Žig zveri

Postavio bih jedno pitanje o kojem bismo moglid a razgovaramo.

Tema je Zig zveri.

Nikoga ne videh da govori o tome ko je zver.
Ali nema veze, pitanje je sledece:
Zasto ce doci do zveri i ziga zverinog?
Sta nam biblija kaze o tome?

|Dakle ne sta nam T zavere kaze, vec sta nam biblija kaze o tome?
Pa da prepricam zasto, posto niko nece.

Destrukcija i otpad od boga se desio na nebu.
Bivsi andjeo je iskoristio svoju slobodnu volju i odmentuo se.
Biblija kaze da je hteo da stavi svoj presto uz bozji i vlada pored njega.
Ali bog je vladar i stvorenje ne moze da trazi da bude jednakosa svojim Ocem.
Moze li neko od nas da ode svom ocu i kaze, ja hocu da budem glava u kuci, jednak sa tobom.
Ne mozes vise da budes nadamnom i necu da te slusam?
Ali Sotona nije sam otisao u destrukciju,
Vec je kako kaze biblija, uspeo da ubedi trecinu andjeoskih bica koja su ga sledila.
Ocigledno je hteod a sprovede svoj san i cilj da vladai skupi sebi sledbenike
Ocigledno mu je dato vreme da se pokaje, i posto nije, biblija kaze da su on i njegovi sledbenicizbaceni sa neba.
Adam i Eva su znali o oovm dogadjaju i ocigledno su bili opomenuti.
Inace da nije tako, sotona bi dosao direktno da ih prevari.
Ali posto je znao da su opomenuti i da nece uspeti, pokusao je na lukav nacin.
Iskoristio je zmiju koja je bila na drvetu od kojeg nisu smeli da jedu, i progovrio kroz njukao medijuma.

Znamo kako je bilo dalje, prevario je coveka.
Interesantno je da je prevario trecinu andjela a za coveka je morao da primeni metodu skrivanja.
Sto nam pokazuje da je inteligencija coveka bila na visokom nivou kod stvaranja, jer je sotona znao da nece moci da ga prevari ako dodje direktno i isprica im neku pricu.

Verujem da je Evi polaskalo to da se zmija nalazi na drvetu i cak moze da govori, verovatno je pomislila da drvo stvarno cini mudrim, i da ce Eva postati kao bog.
VAZNO JE DA ZAPAMTIMO CINJENICU DA JE SOTONA HTEO DA VLADA.

Nastavice se:
 
Interesantno je da je prevario trecinu andjela a za coveka je morao da primeni metodu skrivanja.
To je zato što anđeli nemaju dušu, a pošto nemaju dušu nemaju ni savest.
Čovek ima dušu, a prevariti ga u duhovnom smislu možeš jedino ako mu blokiraš rad savesti. Tako mu duša postaje ranjiva jer čovek bez savesti je čovek bez duše.
 
hahah, trebao sam da sacekam 10 minuta, pa da ne mozes da obrises, da vide ljudi kako hipnotoses samoga sebe, kako prepriacavas samome sebi i kako na moje citiranje jevandjelja da je Hristova sva vlast ti odgovaras da je vazno sto je sotona htep da vlada, da to upamtimo umesto jevandjelja da Hristos vlada... i tako sve dok zlo ne kulminira do kraja sveta - ako to nije satanizam sto ti zagovaras, onda satanizam ni ne postoji.

p,s. a da si me ignorisao kako si obecao, ne bi se ni upustao sa mnom u diskusiju... tako i sada, samo pretis ignorisanjem dok potajno citas, hahaha - premstio si da ljudi ne vide da si to meni odgovorio na citat iz jevandjelja da je Hristova sva vlast - toliko ti to smeta da si resio da pricas sam sa sobom, samo da se cuju satanine zelje za vlascu i tvoje insistranje da to zapamtimo umesto cinejnica iz jevandjelja. Kulminacija zla koju ti zagovars bi bio dokaz da se satanine zelje ostvaruju, satanisto.
 
