Zlatni Retriver

A cekaj meni tu nesto nikako nije jasno:think:

Ako je bilo dogovoreno da ti psa i to zlatnog retrivera dovede u subotu,a ti bas htela danas,zasto ti onda dovodi laba.
Meni to sve smrdi na neku muvazu.

Nisam odgaivac niti retrivera niti labova,vec biglova i nikako ne kapiram prvo:
sto ti daje tako mladog psa?
zasto onda nije mogao danas da ti dovede zr? (koja je razlika u par dana)
i trece,kako ti imas toliko poverenja u tog coveka?


Nemoj me pogresno shvatiti,ali ja nikad ne dajem stence pre dva meseca,jos bolje ako ostanu i duze,isto tako ne vidim razlog da ti umesto zlatnog u subotu dovede laba danas.

300km je koliko eura?



pa stric moj uporan uzmi sine laba i na pocetku je bilo izmedju labradora i retrivera i ja se nisam mogla odluciti i odlucim se za zlatnog i sad je moj stric uporan lab pa lab i ja sta cu kazem dobro onda laba.
a koliko sam skontala retriveri zlatni su mu u srbiji negdje a ovde u kuci ima samo labradore a iskreno i toliko sam nestrpljiva da vec nocima nisam spavala od dragosti sto cu dobit psa.
pa imam poverenje jer ga poznaje stric i iskreno cisto sumnjam da bi smeo zeznut strica (citaj:stric je vladika a vlasnik pasa svestenik:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:)
i ja isto mislim da je mali da se odvaja od majke :(
300 km je 150 eura,1 evro je 1.95 km
 
Ovo je i po meni neka muvaža, golden je trebao doći u subotu sa 2 meseca, a lab danas sa 1.5 meseci, ako je već kod njega zašto ne bi mogao stići golden?! Sve u svemu toliko je pisano o muljaži, preprodavcima i nesavesnim odgajivačima, baš zbog neupućenih ljudi...Žao mi je što se ovakve stvari i dalje dogadjaju. :sad2:
 
A pa onda dobro,oprosti ja sam samo previse oprezna kada je kupovina pasa u pitanju :D

Stric i taj covek se znaci odlicno znaju i uglavnom su stalno zajedno pa onda je ok imati poverenja.

Srecno sa bebom i obavezno kaci slike kad stigne.:heart:
 
Ovo je i po meni neka muvaža, golden je trebao doći u subotu sa 2 meseca, a lab danas sa 1.5 meseci, ako je već kod njega zašto ne bi mogao stići golden?! Sve u svemu toliko je pisano o muljaži, preprodavcima i nesavesnim odgajivačima, baš zbog neupućenih ljudi...Žao mi je što se ovakve stvari i dalje dogadjaju. :sad2:


u srbiji ima zlatne retrivere a ja sam iz bosne ali on ima i u bosni pse samo labradore a nemoze mi pre subote doneti jer nece ici u srbiju a ovako su mi blize labradori
 
A pa onda dobro,oprosti ja sam samo previse oprezna kada je kupovina pasa u pitanju :D

Stric i taj covek se znaci odlicno znaju i uglavnom su stalno zajedno pa onda je ok imati poverenja.

Srecno sa bebom i obavezno kaci slike kad stigne.:heart:


ma ok je,meni ujedno i pomazete kad me pitate i ukazujete mi paznju na sve,to mi puno znaci:zag:hvala ti od srca

a slikice cu da postavim cim bebica stigne,jedva cekam da je vidim i zagrlim,slatku malu lopticu :heart:
 
Pozz Svima ja sam Milos,A ovo je Leo,ima 4 i po meseca!Mnogo je voljen i sladak!!! I ja mislim da ima mrsave noge u uska ramena pa mi recite da li sam u pravu?Da li ima neka posebna ishrana koja bi dobrinela da se malo rasiri?

Ovo je kada je imao 2,5 meseca

[img=http://img9.imageshack.us/img9/3730/sl382772t.jpg]

A ovo sa 4,5

[img=http://img10.imageshack.us/img10/6140/sl383845.jpg]

Neverovatno kolika je razlika medju kucicima, moja Rea ima sada skoro pet meseci, a neverovatno je krupnija od tvog Lea, i ima vece sape, ja cak ponekad mislim da je debela, a i ona ima malo problema sa kukovima, i iskreno ne mogu da pohvatam veterinare vise, sta treba i sta ne raditi, i kako treba, a kako ne davati tablete za kosti... ma sladak je skroz to je bitno!!!
 
Neverovatno kolika je razlika medju kucicima, moja Rea ima sada skoro pet meseci, a neverovatno je krupnija od tvog Lea, i ima vece sape, ja cak ponekad mislim da je debela, a i ona ima malo problema sa kukovima, i iskreno ne mogu da pohvatam veterinare vise, sta treba i sta ne raditi, i kako treba, a kako ne davati tablete za kosti... ma sladak je skroz to je bitno!!!

Ma da sladak je skroz i zdrav to je najbitnije!Hvala ti!Pozz,a kad porastu maltene svi lice jedan na drugoga po gradji!
 
princess_mulan ..i koje ces ime dati psu?? jel ce biti zenka ili muzjak...ja sam ugovorio sa jednim drugom od moje sestre (sa faxa) da kupim zlatnog ali oni ce se osteniti za dve nedelje..a ti ne mozes da cekas do subote..pix..A ja cekam vec 2 meseca? :hahaha:
 
pas se zove LUNA.:D
Dobila sam ga mal prije,on meni ne izgleda kao da ima mjesec i po,dijeluje mi dosta manji :neutral: ALI IMAM PROBLEM LUNA JE DOSLA PUNA BUVA I KRPELJA a buve su hibridne znaci ogromne.trcala sam po prasak protiv buva,sad sam je okupala.
Ljudi moji sta sad da radim??????????? bila je buva na buvi i to doslovno,nije mi jasn kako je mogao dopustiti da imaju toliko buva :dontunderstand:

MOLIM VAS DAJTE SAVJETE

P.S.Cim je osusimo slikacu je i staviti da vidite.
evo je i posle kupanja ima buve :(
 
evo vam slike Lune
 

Prilozi

  • P5050393.jpg
    P5050393.jpg
    33 KB · Pregleda: 25
  • P5050396.jpg
    P5050396.jpg
    25,2 KB · Pregleda: 24
  • P5050405.jpg
    P5050405.jpg
    23,2 KB · Pregleda: 27
  • P5050399.jpg
    P5050399.jpg
    22 KB · Pregleda: 28
  • P5050403.jpg
    P5050403.jpg
    25,9 KB · Pregleda: 28
Nazalost se potvrdila prica o nesavesnom odgajivacu , jer ti ga prvo ne bi dao pre 2-2,5 meseci starosti, a i ne bi ga dobila punog buva i krpelja, vec potpuno cistog i sa knjizicom u kojoj pise kad je ciscen od parazita, buva, krpelja i sl.Ali dobro, sta je tu je.Ja bih ga na tvom mestu odvela kod veterinara, da pogleda njegovo opste zdravstveno stanje, pa ce ti on dati sve savete.Nemoj ga setati dok ne primi sve vakcine, a to ce ti reci i veterinar.Srecno!:)
 

Back
Top