zippo

koji ste likovi j***** ako ne delite necije misljenje dajte taj vas argument zasto nije statusni simbol !
ili jos bolje zovite ratnika da stavi katanac.

gusteru....pozdravlja te "penzionisana dzomba".....frrrrrrrrrrrrr
 
ako sam dobro razumeo rec "hedonista" to bi trebalo da bude covek koji UZIVA dqa ugadja sebi u svakom pogledu (bilo hrana, pice, automobili, konji...sta ti ja znam) ako sam pogresio jednostavno glup sam ko tocilo. ja uzivam u dobroj cigari , cigareti, cigareti sa filterom, tompusu. volim da trujem svoja pluca i za mene je upaljac pogotovo St. Dupont itekako statusni simbol, dok je zippo tek simbol "pusaca".

ne razumemo se jer ja VOLIM DA PUSIM a ti si zakleti nepusac, jel tako?

Joj, nemaš pojma koliko nisi u pravu. :) I ja sam zagriženi pušač (i izgleda da ću takav ostati dok ne riknem), ali ne pušim već nekoliko godina. Nešto kao oni anonimni alkoholičari. :mrgreen:
E sad, što se tiče statusnog simbola... tu se razilazimo. Luksuzan upaljač ne znači da si ljubitelj duvana, već da si ljubitelj luksuza. A hedonistu "tabakomana" nećeš prepoznati po upaljaču, već po onom blaženom izrazu kad izdahne prvi dim :)
 
koji ste likovi j***** ako ne delite necije misljenje dajte taj vas argument zasto nije statusni simbol !
ili jos bolje zovite ratnika da stavi katanac.

gusteru....pozdravlja te "penzionisana dzomba".....frrrrrrrrrrrrr

Mozda za nekog i jeste statusni simbol,za mene nije,slazem se da je Dupont dobar upaljac,ali ne vidim kakav status daje upaljac,aj molim te reci kakav status dobijas ako imas dobar upaljac,kakav je to statusni simbol?koji je tvoj argument, da mozemo, da kazemo da je to statusni simbol?
PS. ebes ratnika,samo razglabamo o upaljacu
 
Mozda za nekog i jeste statusni simbol,za mene nije,slazem se da je Dupont dobar upaljac,ali ne vidim kakav status daje upaljac,aj molim te reci kakav status dobijas ako imas dobar upaljac,kakav je to statusni simbol?koji je tvoj argument, da mozemo, da kazemo da je to statusni simbol?
PS. ebes ratnika,samo razglabamo o upaljacu

Da li imas St.Dupont? NEMAS sigurno jer najjevtiniji za koji ja znam kosta oko 15.500din
tradicija, rad, manufaktura, reklama, kvalitet su samo neki od razloga zasto je dupont STATUSNI SIMBOL(ne zippo). jer ne moze svako da ima CESARE PAICCOTI cipele PATEK PHILIPPE rucni sat, BENTLI automobil, neki od zamkova u Austriji Svajcarskoj Francuskoj.....posto smo svi redom na krsti mrsomudi i tu i tamo zaposleni (poneki vojnik) mozemo da sanjamo da imamo neki od predmeta koji predstavljaju "statusni simbol" ili mozda pises u RL sa MONT BLANC penkalom?
zadovoljni kvazi sektasi?
 
Joj, nemaš pojma koliko nisi u pravu. :) I ja sam zagriženi pušač (i izgleda da ću takav ostati dok ne riknem), ali ne pušim već nekoliko godina. Nešto kao oni anonimni alkoholičari. :mrgreen:
E sad, što se tiče statusnog simbola... tu se razilazimo. Luksuzan upaljač ne znači da si ljubitelj duvana, već da si ljubitelj luksuza. A hedonistu "tabakomana" nećeš prepoznati po upaljaču, već po onom blaženom izrazu kad izdahne prvi dim :)

za tebe vazi isto sto i za d-gun:super:
 
Бољи комп има пре свега употребну вредност, а ја бих баш волео да знам какву употребну вредност има тај твој упаљач...

Да, видео сам St.Dupont упаљаче, јесу лепи, али упаљач као упаљач, једино се ложане примају на глупости као што су "статусни симболи", са којима се слабокарактерне особе поистовећују.

Ти ниси твој упаљач, ма колико то желео. Тачка, stoga jебо те и CESARE PAICCOTI и PATEK PHILIPPE и овај баја чије име ми стоји на боксерицама....
 
nadam se da ce vas postovani za ovu uvredu sa glagolom "na slovo j." reagovatri blagovremeno.
ti si kao URBAN lik pa ce meni matorom da solis pamet sta je sta? idi molim te u vojsku i tamo dokazi koliki si frajer tj. musko. vazi?
inace ja sam SKOLSKI PRIMER SLABOKARAKTERNE OSOBE....eto javno jel ti sad zadovoljen fetish ja sam Snaga Volje i namecem svoje mudrosti svima redom?
Ajde porasti "mali veseljace"....
Ти ниси твој упаљач, ма колико то желео- gde sam napisao da zelim da sam "upaljac" ?
pametnice....DOJI GA
 
Poslednja izmena:
grucho markse molim te zovi nordija da zakljuca jer vi nemate ni jedan argument osim "to je samo upaljac" tako da pametovanje sa mone i vase strane je suvisno. vojnik ima dovoljno vremena da razmislja uz pasulj za tebe neznam.

ja se kulturno povlacim sa OVE teme jer nemoguce ubedjivati se....pozdrav
 
grucho markse molim te zovi nordija da zakljuca jer vi nemate ni jedan argument osim "to je samo upaljac" tako da pametovanje sa mone i vase strane je suvisno. vojnik ima dovoljno vremena da razmislja uz pasulj za tebe neznam.

ja se kulturno povlacim sa OVE teme jer nemoguce ubedjivati se....pozdrav

Pa šta ćemo "kad je samo upaljač" :)
Nordi zaključava šta Nordi oće i kad oće. Još mu nisam ukapirao logiku :mrgreen:
:bye:
 
ne tvrdim da je "zippo" statusni simbol...
ja imam veoma jednostavan, srebreni...sa utisnutim logom "Marlboro"...
za mene to nije "samo upaljac"...:)

p.s. jel' ima neko da mi objasni sta znace rimski brojevi ugravirani na dnu "zippo" upaljaca......hvala unapred.:)
 
grucho markse molim te zovi nordija da zakljuca jer vi nemate ni jedan argument osim "to je samo upaljac" tako da pametovanje sa mone i vase strane je suvisno. vojnik ima dovoljno vremena da razmislja uz pasulj za tebe neznam.

ja se kulturno povlacim sa OVE teme jer nemoguce ubedjivati se....pozdrav

bolje da se povuces samo se ukopavas,sve dublje i dublje,a bogami i Guster te kara...
 

Back
Top