Nije mi pomogla novcano vec emotivno! Dok su fine i nevine ribe imale vaznije obaveze i nisu mogle da odvoje 5 minuta da nazovu i pitaju kako sam, vec su mogle da ogovaraju i podsmevaju se, ta devojka je bila uz mene emotivno, mogla sam da je nazovem u pola noci i da racunam na to da ce me saslusati... E to ne moze novcem da se kupi i ljudska volja da bezuslovno pomognu drugom je mnogo bitnija i vrednija od nevinosti![/QUOTE]

Ako je nevinost nesto po cemu ce neko a me ceni onda ne mora ni po tome...Ja hocu da me neko gleda kao celu...A ne da me rasparcava na delove...
 
Nije mi pomogla novcano vec emotivno! Dok su fine i nevine ribe imale vaznije obaveze i nisu mogle da odvoje 5 minuta da nazovu i pitaju kako sam, vec su mogle da ogovaraju i podsmevaju se, ta devojka je bila uz mene emotivno, mogla sam da je nazovem u pola noci i da racunam na to da ce me saslusati... E to ne moze novcem da se kupi i ljudska volja da bezuslovno pomognu drugom je mnogo bitnija i vrednija od nevinosti![/QUOTE]

Ako je nevinost nesto po cemu ce neko a me ceni onda ne mora ni po tome...Ja hocu da me neko gleda kao celu...A ne da me rasparcava na delove...

Pa normalno, dzabe nevinost ako je devojka pokvarena kao lichnost. ;)
 
sasvim je nebitno koliko imas godina... pocela sam da citam postove i vidim da se cesto pominje to koliko si dugo u vezi i sl. to je po mom misljenju sasvim nebitno... jer mozes ti da budes u vezi god dana (cekas toliko da bi spavala s nekim) sve bude manje-vise ok i shvatis (tek tad) da ti ta osoba jednostavno ne odgovara u krevetu, a opet mozes s nekom da budes nedelju-dve i da se skontate odmah i da sve bude ok....
po mom misljenju ne moras nekoga da volis i sl da biste imali dobar sex, jednostavno treba da postoji nesto zbog cega se s tom osobom osecas prijatno, opusteno....
 
Cuj je sad..

Filozofija na ovoliko strana da bi ona rekla da to zapravo ni nije toliko bitno :confused:..

ja sam napisala da ima i bitnijih stvari od toga:rtfm: sta treba da danima lupam glavu o tome ko da mi je poslednji voz...ja da mogu tek tako s nekim ko je kao lep,zgodan..pa aj s njim, ja bih to uradila pre par god..ali ne ide tako..kad se pojavi neki pored koga cu osetiti da me nista ne sprecava uradicu pa makar ga znala i ned dana...
 
ja sam napisala da ima i bitnijih stvari od toga:rtfm: sta treba da danima lupam glavu o tome ko da mi je poslednji voz...ja da mogu tek tako s nekim ko je kao lep,zgodan..pa aj s njim, ja bih to uradila pre par god..ali ne ide tako..kad se pojavi neki pored koga cu osetiti da me nista ne sprecava uradicu pa makar ga znala i ned dana...

Ma ne moze to tako, el shvatas?
Gde si ti cula za tako nesto? Na kraju ionako sve zene kazu da su izgubile nevinost sa pogresnim. Jao, al sam opravio svoj pol sad, el da? :mrgreen:
 
ja sam napisala da ima i bitnijih stvari od toga:rtfm: sta treba da danima lupam glavu o tome ko da mi je poslednji voz...ja da mogu tek tako s nekim ko je kao lep,zgodan..pa aj s njim, ja bih to uradila pre par god..ali ne ide tako..kad se pojavi neki pored koga cu osetiti da me nista ne sprecava uradicu pa makar ga znala i ned dana...

Samo pazi,ima ih namazanih raznim bojama i mastima,pa mozda osetis pogresno.;)
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

nenormalno.....msm to tvoje....stanje....
 
e pa hvala vam na vasim komentarima,predlozima i savetima...sorry ako sam nekog smorila mojim dvoumljenjem il sta vec;) ali onda nije ni trebalo da se javlja ovde...sve u svemu bice sta bude i samo opusteno pa koji god i kad god da se desi...:) kiss
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

 
Ema moj savet ti je da ne slušaš nikoga,nego slušaj sebe,i radi onako kako ti želiš i kako misliš da treba...I slažem se sa nekima koji kažu da treba da uradiš to kad sama smatraš da treba,i nemoj da gledaš to da uradiš samo da bi kao skinula taj "teret",ili zbog toga šta drugi misle o tobe zato što si još nevina...biće za sve vremena i ne postoje odredjene godine kada to treba da se uradi...I nemoj da se opterećuješ time da bi trebala to već jednom da uradiš,da vreme prolazi a ti si još nevina,ako tako stalno razmišljaš osećaćeš se još gore,a nema potrebe da se tako osećaš.Nevina si pa šta,to ne znači da ćeš biti još dugo vremena,i ne znaci da si zbog toga loša,sigurna sam da će naići neki pravi sa kojim ćeš hteti to da uradiš....I razumem te kad kažeš da nisi do sada jer su jednostavno okolnosti bile takve,imaš 20 godina i znaš sve o tome kao i svaka druga normalna devojka,ne plašiš se toga ili bilo šta drugo,nego je eto jednostavno tako.:p...A za ozbiljne veze ima vremena,i ja imam 20 godina pa nisam imala neku ozbiljnu vezu,što ne znači da nikad neću,isto tako i ti.Ja imam drugarice koje imaju 23 godina pa su još nevine,i nemaju ništa protiv toga,znaju da će jednom doći i taj dan;)
A neko je spomenuo da je malo problem ako decko ima 20 godina,a nevin je,što se ja uopšte ne slažem,moj bivši dečko je prvi put spavao sa devojkom u 21 godini,što ja nikad ne bih provalila:zper:i drugari su mu stalno nabacivali devojke samo da "skine mrak",ali on jednostavno nije hteo,čekao je devojku sa kojom će stvarno hteti to da uradi,iako je muško,iako je imao 21 godinu:Dšto je po meni retkost i mnogo mi je drago da i neko takav postoji:D...sve je to u glavi,možeš ti da budeš i u 25 godini nevina,ali ti to neće smetati ako slušaš samu sebe i ne obazireš se šta drugi kažu i kako drugi gledaju na tebe zbog toga,i bilo šta da kažu,ti najbolje znaš zašto je to tako,zato si i takva kakva jesi:ok:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top