20 i nevina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da znas da bi mi to bilo najbolje...nije meni problem kao prvi put,niti imam strah neki od toga,mislim da ja imam problem u mozgu,nesto stane u meni i povucem se,a nije da nisam spremna ili ne zelim..niti se cuvam,niti cekam pravog..ako budem cekala nekog koga cu voleti onda mi nema leka cekacu jos par god..

nekima je crkva sudbina, razmisli o tome
 
pa da znas da bi mi to bilo najbolje...nije meni problem kao prvi put,niti imam strah neki od toga,mislim da ja imam problem u mozgu,nesto stane u meni i povucem se,a nije da nisam spremna ili ne zelim..niti se cuvam,niti cekam pravog..ako budem cekala nekog koga cu voleti onda mi nema leka cekacu jos par god..
Da bi ovo imalo smisla, onda dotad ne bi smela da imas decka uopste. Ni za ljubljenje ni za mazenje, nista. I kako ces onda znati dal' te voli, ako mu ne dopustis da te dodirne, zagrli, poljubi, pa na kraju i da vodi ljubav s tobom?
Mozda si imala decka do sada, mozda i nisi, sve je moguce, ali je i nebitno... jer tako samu sebe uterujes u paradoksalnu situaciju.

Batali te glupe principe, ako se njima vodis, jer te nece nikud pametno odvesti. Nego lepo skines gatjice, razmaknes nogice, namestis guzu i pustis nekog macana da te sexa i uzivas ko sav normalan svet.
No pain, no game :P
 
hmm pa verovatno je to problem i kod mene,nisam imala duzu vezu od 3ned...niti zelim vezu i da se obavezujem al s druge strane ne zelim to da uradim s nekim ono kao samo da bih uradila...a iskreno u poslednje vreme sam pocela i da se pitam dal sam normalna...sto se tice drugarica to nije problem,ja ne krijem da sam nevina niti se nesto hvalim time,ali kad kazem ljudima oni mi ne veruju..isla sam u musku skolu i mnogi mi nisu verovali..e sad me zanima nesto pitanje za muskarce ako vam se desilo..da vam devojka kaze da je nevina a tu je mojih god sta vam prvo prodje kroz glavu??
 
Ja ne vidim kako moze biti normalno da se devojka od 14 godina forsira da spava sa nekim?:think:
Svako ce naravno proceniti kada je za njega pravi momenat(nadam se ispravno),ali ruku na srce velika vecina to ne radi iz ljubavi vec cisto radi upoznavanja sa seksom,a kasnije to ide cesto "mehanicki".
Neka granica se ipak treba podvuci,ja smatram da pre 16-te godine nema nikakve potrebe upustati se u seksualne avanture,ali treba se svakako obavestiti o nekim stvarima.
 
hmm pa verovatno je to problem i kod mene,nisam imala duzu vezu od 3ned...niti zelim vezu i da se obavezujem al s druge strane ne zelim to da uradim s nekim ono kao samo da bih uradila...a iskreno u poslednje vreme sam pocela i da se pitam dal sam normalna...sto se tice drugarica to nije problem,ja ne krijem da sam nevina niti se nesto hvalim time,ali kad kazem ljudima oni mi ne veruju..isla sam u musku skolu i mnogi mi nisu verovali..e sad me zanima nesto pitanje za muskarce ako vam se desilo..da vam devojka kaze da je nevina a tu je mojih god sta vam prvo prodje kroz glavu??

Velika odgovornost, desilo mi se vec jednom...ali je na kraju ispalo da bolje ne moze. Prvi put je bitan posebno devojkama jer mogu da navuku neku traumu i blokadu u glavi, da im se sex ogadi.
 
hmm pa verovatno je to problem i kod mene,nisam imala duzu vezu od 3ned...niti zelim vezu i da se obavezujem al s druge strane ne zelim to da uradim s nekim ono kao samo da bih uradila...a iskreno u poslednje vreme sam pocela i da se pitam dal sam normalna...sto se tice drugarica to nije problem,ja ne krijem da sam nevina niti se nesto hvalim time,ali kad kazem ljudima oni mi ne veruju..isla sam u musku skolu i mnogi mi nisu verovali..e sad me zanima nesto pitanje za muskarce ako vam se desilo..da vam devojka kaze da je nevina a tu je mojih god sta vam prvo prodje kroz glavu??
Ja sam bio sa jednomd ewojkom 87 godiste, (upoznao sam je preko foruma LOL) I prwo sto mi je palo na pamet je- Nije je niko hteo xD.
Ali narawno ja kakaw sam prawi hristjanin uwek pomazem zabludelom stadu, pa sam se zrtwowao i sa njom. Ali eto, msm da sada nisam trebao :/
Jer nisxta nisam dobio time, osim sranja :D
 
hmm pa verovatno je to problem i kod mene,nisam imala duzu vezu od 3ned...niti zelim vezu i da se obavezujem al s druge strane ne zelim to da uradim s nekim ono kao samo da bih uradila...a iskreno u poslednje vreme sam pocela i da se pitam dal sam normalna...sto se tice drugarica to nije problem,ja ne krijem da sam nevina niti se nesto hvalim time,ali kad kazem ljudima oni mi ne veruju..isla sam u musku skolu i mnogi mi nisu verovali..e sad me zanima nesto pitanje za muskarce ako vam se desilo..da vam devojka kaze da je nevina a tu je mojih god sta vam prvo prodje kroz glavu??

