20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu kad ih na svakom koraku po gradskom i po ćoškovima saleću pedofili vaših godina :(
Хех, много сам ја млађи него што Ви мислите и не знам да ли сте мене хтели да убројите у ту сорту накарадних људи или не али свакако Вам могу рећи да ју ту не припадам и противник сам настраности као што су педофилија, параде људи других сексуалних склоности, уосталом свакој од тих девојака које имају 16-18 година братски саветујем и предлажем да не трче из кревета у кревет...
 
:roll: a bre sta tu ima nenormalno.Cuj,kao nenormalno je izgubiti nevinost,da se tako izrazim(ja nista izgubila tom prilikom samo dobila:zper: ) sa recimo 24 godine.Sto bi to bilo cudno?Strasno?Nenormalno?Od kada to postoje neke odredjene granice i ko ih je postavio,pa sad ako ze nisi..do toliko i toliko godina ti si frik ili tako nesto...Pa sve je to stvar izbora,zelje trenutka,sudbine,osobe..na kraju krajeva TO i nije toliko bitno.Bitnije je sta ostaje posle tog seksa..i kako se covek povodom toga oseca.
 
Хех, много сам ја млађи него што Ви мислите и не знам да ли сте мене хтели да убројите у ту сорту накарадних људи или не али свакако Вам могу рећи да ју ту не припадам и противник сам настраности као што су педофилија, параде људи других сексуалних склоности, уосталом свакој од тих девојака које имају 16-18 година братски саветујем и предлажем да не трче из кревета у кревет...

To što si mlađi od 40 ne znači da ne možeš biti pedofil :kafa: posebno kada razmišljaš po ceo dan o seksu koji tobož imaju četrnaestogodišnjakinje.
 
Ne mogu kad ih na svakom koraku po gradskom i po ćoškovima saleću pedofili vaših godina :(
pedobearu.gif
 
To što si mlađi od 40 ne znači da ne možeš biti pedofil :kafa: posebno kada razmišljaš po ceo dan o seksu koji tobož imaju četrnaestogodišnjakinje.
***** му сунце, много сам млађи и од 25 година а не размишљам ја о томе него се клинке саме хвале тим причама, а ово за четрнаест година сам претерао у процени, уопште се и не дружим са толико младим девојкама...

Не размишљам ја о томе, него брате много ми је мука када девојку која има рецимо 18-21 годину исмевају зато што је признала да је невина, е против тога се ја борим, уосталом баш ме брига кад ко и шта ради, само ме ужасно нервира када неко исмева конзервативне девојке...

Јел сад мало јасније или ћеш ме и даље вређати и погрдно називати, ја Вама нисам ништа ружно рекао да бисте се Ви овако опходили са мном...:think:
 
Dakle, ipak postoje konzervativne devojke, žrtve ismevanja raskalašnih četranestogodišnjakinja?

Nemoj da tupiš i generalizuješ, ako ti generalizacija nije dobra.
 
Dakle, ipak postoje konzervativne devojke, žrtve ismevanja raskalašnih četranestogodišnjakinja?

Nemoj da tupiš i generalizuješ, ako ti generalizacija nije dobra.
Ок, признајем да сам претерао у генерализацији, ово за 14 година сам лупио и схватио да сам погрешио а сад Ви признајте да сте били неодмерени и некоректни према мени...
 
Ок, признајем да сам претерао у генерализацији, ово за 14 година сам лупио и схватио да сам погрешио а сад Ви признајте да сте били неодмерени и некоректни према мени...
Prema tebi? Ne poznajem te..... i nema potrebe da mi persiraš momče, ja sam onomad pisala u množini.
 
To što si mlađi od 40 ne znači da ne možeš biti pedofil :kafa: posebno kada razmišljaš po ceo dan o seksu koji tobož imaju četrnaestogodišnjakinje.

A, ne..

To je mlado. Kad napunim 40 nadjem neku od 20, cisto da me moze pratiti u sehu :mrgreen:..

