20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja crvsto verujem da je to pravi put za devojku
inace nebi u 20-toj godini bila nevina zar ne

Pa šta sad treba, da raširi noge ili se natrći bilo kome samo da se reši "bede"?!
Veći je problem što nema vezu dužu od tri nedelje, sa svojih 20, nego to što je nevina... da je imala malo dužu vezu ne bi bilo ove teme.
 
Aj te dečije fore na teen pdf-u. Mrzi me više da ti brišem postove. :evil:

slazem se sto znaci opet da sam ja zasrala sve sto je i tacno:think: kompletni idiot


@gagigulja:worth:

@ema poenta je da meni deluje da se ti opet nerviras
samo zato '' zasrala sam ja i zato sam nevina'' tebi je i dalje to najveci problem i samo se na to fokusiras...a ne npr na to shto je ko vec rekao,da je veci problem shto nsii imala ozbiljnu vezu ali NI TO nije problem,zaista,...nije. Postoje mnoge devojke kao ti i nishta tu nema cudno shto ne osecas da bi nekog mogla trenutno da volis,da budes stalno uz njega,...da ti on bude pola sveta,dobro ne bash toliko ali kontas poentu. Ima i tipova koji izgledaju brutalno ali veze su im 3 nedelje,dva dana.....
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

mora da si ruzna :neutral:
 
Ne znam sta da ti kazem,daleko od toga da imam 20 godina jer imam manje ali kad razmisljam u buducnosti pitam se da li cu ovako kao ti..ne znam..imam osecaj kao da nikad necu smeti,al opet svi kazu to dodje i kraj!
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??
To je stvar licnog opredeljenja i spremnosti,to se jednostavno desi,mislim da se ne treba preterano opterecivati sa tim,kad dodje dodje.
 
:hahaha: pa ti ocigledno imas mnogo veci problem od svih nas ovde,zato se ni ne javljaj
Barem nisam ruzan i newin :roll:
A moj problem je wishe fiktiwan, nego opipljiw, prewelika ambicija mozda. Ali to tje jednog dana biti moja zaostawina, budutjim narastajima. RAzmetjesx, pomoli se Bogu, i cxuj recxi moje, primi ih ka srtzu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top