Poslednja izmena:
"...Да није зла ми небисмо знали да је нешто добро..."
"..да је све добро и да зла нема..."
Да није поделе на добро и зло чињеница да је све добро би нас заслепљивала да ишта видимо и разумемо. Пример са површинама које све одбијају светлост па нигде нема ни једниог места које би упило светлост и тако створило разлику би довело дотога да нас светлост заслепи и ми од силне светлости ништа не би видели, Тако и ако нема зла ми не би ништа могли да разумемо јер би нас добро заслепило.
Ако ово није довољно сажвакано то је зато што ми фали по неки зуб, ресто ћеш морати сам да сажваћеш
 
Да није поделе на добро и зло чињеница да је све добро би нас заслепљивала да ишта видимо и разумемо. Пример са површинама које све одбијају светлост па нигде нема ни једниог места које би упило светлост и тако створило разлику би довело дотога да нас светлост заслепи и ми од силне светлости ништа не би видели, Тако и ако нема зла ми не би ништа могли да разумемо јер би нас добро заслепило.
Ако ово није довољно сажвакано то је зато што ми фали по неки зуб, ресто ћеш морати сам да сажваћеш

Aha, tako znači, znači sad u ovom svetu zla i propasti sve baš lepo razumemo?
Ko li te tome nauči da mi je znati?
 
Pa da prepricam zasto, posto niko nece.

Destrukcija i otpad od boga se desio na nebu.
Bivsi andjeo je iskoristio svoju slobodnu volju i odmentuo se.
Biblija kaze da je hteo da stavi svoj presto uz bozji i vlada pored njega.
Ali bog je vladar i stvorenje ne moze da trazi da bude jednakosa svojim Ocem.
Moze li neko od nas da ode svom ocu i kaze, ja hocu da budem glava u kuci, jednak sa tobom.
Ne mozes vise da budes nadamnom i necu da te slusam?
Ali Sotona nije sam otisao u destrukciju,
Vec je kako kaze biblija, uspeo da ubedi trecinu andjeoskih bica koja su ga sledila.
Ocigledno je hteod a sprovede svoj san i cilj da vladai skupi sebi sledbenike
Ocigledno mu je dato vreme da se pokaje, i posto nije, biblija kaze da su on i njegovi sledbenicizbaceni sa neba.
Adam i Eva su znali o oovm dogadjaju i ocigledno su bili opomenuti.
Inace da nije tako, sotona bi dosao direktno da ih prevari.
Ali posto je znao da su opomenuti i da nece uspeti, pokusao je na lukav nacin.
Iskoristio je zmiju koja je bila na drvetu od kojeg nisu smeli da jedu, i progovrio kroz njukao medijuma.

Znamo kako je bilo dalje, prevario je coveka.
Interesantno je da je prevario trecinu andjela a za coveka je morao da primeni metodu skrivanja.
Sto nam pokazuje da je inteligencija coveka bila na visokom nivou kod stvaranja, jer je sotona znao da nece moci da ga prevari ako dodje direktno i isprica im neku pricu.

Verujem da je Evi polaskalo to da se zmija nalazi na drvetu i cak moze da govori, verovatno je pomislila da drvo stvarno cini mudrim, i da ce Eva postati kao bog.
VAZNO JE DA ZAPAMTIMO CINJENICU DA JE SOTONA HTEO DA VLADA.

Nastavice se:

2. deo.

Da nastavimo zasto ce doci do Zveri i ziga zverinog?


Videli smo gore kako je tekao proces i koji je bio razlog pada sotone.
Medjutim on nije odustao od svog cilja i zelje da vlada.

Prevarivsi coveka, stekao je sebi sledbenike na zemlji i to vecinu.
Kao onaj koji ima sledbenike i to vecinu, stekao je sebi pravo da bude vladaoc i vlasnik ove zemlje.
I tako je ispunio jedan deo svog sna da vlada.
Vidimo iz mnogih primera da Isus otkupljuje povu zemlju svojom smrcu i krvlju, da sotonu naziva knezom ovog sveta, da sotona kaze da ima vlast nad zemljom koja mu je data i Isus mu to ne negira
Posle pada coveka, sotona je stekao mnostvo sledbenika na zemlji.
Sto mu je dalo pravo da odlazi na nebo i zastupa ovu zemljuu.
Naravno on to ne cini pozitivno.
I bog mu ne odrice to pravo, to vidimo u Jovu.
Ocigledno je to tako.
Ali onog casa kada Isus umire na Krstu, sotona je izgubio svoju vladavinu nad zemljom, ne silom vec svojom zrtvom na krstu, Hristos je ponovo vratio vladavinu nad ovom zemljom, Sebi, Ocu i nama ljudima.