A zena kuci bre, lepo, pegla, pere, emancipacija u kuhinji jeee..
 
Неко моје мишљење је да без обзира на неке моје старомодне ставове, треба пустити људима слободу да поступају онако како желе али наравно свако треба да поштује туђе схватање, вернији да поштује отвореније и обрнуто...уосталом не би било добро да смо сви исти...мало више толеранције и овај форум би био бољи
 
Неко моје мишљење је да без обзира на неке моје старомодне ставове, треба пустити људима слободу да поступају онако како желе али наравно свако треба да поштује туђе схватање, вернији да поштује отвореније и обрнуто...уосталом не би било добро да смо сви исти...мало више толеранције и овај форум би био бољи

slazem see
 
e pa sta vi mislite o osobama koje su jos uvek nevine sa 18-20-24god(ako ove i postoje od 24) jel vam je to normalno il ne...ja imam 20 i jos sam nevina,ni sama ne znam zasto jednostavno jos uvek se nije dogodilo i nije mi zao zbog toga,ne planiram nista kad se desi desi se(izgleda da ce u mom slucaju biti u 30):roll:..ali u poslednje vreme vidim ove od 14-15-16 sta rade pa se malo zapitam,kolko mi se cini sad je sasvim normalno NE BITI nevin u 15,a nenormalno biti nevin sa 18-20...:think:
kakvo je vase misljenje??

Ja imam 20 god. i nevina sam, iako sam u dugoj vezi, verujem mu i zelim ga toliko da me izbezumljuje cak i poljubac sam njim. Do skoro nismo imali gde da spavamo, a nijedno od nas ni ne pomislja na prvi put u tudjem stanu (da ne navodim sve parametre, stvarno je postojao veliki rizik da budemo uhvaceni). Sada samo cekamo da ostanemo nasamo, posto, iako na svom terenu, imamo drustvo u gostima :heart: Inace nikada nisam imala kompleks zbog nevinosti, iako sam medju jedine dve nevine devojke u drustvu, mislim da ne treba zuriti, da treba sacekati pravi trenutak, napraviti pravu atmosferu i naci pravu zastitu. Mogla sam da spavam sa njim milion puta do sad, ali sam romantik, i necu da godine mastanja o mazenju uz svecice, latice i muziku pogazim u jednom trenutku zara. Na kraju, nasa veza to i zasluzuje :zaljubljena: Devojke, a ni momci, ne bi trebalo da osecaju pritisak da imaju seks samo zato sto su punoletni. Znam mnoge koji su se pokajali sto nisu sacekali pravu osobu ili pak momenat.
 
Ja imam 20 god. i nevina sam, iako sam u dugoj vezi, verujem mu i zelim ga toliko da me izbezumljuje cak i poljubac sam njim. Do skoro nismo imali gde da spavamo, a nijedno od nas ni ne pomislja na prvi put u tudjem stanu (da ne navodim sve parametre, stvarno je postojao veliki rizik da budemo uhvaceni). Sada samo cekamo da ostanemo nasamo, posto, iako na svom terenu, imamo drustvo u gostima :heart: Inace nikada nisam imala kompleks zbog nevinosti, iako sam medju jedine dve nevine devojke u drustvu, mislim da ne treba zuriti, da treba sacekati pravi trenutak, napraviti pravu atmosferu i naci pravu zastitu. Mogla sam da spavam sa njim milion puta do sad, ali sam romantik, i necu da godine mastanja o mazenju uz svecice, latice i muziku pogazim u jednom trenutku zara. Na kraju, nasa veza to i zasluzuje :zaljubljena: Devojke, a ni momci, ne bi trebalo da osecaju pritisak da imaju seks samo zato sto su punoletni. Znam mnoge koji su se pokajali sto nisu sacekali pravu osobu ili pak momenat.

e to je bas lepo:) drago mi je zbog tebe:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top