Pa to nije zlocin,poenta je ne opterecivati se time,jer onda ni taj prvi seks nece valjati.
Jedino mi je cudno sto ne zelis ozbiljniju vezu,to je u tvojim godinama vec normalno,a ne moras se ti bas vezivati za ceo zivot.Istrazuj malo i to ne vezano samo za seks,vec uopste kako funkcionise komunikacija i razumevanje,medjusobno podrzavanje izmedju muskarca i zene.
 
pa da znas da bi mi to bilo najbolje...nije meni problem kao prvi put,niti imam strah neki od toga,mislim da ja imam problem u mozgu,nesto stane u meni i povucem se,a nije da nisam spremna ili ne zelim..niti se cuvam,niti cekam pravog..ako d.budem cekala nekog koga cu voleti onda mi nema leka cekacu jos par go.

A šta ako dočekaš 30 godina nevina? Zamisli tad da kažeš dečku / čoveku da nisi imala nikog pre njega. Biće malo čudno.
 
pa ja se npr veoma razlikujem od vecine i vise razmisljam kao musko(zato se i pitam kako jos nisam u tim vodama)...mnoge moje drugarice su se poudavale sa 17-18, sestre imale veze od po 3god..na neki nacin sam videla kako je..ja ne zelim ozbiljnu vezu svejedno...jos sam mlada sto bih se zezala s jednim u najboljim godinama...
 
pa ja se npr veoma razlikujem od vecine i vise razmisljam kao musko(zato se i pitam kako jos nisam u tim vodama)...mnoge moje drugarice su se poudavale sa 17-18, sestre imale veze od po 3god..na neki nacin sam videla kako je..ja ne zelim ozbiljnu vezu svejedno...jos sam mlada sto bih se zezala s jednim u najboljim godinama...

Onda se ili zavetuj na celibat do braka ili kreni u akciju.Treceg puta nema.Ne mozes da zelis avanture i da se zabasvljas a da u isto vreme budes cedna i nevina.Nema tog koji ce pristati na tako nesto.
 
hmm pa verovatno je to problem i kod mene,nisam imala duzu vezu od 3ned...niti zelim vezu i da se obavezujem al s druge strane ne zelim to da uradim s nekim ono kao samo da bih uradila...a iskreno u poslednje vreme sam pocela i da se pitam dal sam normalna...sto se tice drugarica to nije problem,ja ne krijem da sam nevina niti se nesto hvalim time,ali kad kazem ljudima oni mi ne veruju..isla sam u musku skolu i mnogi mi nisu verovali..e sad me zanima nesto pitanje za muskarce ako vam se desilo..da vam devojka kaze da je nevina a tu je mojih god sta vam prvo prodje kroz glavu??

Nemoj toliko zavisiti od misljenja muskih......Ako dodju sad 10 sovinista na ovu temu pa te zasuju drvljem i kamenjem jer su neizivljeni i samo hoce nekom da uvale,a najverovatnije nikad u zivotu nisu nishta nikom ni uvalili onda...shta....promenice ti se misljenje i gledas sebe negatvivno jer je skup budala rekao da ti to jesi? Jok. Cim nadjes decka koji te nece gledati osudjivacki { a nema zbog cega } znaci da je normalan..a samim tim ako je normalan neko je ko potencijalno moze da ti se svidi :) znam devojke koje su prelepe a nevine su,uopste ni pod razno nije pitanje da ih neko nece vec to...shto nikad nisu nasle onog pravog koga stvarno vole,nisu imale dugu vezu itd. I to shto kaze Heavy Knight je tacno,nemoj se opterecivati. Slusaj normalne ;)
 
pa ja se npr veoma razlikujem od vecine i vise razmisljam kao musko(zato se i pitam kako jos nisam u tim vodama)...mnoge moje drugarice su se poudavale sa 17-18, sestre imale veze od po 3god..na neki nacin sam videla kako je..ja ne zelim ozbiljnu vezu svejedno...jos sam mlada sto bih se zezala s jednim u najboljim godinama...
A kako mislis onda da se zezas s kratkim i neobaveznim "vezama"?
Znas li ti sta znaci veza uopste?
To znaci da nekom treba da se posvetis. Da ti postane neki prioritet u zivotu. Ti se nadjes njemu, on se nadje tebi. Za ovo ili za ono. Drustvo za izlazak, drustvo za bioskop, drustvo za letovanje/zimovanje, pozoriste, muzej, izlozbu, park, izlet, partner za ples... stagod te vec lozi. Ako toga nema, onda ostaje samo fizicki kontakt, pa koliko traje. Za to ti ne treba veza...
Neko rece par postova iznad - zrela... ja cu reci: Oces da se jеbes, a da ti ne udje :roll:
 
Bitno je da znas sta zelis.Kada to resis,sve je ostalo vec daleko lakse.;)
Sto se tice ulaska u brak kao nevina,naravno da to nije nista cudno,ali to znaci i izbor odredjenog profila muskarca.Ako ti to ne smeta,odlicno,samo napred.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top