I onda citamo u otrkivenju kako je sotona zauvek zbacen sa neba i oduzeta mu je vlast i vladavina na nebu i na zemlji i predata Hristu.
Isus je nas drugi Adam i mesto Adama.
Sada je on zastupnik nase zemlje.

Ali sotona i dalje ne odustaje od svoje zelje da vlada.

Nastavice se:
 
2. deo.

Da nastavimo zasto ce doci do Zveri i ziga zverinog?


Videli smo gore kako je tekao proces i koji je bio razlog pada sotone.
Medjutim on nije odustao od svog cilja i zelje da vlada.

Prevarivsi coveka, stekao je sebi sledbenike na zemlji i to vecinu.
Kao onaj koji ima sledbenike i to vecinu, stekao je sebi pravo da bude vladaoc i vlasnik ove zemlje.
I tako je ispunio jedan deo svog sna da vlada.
Vidimo iz mnogih primera da Isus otkupljuje povu zemlju svojom smrcu i krvlju, da sotonu naziva knezom ovog sveta, da sotona kaze da ima vlast nad zemljom koja mu je data i Isus mu to ne negira
Posle pada coveka, sotona je stekao mnostvo sledbenika na zemlji.
Sto mu je dalo pravo da odlazi na nebo i zastupa ovu zemljuu.
Naravno on to ne cini pozitivno.
I bog mu ne odrice to pravo, to vidimo u Jovu.
Ocigledno je to tako.
Ali onog casa kada Isus umire na Krstu, sotona je izgubio svoju vladavinu nad zemljom, ne silom vec svojom zrtvom na krstu, Hristos je ponovo vratio vladavinu nad ovom zemljom, Sebi, Ocu i nama ljudima.

I onda citamo u otrkivenju kako je sotona zauvek zbacen sa neba i oduzeta mu je vlast i vladavina na nebu i na zemlji i predata Hristu.
Isus je nas drugi Adam i mesto Adama.
Sada je on zastupnik nase zemlje.

Ali sotona i dalje ne odustaje od svoje zelje da vlada.

Nastavice se:

3.deo.

Da nastavimo zasto ce doci do Zveri i ziga zverinog?


Kada je sotona zbacen sa neba po drugi put, vidimo u Otlkrivenju sta se tada desava.
Izbio je rat na nebu, sotona nije hteo mirno da preda vlast Hristu.
Ali je na silu i pravno zbacen sa neba poi drugi put i zauvek.

I apostol Jovan kaze da se sotona vrlo rasrdio i krenuo je da se bije protiv crkve i vernih.
Jer on ne mnoze da dosegne Hrista i bilo koga, ali Boztja zajednica koja je zenica bozjeg Oka, mu je jos na dohvatu.
Ali sotona ima problem.
On ne moze Bozju zajednicu da napadne direktno.

Njegov cilj je da ponovo uspostavi vladavinu nad zemljom, to nbam govori biblija.

Verni na zemlji su mu najveci problem u tome, jer postojanje vernih,daje Hristu pravo da vlada zemljom.
Zato je sotona kroz celu istortiju progonio verne preko raznih institucija, vlada, drzva, to jest kraljevstva pa cak i crkava.

Uvek je bio u pokusaju da ponovo uspostavi svoju vladu nad ovom zemljom, preko drzavnih institucija.

I uspevao je do negde manje ili vise, ali ne kako je hteo u potpunosti.
I bas nam apostol Jovan o tome pise, o poslednjem dogadjaju kada ce sotona ponovo uspeti da uspostavi sebi vladu na zemlji, i ovoga puta vladu nad celom zemljom.
Ne nad manjinpom vernih.
I upravo ce to biti vlada preko antihrista, to jest kako je zapisano u Otrkivnjeu, druge i prve zveri, i njene Ikone..

