Zoran Đinđić - izjave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakva divna tema...
Ima jos jedna njegova legendarna zijava, pored ove sa zabama koja je jedna od mojih omiljenih...
Vezana je za to kako smo mi pobednici samim nasim zacecem i rodjenjem, i kako to stalno treba da imamo na umu...
Jedan u milion je sansa da to budemo mi...
Ko razume shvatice...
 
pilgrim_kg:
Kakva divna tema...
Ima jos jedna njegova legendarna zijava, pored ove sa zabama koja je jedna od mojih omiljenih...
Vezana je za to kako smo mi pobednici samim nasim zacecem i rodjenjem, i kako to stalno treba da imamo na umu...
Jedan u milion je sansa da to budemo mi...
Ko razume shvatice...

Znate, sad ću nešto da vam kažem što nije za televiziju, mada prenosi, o čemu ja ponekad razmišljam. Jedno ljudsko biće je jedan od 40.000 spermatozoida, taj jedan je uspeo, 39.999 nisu uspeli, znači vi ste šampioni, svako ko se rodio on je već pobednik. On je već uspeo u odnosu na 40.000 drugih. I onda kažete - ma, šta mi je život, sad ću da uzmem drogu, sad ću da, ne znam, se napijam. Pa, stani, čoveče, tvoja odgovornost je i pred Bogom i pred sobom ogromna, ti si pobedio u najvažnijoj od svih utakmica, živ si, rodio si se i uradi nešto pozitivno sa svojim životom.
 
ml2:
Znate, sad ću nešto da vam kažem što nije za televiziju, mada prenosi, o čemu ja ponekad razmišljam. Jedno ljudsko biće je jedan od 40.000 spermatozoida, taj jedan je uspeo, 39.999 nisu uspeli, znači vi ste šampioni, svako ko se rodio on je već pobednik. On je već uspeo u odnosu na 40.000 drugih. I onda kažete - ma, šta mi je život, sad ću da uzmem drogu, sad ću da, ne znam, se napijam. Pa, stani, čoveče, tvoja odgovornost je i pred Bogom i pred sobom ogromna, ti si pobedio u najvažnijoj od svih utakmica, živ si, rodio si se i uradi nešto pozitivno sa svojim životom.


И то рече човек који је издао сопствену земљу и бавио се таквим стварима као што су трговина хероином и слично...
 
untouchable:
И то рече човек који је издао сопствену земљу и бавио се таквим стварима као што су трговина хероином и слично...
kako neko ostane ziv, a pri tom je lupio ovoliku glupost?Ja stvarno ne znam...
Ti si bre ko macka imas devet zivota...Ali, gledaj...RECKA!
 
pilgrim_kg:
kako neko ostane ziv, a pri tom je lupio ovoliku glupost?Ja stvarno ne znam...
Ti si bre ko macka imas devet zivota...Ali, gledaj...RECKA!

Шта ти није јасно? Па Легија је признао да је лично организовао транспорт хероина из Комерцијалне банке.
 
С обзиром да власт уважава изјаве разних криминалаца (Мутави, Чуме, Вук...) о томе како је НЕКО ДРУГИ урадио нешто, не знам зашто се не би веровало Легији који признаје да је лично извршио неко кривично дело.
 
untouchable:
Шта ти није јасно? Па Легија је признао да је лично организовао транспорт хероина из Комерцијалне банке.
Pa Legija je pricao i kako se krio u svojoj kuci i kako je se sunjao po snegu prekriven carsavom iako se utvrdilo da je tog dana bio topao prolecni dan bez snega .Inace pozivanje na izjave osudjenog visestrukog ubice i nije bas najpametnije .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top