Zgodni i zauzeti

ma neee, cekaju do 40-te samo vas... normalno, devojke su sve savrsene i ni malo ne umisljene?

Ruku na srece, iako sam musko, sta se seta po Bgd... muskarci imaju los prosek, zene su iz dana u dan sve lepse

sto rece jedna moja drugarica, cekam drugi krug... mislim da je sada na trecem... ***

svi su cool, nasmejani, namesteni... i sami... cak iako setaju nekoga k'o kera
 
-Zašto cure ne mogu naći pametnog, dobrog, šarmantnog, duhovitog, zabavnog, urednog i nadasve zgodnog frajera?
-Takvi već imaju dečka!

Takvih imas za izvoz...ali obicno imaju veliku falinku a to je da su muljatori, zenskarosi...veci je problem naci pazljivog muskarca, stabilnog sa stavom znam sta zelim i da nije nesiguran, iskompleksiran....i da je iole simpatican...

P.s. Muskarci sve vise kukaju..nemam stan aaaa...samoubicu se...nemam ovo, ono...pa zene ne zele pored sebe pi*konje...
 
Takvih imas za izvoz...ali obicno imaju veliku falinku a to je da su muljatori, zenskarosi...veci je problem naci pazljivog muskarca, stabilnog sa stavom znam sta zelim i da nije nesiguran, iskompleksiran....i da je iole simpatican...

P.s. Muskarci sve vise kukaju..nemam stan aaaa...samoubicu se...nemam ovo, ono...pa zene ne zele pored sebe pi*konje...
Upravo tako.:)
 
-Zašto cure ne mogu naći pametnog, dobrog, šarmantnog, duhovitog, zabavnog, urednog i nadasve zgodnog frajera?
-Takvi već imaju dečka!
za mene su svi moji dragi muskarci sa kojima sam bila u vezi bili takvi, sta je tu nemoguce...ima takvih mnogo, pitanje je sta jos traze neke zene zbog cega nisu zadovoljne takvim i koje jos negatvine osobine imaju mozda zbog cega kasnije ne budu vise pozeljni....ima tu milion stvari koje uticu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top