I to ce biti prilika da preko zveri i njene ikone unsiti verne.
Tada ce uvesti zig zveri kako bi verne odvratio od vernsoti bogu, i kako bi preko ZVERI pobio preostale verne koji ne úprihvate zig zveri.

I o tome govori otrkivenje.
To je zadnja bitka protiv vernih i to je bitka armagedoin, ne unistenje sveta.
Unistenje sveta dolazi posle toga.

To je poslednji sotonin pokusaj da ostavari ono sto je hteo jos na nebu, da bude vladar.

Medjutim on je vladar koji zna da nece uspeti, i da ce biti unisten.
Ali on hoce sto vise da nanase stetu stvorenjima koji su po bozjem oblicju.

I to je smisao svega ovoga sto govorimo o Zveri i zigu zveri.
Kada to razumemo, bolje cemo razumeti i ko je zver i sdta ce biti zig zveri.

Nastavice se:
 
Шта, гадљив си па те мрзело да дожваћеш? Онда се храни ђубретом на које си навикао
Ko li te tome nauči da mi je znati?
imaju neke zivotinje koje hrane mladunce iz svojih usta, ali ljudi, fuj?
evo ko ga je naucio
• Otkrivenje, glava 3 •
16 Ovako, zato što si mlak i nisi ni vruć ni hladan, izbljuvaću te iz svojih usta.
Aha, tako znači, znači sad u ovom svetu zla i propasti sve baš lepo razumemo?
Ko li te tome nauči da mi je znati?
lucifer, nosilac svetlosti jer se od njega svetlost odbija, reflektuje
a sto se tice demijurga https://sh.wikipedia.org/wiki/Demijurg
onda gnosticizma i viseg bozanstva, ne valja ti ta nauka, barisnjikov
 
Poslednja izmena:
Луцифер, наша лева мождана хемисвера којом влада интелект, тај Луцифер, краде идеје које долазе од наше десне интуитивне хемисвере и преводи их у нешто логично и после каже ЈА сам то смислио, Тако он од светлости превођењем у логику прави таму зато му је и име преносилац светлости.
 
Šta to znači za nas što se od njega svetlost odbiva?
Šta si time hteo da kažeš?
pa njegovi sledbenici isto reflektuju - zar sam malo puta skrenuo paznju da to ne rade? znas kada se kaze nekom da uzme ogledalo?

on sam nije svetlost nego se svetlost odbija od njega, na taj nacin je donosilac svetlosti - moras da vidis temu gde sam se javio, jer nije ovde mesto

za tebe je vaznije da ne pravis trougao dobro i zlo u jednoj ravni kao da su ravnopravni, pa onda iznad neki bog - to ti NE VALJA, GRESIS [AKO HOCES MENE DA POSLUSAS I UVIDIS TU GRESKU, TJ. KONSTRUKCIJU KOJU SI NAPRAVIO ILI PREUZEO]
 
pa njegovi sledbenici isto reflektuju - zar sam malo puta skrenuo paznju da to ne rade? znas kada se kaze nekom da uzme ogledalo?

on sam nije svetlost nego se svetlost odbija od njega, na taj nacin je donosilac svetlosti - moras da vidis temu gde sam se javio, jer nije ovde mesto

za tebe je vaznije da ne pravis trougao dobro i zlo u jednoj ravni kao da su ravnopravni, pa onda iznad neki bog - to ti NE VALJA, GRESIS [AKO HOCES MENE DA POSLUSAS I UVIDIS TU GRESKU, TJ. KONSTRUKCIJU KOJU SI NAPRAVIO ILI PREUZEO]

немам никакве посебне конструкције, ал волео би да чујем шта ти мислиш да јесте, за ово подебљано.
Ако писао о томе, пошаљи линк овде да видим.
 
