Zivot u inostranstvu u horoskopu

Jos jedno pitanje.
Da li su vrhunski poznavaoci astrologije uspesni ljudi? Dobro zaradjuju, imaju odlicne prijatelje, divan brak, ne grese u proceni ljudi? Nisu se razvodili, bili varani, niko ih nije "presao"?
Ako sve to nije, cemu sluzi njihovo znanje?
Ako svako ima svoju sudbinu dzaba im poznavanje...desi se sto mora. A i niko ne moze biti sasvim objektivan kad je on/ona sam(a) u pitanju...
No neciji objektivan uvid u horoskop druge osobe moze da da neku siru sliku.
 
Zasto bi ikoga zanimala buducnost?
Da postoji nacin da se zaviri u buducnost, ne bih volela nista da znam? Koja je svrha zivota onda, ako je sve predodredjeno i sta je sa slobodnom voljom?

Ako ce biti lepo, to sto je neko rekao o buducnosti, pa super, a sta ako nije lepo - da li zaista nece biti lepo zato sto sam ja vec poverovala u to da ce tako biti, kako je najavljeno, ili je to neminovnost? Moc (auto)sugestije je OGOMNA. Reci labilnoj osobi ranjive psihe ili osobi koju muci nisko samopouzdanje, da ce nesto biti lose, je, prema mom misljenju, vrlo opasno.
Da li ste Vi sigurni da ste sve dobro rastumacili?
Da li svi ljudi, koji trguju uspesno psenicom, idu kod astrologa? Da li ljudi mogu uspesno da zaradjuju bez astrologije? Mogu.

Da li mozete sebi izabrati prijatelja na osnovu natala? Pa ja imam genijalne prijatelje. Stekla sam ih u detinjstvu, a da nista nisam znala o astrologiji. Prosto smo se poklopili. Za to mi ne treba neciji natal valjda.
Sta biste Vi rekli za zenu sa Venerom i Mesecom u Blizancima u petoj kuci? Jos u opoziciji sa Uranom?
Verovatno " jadna kuca, u kojoj sam ja snaja".
Srecom te znam ko sam.

Mozda gresim, ali cini mi se da vecina ljudi, koji su toliko poneseni astrologijom, imaju problem sa samopouzdanjem i zato su nesigurni u sopstvene odluke i procene, pa im treba neka potvrda od spolja.
Ne obavezuje vas niko da se bavite budućnošću a ni da vam je neko tumači bez vašeg odobrenja.To su se samo uzburkali faktori uma iz vašeg natala koji su malo zamijenili mjesta a i ne vide se pritom.
Ovo je ipak stranica o astrologiji,o onom što može da ukaže na nečiji uspjeh/neuspjeh ,sreću/nesreću u inostranstvu pa ako nemate neki interes za ova pitanja onda je besmisleno nastavljati ovu priču.Osjećajte se i dalje fantastično u svom danas i sad vašeg života.Budućnost zanima i sigurne u sebe i one manje sigurne.Jer su svjesni i jedni i drugi da više sile rukovode događajima,a ne samo naše želje.
 
Jos jedno pitanje.
Da li su vrhunski poznavaoci astrologije uspesni ljudi? Dobro zaradjuju, imaju odlicne prijatelje, divan brak, ne grese u proceni ljudi? Nisu se razvodili, bili varani, niko ih nije "presao"?
Ako sve to nije, cemu sluzi njihovo znanje?
Ograničeno pitanje.
Astrologija ni ne služi da čovjekov život protekne kao bajka.Bar razumni poznavaoci astrologije su svjesni da je to nemoguće.
Ali,da,astrologija može olakšati neke dileme koje čitavog života umiju da muče čovjeka.Ako su npr nekoj ženi nakon porođaja rekli da joj je beba rođena s lošom ocjenom.A zatim joj,istog dana kažu da njena beba,dječak,nije više u životu.A ona,s čitavom porodicom prolazi kroz bol i mučenje i svaku ljudsku patnju dugi niz godina.Živi sa sumnjama.
A onda jednog dana,nakon punih 50 godina neko iz porodice smogne snage da postavi pitanje istinskom poznavaocu astrologije.I taj astrolog na osnovu natalne karte bebe sa sigurnošću kaže da je osoba s tim natalom podignuta u drugoj porodici od svoje i da je preživjela djetinjstvo.Takav odgovor,vjerujem,nije učinio srećnijim one koji su postavili pitanje ali može da pomogne otkrivanju istine.Zato,i za mnoga druga pitanja koja muče ljude postojanje kvalitetnog astrologa ima svoju svrhu.
 
