Zgodni i zauzeti

pu prva....



znas kako kazu niko nije savrsen....tvoj opis odgovara cistom savrsenstvu....a ja naprosto nemogu da verujem da takav uopste postoji,tako da eto ti odgovor zasto ga cure sebi ne mogu naci....
 
a znas koje se hvale...one jadnice koje nemogu imati nikoga,a ne samo tako kao savrsenog decka....sve je to na isti kalup radjeno....jer kod nas je bitno,kakva je koja,tako da se mora pazit na obraz....:rtfm::rtfm:
hehe....:)
:super:
Sad bi trebao da te zaprosim. Nevolja je što nisam ni blizu Mr. Savršenog. :D

Primetio sam da što više hvale njihove tipove, oni više odudaraju od idealnog, igranka bez prestanka. Dok ne nastupi onaj kraj o kome govoriš i surova realnost dođe do izražaja.


Da, pazi se na obraz. :zcepanje:
 
:super:
Sad bi trebao da te zaprosim. Nevolja je što nisam ni blizu Mr. Savršenog. :D

Primetio sam da što više hvale njihove tipove, oni više odudaraju od idealnog, igranka bez prestanka. Dok ne nastupi onaj kraj o kome govoriš i surova realnost dođe do izražaja.


Da, pazi se na obraz. :zcepanje:




prosi me....:)


hehe...jedna drugarica mi je pricala o svom tako reci savrsenom decku...kao on je dobar,extra,uvek joj udovoljava...kao,samo ona za njega postoji,medjutim kad sam ja videla o kome se radi,shvatila sam da je cista suprotnost od savrsenstva....naime nije smela da mi kaze kako se zove,jer je znala da ga poznajem,pa ga je hvalila na slepo...:)
divan decko...:zcepanje:
 
prosi me....:)


hehe...jedna drugarica mi je pricala o svom tako reci savrsenom decku...kao on je dobar,extra,uvek joj udovoljava...kao,samo ona za njega postoji,medjutim kad sam ja videla o kome se radi,shvatila sam da je cista suprotnost od savrsenstva....naime nije smela da mi kaze kako se zove,jer je znala da ga poznajem,pa ga je hvalila na slepo...:)
divan decko...:zcepanje:

Navijam za Everton. :zcepanje:
Đe ćeš se za čiču udavat'? Naći ćemo ti nekog deliju, u pravim godinama. Meni je odavno prošla dvadeseta.

Prodavanje magle, može se pravdati idealizovanjem tipa dok je cura zaljubljena, ali uglavnom je suština dizanje vlastite cene. Ja ovo, ja ono, ja glavna... :D
 
Navijam za Everton. :zcepanje:
Đe ćeš se za čiču udavat'? Naći ćemo ti nekog deliju, u pravim godinama. Meni je odavno prošla dvadeseta.

Prodavanje magle, može se pravdati idealizovanjem tipa dok je cura zaljubljena, ali uglavnom je suština dizanje vlastite cene. Ja ovo, ja ono, ja glavna... :D




sto za everton...jao jao...:zcepanje:

:zcepanje: :zcepanje:
 

Back
Top