немам никакве посебне конструкције, ал волео би да чујем шта ти мислиш да јесте, за ово подебљано.
Ако писао о томе, пошаљи линк овде да видим.
na ovo sam mislio da gresis, tj da pravis konstrukciju dobro-zlo, pa iznad bog, tj. da je satana sluzbenik [prica o jovu sigurno, o cemu je bilo masu puta diskusija, treba pronaci]... za svetlost vs nosilac svetlosti sam iznad vec ostavio - vidis temu.
Zapravo cela ova zbrka dobija jasan rasplet, ako u jedaničinu ubaciš da tkz djavo tj vrag i ne postoji, već da jedan isti lik IGRA OBE ULOGE, o čemu nas zapravo SZ uči i da jeste istina, u SZ se djavo ne pominje NIGDE, osim sotone koji je najobičniji službenik onog koji "stvara dobro i zlo...."
A ono što mi ljudi ne znamo, tj gnostici se se time bavili, ima li nekog DOBROG iznad tog koji pravi dobro i zlo u isto vreme?

znaci, ne uci nas tome sz [navedi], a prica o jovu nas uci nesto drugo, o pravednosti, o dva druga jovova koji ga nagovaraju, a jov ih ne poslusa... pa nas onda uci jos neke stvari, ...

generalno si ti dobro primetio ovog krezubog groma koji povraca, da je najgrdji kada ga citiras
"...Да није зла ми небисмо знали да је нешто добро..."
"..да је све добро и да зла нема..."
da mi, ti trebas da imas sasvim drugacije, zdravo stanoviste, a ne njegovo izopaceno da su dobro i zlo medjuzavisni, komplementarni i sl.,plus sto nema ni logike.
to je sva izopacenost satanisticka da mi ne bismo znali istinu da nema lazi, da nas laz malte ne uci istini, i da je to nekakva gnoza. Ne, to su bljuvotine kojima se ovaj krezubi hvali, a kojih se mi hriscani gnusamo, a ne pravimo trogao izvodeci iznad njegovih bljuvotina nekakvog treceg - BOGA..
 
Poslednja izmena:
4. nastavak.

Ko je zver?

Zver je simbol koji se koristi da nam opise ovu silu preko koje se sotona na kraju istorije uspostaviti ponovo svoju vladu za krakto.

Da pogledamo:

Otkrivenje 13,2I zvijer koju vidjeh bijaše kao ris, i noge joj kao u medvjeda, i usta njezina kao usta lavova, i dade joj zmija silu svoju, i prijestol svoj, i oblast veliku.

Zver je taj Antihrist o cijem zigu govorimo.
Ovde na temi govorimo o zigu te zveri.

Tekst nam je vazan da potvrdim da ce zmija, sotona dati silu svoju, presto i veliku oblast zveri.
Dakle videli smo gore da sotona ne moze licnos am da vlada, ali on ce pokusati da ostvari svoj cilj zbog kog je otisao u destrukicju, da vlada.
Da bude vladar mesto boga.
Bog mu je oduzeo vlast, ali on zeli da ju povrati pomocu ZVERI.

Koga predstavlja zmija ili zmaj je lako da pronadjemo.

Otkrivenje 12,9I zbačena bi aždaha velika, stara zmija, koja se zove đavo i sotona, koja vara sav vasioni svijet, i zbačena bi na zemlju, i anđeli njezini zbačeni biše s njom.

Zmija je sotona, koji daje vlast zveri o cijem zigu govorimo.

A ko je i sta je zver o cijem zigu govorimo?

Takodje u bibliji nalazimo znacenje tog simbola.
Danilo 7,23Ovako reče:cetvrta zvijer biće četvrto carstvo na zemlji, koje će se razlikovati od svijeh carstava, i izješće svu zemlju i pogaziti i satrti.

Zver u otrkivenju predstavlja jedno carstvo,politicki sistem, vladu, ne jednu osobu.
Ali carstvo koje ce voditi antihrist.
Vise nego jasno.

Kakvo je to carstvo ta Zver?

Otkrivenje 13,12I svu vlast prve zvijeri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zvijeri kojoj se iscijeli rana smrtna.