Ograničeno pitanje.
Astrologija ni ne služi da čovjekov život protekne kao bajka.Bar razumni poznavaoci astrologije su svjesni da je to nemoguće.
Ali,da,astrologija može olakšati neke dileme koje čitavog života umiju da muče čovjeka.Ako su npr nekoj ženi nakon porođaja rekli da joj je beba rođena s lošom ocjenom.A zatim joj,istog dana kažu da njena beba,dječak,nije više u životu.A ona,s čitavom porodicom prolazi kroz bol i mučenje i svaku ljudsku patnju dugi niz godina.Živi sa sumnjama.
A onda jednog dana,nakon punih 50 godina neko iz porodice smogne snage da postavi pitanje istinskom poznavaocu astrologije.I taj astrolog na osnovu natalne karte bebe sa sigurnošću kaže da je osoba s tim natalom podignuta u drugoj porodici od svoje i da je preživjela djetinjstvo.Takav odgovor,vjerujem,nije učinio srećnijim one koji su postavili pitanje ali može da pomogne otkrivanju istine.Zato,i za mnoga druga pitanja koja muče ljude postojanje kvalitetnog astrologa ima svoju svrhu.
Nisam razumela... Beba umrla, a ona podignuta u drugoj porodici...
Mislite kradja beba, a astrolog to utvrdio?
Kako neko sa sigurnoscu moze to tvrditi?
Ne znam sta da kazem na to.
Puno spekulacija za jednu nauku, kojom se astrologija smatra...
 
Vi ste ovo savršeno racionalno objasnili.I njesam ni pomislio da želite da me unizite,vi naprosto imate svoj stav o astrološkom učenju.Za mene astrologija i dalje jeste fascinacija.I volim je i plašim je se.I obzirom na količinu naive s kojom sam rođen,godinama mi pomaže da bolje razumijem sebe i druge.Ima mi smisla,ukratko.Koristi mi kako za razgraničavanje moje slike o drugima u odnosu na ono kakvim se obično predstavljaju,tako i za predikcije.
Mislim da će sve više biti razočaranih u astrologiju transsaturna jer prosto je ljudima urođeno da ih zanima budućnost,a transsaturnovski model nema moć za predikcije.Ne uopšte onu fatalističku moć kako to smatraju protivnici tradicije,prosto transsaturnovskoj astrologiji fali suštinska moć svakodnevne astrologije.
"Oću li zaraditi od sadnje pšenice/lubenica/paradajza ?", "Mogu li vjerovati svom partneru u poslu?","Kako stvarno izgleda djevojka/momak s kojom/kojim se dopisujem?" itd
Astrologija je dovoljna samo za to.A ona je još puno više od datih primjera.Samo ako je čista,ili tačna.
Ovo što se svijetu zadnjih 100-150 godina prodaje kao astrologija ,nažalost, jeste sve drugo,samo ne to.
 

Nisam razumela... Beba umrla, a ona podignuta u drugoj porodici...
Mislite kradja beba, a astrolog to utvrdio?
Kako neko sa sigurnoscu moze to tvrditi?
Ne znam sta da kazem na to.
Puno spekulacija za jednu nauku, kojom se astrologija smatra...
Majki je rečeno da je beba umrla.Astrolog je iz natala bebe utvrdio da je beba othranjena(podignuta) u drugoj porodici.Tako da je u pitanju krađa bebe.
Jug Srbije je u pitanju.
 
