Zene vozaci!!!

e sad

Zainteresovan član
Poruka
319
Izvinjavam se ako je tema vec bila!
Dakle, sta mislite zasto svi (citaj. muskarci) na ove dve reci zajedno odmahuju glavom, kao nemoguce je da zena bude dobar (pa cak ni prosecan) vozac? Ukoliko vide da neko ispred njih pravi greske u voznji ide ona cuvena recenica - Mora da je zensko!
Odmah da se izjasnim da mislim da nije tako, mislim da vozim bas dobro a imam drugarice koje voze bolje od pojedinih muskaraca!
 
Izvinjavam se ako je tema vec bila!
Dakle, sta mislite zasto svi (citaj. muskarci) na ove dve reci zajedno odmahuju glavom, kao nemoguce je da zena bude dobar (pa cak ni prosecan) vozac? Ukoliko vide da neko ispred njih pravi greske u voznji ide ona cuvena recenica - Mora da je zensko!

100% si u pravu..bas zato sto to svi kazemo neka bude da ima malo istine..moja sestra tako na sve strane prica kako joj svi kazu da je fandjo za voznju..vozila je mecke i bmw-e..bla bla..i ja joj dam da vozi..ajde sto joj se uvek ugasi auto na uzbrdici..nego sto je pocela plakati kad se zaglavila u maloj ulicici..parkiranje je tek tema:D
 
iz mog okruzenja osoba koja najbolje vozi je zena,tacnije moja drugarica,u koju imam neverovatno poverenje,devojka cak vozi i kamion i slobodno mogu da kazem da nisam upoznala muskrca koji vozi bolje od nje...
 
100% si u pravu..bas zato sto to svi kazemo neka bude da ima malo istine..moja sestra tako na sve strane prica kako joj svi kazu da je fandjo za voznju..vozila je mecke i bmw-e..bla bla..i ja joj dam da vozi..ajde sto joj se uvek ugasi auto na uzbrdici..nego sto je pocela plakati kad se zaglavila u maloj ulicici..parkiranje je tek tema:D

Parkiranje je definitivno problem...moram priznati! :roll:
 
Parkiranje je definitivno problem...moram priznati! :roll:
Stvarno nemam nista protiv..ali svaki put kad zensko vozi neko sranjce..u grckoj rent-a-car..i valjda imate potrebu da pokazete kako ste dobri vozaci..nagarila ova..misli ako vozi brzo da zna voziti..ne poznaje put..krivine..malo je falilo da sletimo sa puta..neka hvala.8-)
 
Izvinjavam se ako je tema vec bila!
Dakle, sta mislite zasto svi (citaj. muskarci) na ove dve reci zajedno odmahuju glavom, kao nemoguce je da zena bude dobar (pa cak ni prosecan) vozac? Ukoliko vide da neko ispred njih pravi greske u voznji ide ona cuvena recenica - Mora da je zensko!
Odmah da se izjasnim da mislim da nije tako, mislim da vozim bas dobro a imam drugarice koje voze bolje od pojedinih muskaraca!

Zato sto zene jako lose voze, ja sam isto vozac i tacno znam kako je muskarcima jer i ja pizdi.m kad vidim zensko pa se spetlja u voznji....Uh...mada ima i muskaraca koji ne znaju da voze, mrzim kad neko skrece a ne da zmigavac!
 
nesto se kopkam oko tog polaganja vozackog.... bila sam kao klinka u autu kada je lik za volanom zgazio macku :(
sve sam cula, uzas

kada bi mi istrcala macka na put, radije bih se zakucala u banderu sa strane nego da je udarim :(
 
Ja sam dobar vozač .... ali muškarci će uvek ostati muškarci - prepuni sebe i loših ambicija. Kad bi malo obratili pažnju na svoje greške, bili bi svesni da nisu samo ''žene'' loši vozači.

cuvena recenica - Mora da je zensko!

Nato nato..zasto bi mi bili puni sebe na ovom primeru..ne vidim poentu vase potrebe za dokazivanjem..jeste ravnopravne i tacka.
A ovo sto je citirano uvek pogodim 200%.
 
meni je prosle godine,bas u martu,poginuo macor tako sto ga je neki kreten bukvalno pregazio,na moje oci,od tada neprestano i nezdravo gledam ima li neke zivotinje na ulici dok prolaze kola,pa cak i kada je na trotoaru ja se uspanicim jer moze da izleti na put....verovatno bih postupila isto kao unsaie,mada ja ni ne vozim,i ako imam dozvolu,ali to je druga prica...
 
Ja samo da se zapljunem kao dobra vozacica skoro svih prevoznih sredstava (..auto, bicikl, traktor, camac (uskoro i roleri..samo da skontam kako je najbolje da se docekam :lol:))..a i parkiracica (koristim svaki upotrebljivi cm :lol:)
 
Nato nato..zasto bi mi bili puni sebe na ovom primeru..ne vidim poentu vase potrebe za dokazivanjem..jeste ravnopravne i tacka.
A ovo sto je citirano uvek pogodim 200%.


Pa zato što je vaš generalni stav da ste bolji vozači ... otuda i predrasude o ženama vozačima. Da li si ikada primetio koliko muškaraca napravi prekršaje, koliko uleću u makazice i koliko nerealno brzo voze.

Mi smo mnogo opreznije od vas .... možda se zato činimo sporije ....

A za tih 200% nisi upravu 200% :mrgreen:
 
Pa zato što je vaš generalni stav da ste bolji vozači ... otuda i predrasude o ženama vozačima. Da li si ikada primetio koliko muškaraca napravi prekršaje, koliko uleću u makazice i koliko nerealno brzo voze.
Mi smo mnogo opreznije od vas .... možda se zato činimo sporije ....
A za tih 200% nisi upravu 200% :mrgreen:
Znas kako se vi izvucete iz frke..dodate gas ili naglo na kocnicu..uopste nemam stav prema ovome..samo se uvek slatko nasmejem kad vidim parkiranje i pogledam ko vozi.:D
 

Back
Top