Znaci od stanovnika ove zemlje ce se zahtevati da se poklone zveri.
Sto znaci da ce ta zver kako smo gore videli, biti carstvo, politicka sila, to jest, politickjo religiozna sila.

U hriscanskom svetu imamo samo jednu politicko religoznu silu.
Koja je i drzava i religozna sila.
To je Vatikan, Papstvo.
Sto znaci da ce doci vreme kada ce im sotona dati veliku silu,i uciniti da preko njih vlada i ima uticaj na svet jedan kratak period.

A onda imamo drugi problem.
Pojavljuje se Ikona zveri koja zehteva da se ljudi poklone ikoni zverinoj i prime zig zveri koju smo gore prepoznali kada smo videli znacenja simbol reci zver.

Otkrivenje 13,14I vara one koji žive na zemlji znacima, koji joj biše dani da čini pred zvijeri, govoreći onima što žive na zemlji da načine ikonu zvijeri koja imade ranu smrtnu i osta živa.
Otkrivenje 13,15I bi joj dano da dade duh ikoni zvijerinoj, da progovori ikona zvijerina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zvijerinoj.
Otkrivenje 13,17Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zvijeri, ili broj imena njezina.


Sta je sada ikona to jest tacnije znacenje, slika zveri?

To znaci da je kopija ove zveri o cijem zigu ovde pricamo i koji ce Ikona zverina traziti da ljudi porihvate.

Jer vidimo da ova Ikona zverina ima politicku moc, jer ona moze da ucini u celom svetu da se pobiju svi koji joj se ne poklone i prisili ceo svet da prihvati zig zveri prve zveri.

Ikona zveri je globalna vlada koja ce po slici prve zveri ciji je zig, to jest po slici Vatikana koji ima politicko religoznu vlast.
Postati jedna svetska religozno politicka vlada.

U kom smislu ili koje ime ce imati, to ostaje da vdimo.

Mozda cemo je i zvati globlana vlada?

Ta vlada i sada deluje.
Sve vlasti u svetu jednostavno izvrsuju i sprovode zakone jedna za drugom kao da su navijeni.
Kao roboti.

Nagadjamo ko stoji iza te vlasti, ali potpunu istinu niko jos nezna.
Korporacije, banke itd.
Ali i religozne sile.
Biblija nam daje mali uvod ko su oni:
Otkrivenje 18,3I carevi zemaljski s njom se kurvaše, i trgovci zemaljski obogatiše se od bogatstva slasti njezine.
Otkrivenje 18,23I vidjelo žiška neće se više svijetliti u tebi, i glas ženika i neveste neće više biti čuven u tebi; jer trgovci tvoji bijahu velikaši zemaljski, jer tvojijem čaranjem prevareni biše svi narodi.

Ta vlast jos nije potpuna,i ona ce se upotpuniti kada dobije i svoju religoznu komponentu,i kada izbaci antihrista koji ce im dati tu komponentu.
A taj antihrist ce im dati sjedinjenu religiju pod jednim krovom.

Naravno, manjina nece pristati i Bog upucujue poziv toj vecini da izadje iz tog saveza.

Otkrivenje 18,4I čuh glas drugi s neba koji govori: iziđite iz nje, narode moj, da se ne pomiješate u grijehe njezine, i da vam ne naude zla njezina.
Otkrivenje 18,5Jer grijesi njezini dopriješe tja do neba, i Bog se opomenu nepravde njezine.


Koji odbiju da budu deo tog saveza, trpece sankcije i progostvo.
Nece mocid a kupuju i prodaju, i neki od njih i ubijeni.

Ali to nece trajati dugo.
Ubrzo posle toga imamo izlivanje sedme case na ovaj svestki savezi Mihaila koji ustaje da brani svoj narod:


Danilo 12,1A u to će se vrijeme podignuti Mihailo veliki knez, koji brani tvoj narod; i biće žalosno vrijeme, kakoga nije bilo otkako je naroda do tada; i u to će se vrijeme izbaviti tvoj narod, svaki koji se nađe zapisan u knjizi.
Otkrivenje 16,17I sedmi anđeo izli čašu svoju po nebu, i iziđe glas veliki iz crkve nebeske od prijestola govoreći: svrši se.
Otkrivenje 16,18I biše sijevanja munja i gromovi, i glasovi, i bi veliko tresenje zemlje, kakovo nikad ne bi otkako su ljudi na zemlji, toliko tresenje, tako veliko.
 