Kako neko sa sigurnoscu moze to tvrditi?
Ne znam sta da kazem na to.
Puno spekulacija za jednu nauku, kojom se astrologija smatra...
Priznati autori iz prvih vjekova naše ere u svojim djelima su iznijeli(ili prepisali od ranijih autora pa zatim provjeravali sami) čitav skup pravila da bi mogli da kažu da sigurnošću je li dijete podizano u svojoj ili tuđoj porodici.To poglavlje je obično među prvim u knjigama.
 
Prilicno smela tvrdnja..
A sta Vi kazete za moju Veneru i Mesec u blizancima u petoj kuci?
Ovako, kao znalac ne biste nikad samnom u neku vezu i tako to? 😆
Ne kažem ništa o nikom bez karte s preciznim vremenom rođenja.
Možda vama izgledam znalac.Ja sam neko ko astrologiju još uvijek uči i mogu da dam odgovore tek na neka pitanja.Dakle,studiram astrologiju.
 
Priznati autori iz prvih vjekova naše ere u svojim djelima su iznijeli(ili prepisali od ranijih autora pa zatim provjeravali sami) čitav skup pravila da bi mogli da kažu da sigurnošću je li dijete podizano u svojoj ili tuđoj porodici.To poglavlje je obično među prvim u knjigama.
Ispravljam grešku :
"...čitav skup pravila da bi mogli da kažu da li će dijete BITI podizano u svojoj ili tuđoj porodici."
 
Merkur je u Biku u trecoj kuci, sa preseljenjem je sad u cetvrtoj, on je vladalac pete kuce, u kojoj je sad sa preseljenjem Venera.
E sad znate bas sve o meni 😂😂😂
Ovaj dio s preseljenjem baš ne razumijem.


Ovo o cemu Ljubica govori je relokacijska karta.
Na astro.com moze da se izracuna karta za bilo koju lokaciju na svetu.

Nista novo i neobicno.
 
Ovo o cemu Ljubica govori je relokacijska karta.
Na astro.com moze da se izracuna karta za bilo koju lokaciju na svetu.

Nista novo i neobicno.
Nije neobično,ali samo za tebe i slične tebi koji ne poznaju pravu astrološku nauku nego je uče iz nekvalitetnih izvora,kao što je npr tzv institut na slovo K.
E,pa hvala što si se izletila.Baš dobro,da nauče nešto oni koji imaju namjeru,a nijesu imali sreću da čitaju pravu literaturu.

Nataša Karalić Koprivica :
" Horoskopi solarnih i lunarnih revolucija, danas poznatiji kao solari i lunari, postavljaju se uvek za mesto rodjenja, ne mesto prebivanja u vreme rodjendana. Vas horoskop ne prati vas sa neba prema nekoj GPS navigaciji, vec se dva trenutka vremena sticu u jednoj tacki prostora. Vi mozete biti i na Marsu jer vi ste vi, a natal je natal. (Morin drugacije razmislja i to lose)."
 
Lupetam po neznalicama,što i nije tako loše.
Lupetash sam po sebi i navodis neke irelevantne "astrologe".
Cisto da upozorim ljude.

S tobom svakako nemam nameru da komuniciram. Ides na ignore.
RIP
Celebrate Rest In Peace GIF by Jason Clarke
 
Pozdrav svima zanima me dali imam predispozicije za inostranstvo i koliko daleko je to inostranstvo ako bi ste mi mogli pogledat hvala vam
Masa ljudi ode za inostranstvo i ne zna da li ima aspekte za zivot u i inostranstvu.
Ako zelis i mozes da dobijes vizu, ti ces otici. Na tome treba raditi, uciti jezik, nostrifikovati diplomu itd. To je proces i potrebna je odluka, prilika i vreme.
Pozdrav iz EU.
 

Back
Top