SZ se djavo ne pominje NIGDE, osim sotone koji je najobičniji službenik onog koji "stvara dobro i zlo...."
A ono što mi ljudi ne znamo, tj gnostici se se time bavili, ima li nekog DOBROG iznad tog koji pravi dobro i zlo u isto vreme?
to si zakljucio iz pogresne premise da postoje puki sluzbenici i neko iznad njih
a premisa je pogresna iz odredjenog razloga da jedan stvara, a drugi sprovode, pa onda proizilazi da je stvaralac stvorio, pa potom prepustio sluzbenicima dobrim i zlim da dejstvuju, a on da samo sedi i nista ne radi

sledeci logicki korak [naravno pogresan, zbog pogresne premise o Bogu koji samo sedi, a drugi rade] je
  • da zlo kulminira dok sedeci Bog ne ustane na kraju sveta
  • da se zlo desava sa Bozijim dopustenjem - nema dobrih sluzbenika, ili su nemocni, a samo zli sluzbenici vrsljaju, ubijaju, zlotvore
vidis li ti koliko je djavo odneo salu, sa sedecim bogom koji samo dopusta zlo, dok ono sve vise raste do kulminacije? sedeci bog koji nista ne radi je recept za propast, a ovo sam ti predocio da vidis koliko su ljudi zabrazdili u laz

naravno,
laz je i pravoslavni eufemizam ''sa bozijim dopustenjem''
laz je dalekoistocni ''videlac/atman'' koji samo meditira i koji bi da se fuzionise u globalnu religiju, smuljanu, pomesanu, ...

pravi odgovor i istina je ovo, citiram 5. Mojsijeva 32
Vidite sada da sam ja, ja saam, i da nema Boga osim mene. Ja ubijam i oživljujem, ranim i isceljujem,
ali onda ti imas otpor da je Bog i zao - ubica i dobar - ozivljuje, ili pak konstruises trougao sa sluzbenicima.
ali to je jer ne razumes da on nije pasivni posmatrac, dopustac, dok planeta tone u propast vec, glavni akter - to nam objasnjava Mojsije stihom koji citirah. Razumi. Ovo je najveca lekcija koju ja tebi mogu da dam. Ljudi za koje mislite da su najreligiozniji u sustini su neverni, samo glume, varajuci se i varajuci druge iskljucujuci Boga koji je dugotrpeljiv i blag, ali kada ustane ugasice mnoge. Sada gleda kako mnogi zavedeni i slagani, zavode i lazu mnoge dok svet sve vise propada.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ljudi za koje mislite da su najreligiozniji u sustini su neverni, samo glume
glume igrajuci uloge, pa reflektuju na Trojicu Svetu da i oni igraju uloge, pa cak neki kazu da Hristos igra ulogu Lucifera i kneza ovoga sveta.... a BOG MOJ I DALJE SEDI, jer kada ustane unistice te bezboznike koji su vec prevarili skoro ceo svet koji zbog njih sve dublje tone u propast, jer nista ovi moji pravoslavci nisu bolji od drugih denominacija, svi su postali glumci, samo sto jedni lazu da Bog zagovara zlo, a drugi lazu da Bog dopusta zlo. Ti znas da moj Bog sa zlim nema veze, za dzabe ga opanjkavaju i ruze, dok glume dobre, a sami su zli. Ja saam mogu sa svima njima da se obracunam, pa neka misle i dalje da Bog samo gleda, a nista ne radi.

Ne smeju vise ni u Crkve da idu, a kao neko ih progoni; mislis li da glume da su kukavice; ceo svoj mizerni zivot glume, ali sada su pokazali svoje pravo kukavicko lice - NE SMEJU U CRKVE.
 
Poslednja izmena:
na ovo sam mislio da gresis, tj da pravis konstrukciju dobro-zlo, pa iznad bog, tj. da je satana sluzbenik [prica o jovu sigurno, o cemu je bilo masu puta diskusija, treba pronaci]... za svetlost vs nosilac svetlosti sam iznad vec ostavio - vidis temu.


znaci, ne uci nas tome sz [navedi], a prica o jovu nas uci nesto drugo, o pravednosti, o dva druga jovova koji ga nagovaraju, a jov ih ne poslusa... pa nas onda uci jos neke stvari, ...

generalno si ti dobro primetio ovog krezubog groma koji povraca, da je najgrdji kada ga citiras
da mi, ti trebas da imas sasvim drugacije, zdravo stanoviste, a ne njegovo izopaceno da su dobro i zlo medjuzavisni, komplementarni i sl.,plus sto nema ni logike.
to je sva izopacenost satanisticka da mi ne bismo znali istinu da nema lazi, da nas laz malte ne uci istini, i da je to nekakva gnoza. Ne, to su bljuvotine kojima se ovaj krezubi hvali, a kojih se mi hriscani gnusamo, a ne pravimo trogao izvodeci iznad njegovih bljuvotina nekakvog treceg - BOGA..

BLAGODARIM!
 
da malo potpalimo ove zigosane, tj. sprzene savesti, da apdejtujemo malo 666

1586361585047.png
 
Prokleti ce biti svi i pecice se u paklu ko god koristi platne kartice!! NEMOJTE MISLITI DA SA PLATNOM KARTICOM U RUKAMA ce te dopuzati do Raja. NECETE znajte to jer vi ste ti koji osudjujete pravednike na muke ovozemaljske. Vi ste ti koji ce dati vetar u ledja satanistima da ukinu papirni novac i da na taj nacin osudite Bozje pravednike na patnje i muke bez hleba. Na vasim rukama ce biti krv pravednika !!!!

Platne kartice i svi cipovani dokumenti tipa cipovane licne karte, cipovani pasosi, zdravstvene karte, vozacka dozvola JE ZIG ZVERI. SVAKI TAJ CIP NA TIM PLASTICNIM KARTICAMA LICNIH DOKUMENATA SU ZIG ZVERI. TESKO VAMA AKO VAS SMRT PRETEKNE A VI SE OD NJIH NE ODREKNETE.

A da ne izmisljam i da nije ovo neka moja masta evo Svetom coveku u Rusiji je Projavio sam nas Bog:

 
Poslednja izmena:
Platne kartice i svi cipovani dokumenti tipa cipovane licne karte, cipovani pasosi, zdravstvene karte, vozacka dozvola JE ZIG ZVERI. SVAKI TAJ CIP NA TIM PLASTICNIM KARTICAMA LICNIH DOKUMENATA SU ZIG ZVERI. TESKO VAMA AKO VAS SMRT PRETEKNE A VI SE OD NJIH NE ODREKNETE.

A da ne izmisljam i da nije ovo neka moja masta evo Svetom coveku u Rusiji je Projavio sam nas Bog:
kada vas potruju sa gejtsovim vakcinama, nemoj meni da se posle zalite sto ste pride zigosani. jer vam kazem da u zigosanje ne verujem, a da ce da vas kao pacove potruju, to ...
„Он и други глобалисти користе корона вирус за промовисање обавезне вакцинације и микрочиповање људи, тако да се зна да ли су тестирани. Обавезна вакцинација? Само преко мене мртва! Нема шансе Џое!" http://fakti.org/alter-america/vise...iza-virusa-korona-pre-stoji-gejts-nego-kinezi

znaci ja vas potpaljujem sa 666 samo zato sto ne verujem u vakcine, a narocito ne verujem seronji gejtsu i onim vakcinama koje on finansira

rodzer, pa srecna ti sloboda, LEGENDO - od mene si imao podrsku dok si robijao - samo da se zna ko se nije bojao dok je bilo gusto, vcbcvcc vc...., heheh, mada se i sada mnogi boje, ali videce uskoro i postidece se kada pocne dranje

link je za vas, a blagodarite faktima sto lepo izvestavaju Reactions: Барышников i Гром
 
Poslednja izmena:

Back
Top