Ženski časopisi su zlo!

Lepo čovek sročio...dodati i nerealna očekivanja od muškaraca I života uopšte. Iskreno ne mogu da zamislim normalnu devojku a kamoli ženu koja zaista upija takve tekstove.

P.S. Ima I onih muških tipa men's health koje uvaljuju u fensi teretanama(dok nisu montirali ekrane na trake :D )...tek je to smešno I lišeno ikakvog smisla.

ma samo Fortes radi svestranosti...msm. zabave radi i špijuniranja malo :p
 
zlatna sredina znači...može malo da se zvirne, ali ne previše
..
problem je možda kad zatekneš sutra svoju ćerku tinejdžerku koja pravi selfi te rupe između butina?

šta ću tu da radim?
..
okej...mi odrasli čitamo iz dosade, zabave, raznoraznih razloga..svako u zavisnosti od svojih afiniteta...a imamo li mi moralno pravo i možda dužnost u svojoj kući da popljujemo to smeće onako izričito ili da ignorišemo ovu pojavu? :think:
..
govorimo o deci ovde


Pa ako zateknes cerku da slika golu pizzu onda imas mnogo veci problem od zenskih casopisa
 
zlatna sredina znači...može malo da se zvirne, ali ne previše
..
problem je možda kad zatekneš sutra svoju ćerku tinejdžerku koja pravi selfi te rupe između butina?

šta ću tu da radim?
..
okej...mi odrasli čitamo iz dosade, zabave, raznoraznih razloga..svako u zavisnosti od svojih afiniteta...a imamo li mi moralno pravo i možda dužnost u svojoj kući da popljujemo to smeće onako izričito ili da ignorišemo ovu pojavu? :think:
..
govorimo o deci ovde

Iz iskustva znam da je jako dobro što više o tome razgovarati...sve to zajedno sa njom čitati i "pretresati",nikako ignorisati ...zatražiti i pažljivo slušati njeno mišljenje o tom sadržaju...o drugaricama koje to na primer rade i uopšte o tom sveopštem pogubnom egzibicionizmu, dijetama, lepoti, momcima...o svemu neprestano razgovarati i fino usmeravati na izgradnju jednog čvrstog sistema vrednosti koji danas sutra nikakav časopis ili trend neće moći da pokoleba.
 
Iz iskustva znam da je jako dobro što više o tome razgovarati...sve to zajedno sa njom čitati i "pretresati",nikako ignorisati ...zatražiti i pažljivo slušati njeno mišljenje o tom sadržaju...o drugaricama koje to na primer rade i uopšte o tom sveopštem pogubnom egzibicionizmu, dijetama, lepoti, momcima...o svemu neprestano razgovarati i fino usmeravati na izgradnju jednog čvrstog sistema vrednosti koji danas sutra nikakav časopis ili trend neće moći da pokoleba.

veruj mi ne urodi to uvek
kaze ja sam zgodna ali kada vidim kakva je stanija..moram i ja da vezbam da budem jos zategnutija..i silikone bih stavila
o fotkama da ne pricam kakve su, napucene, istrceno dupe
nema jos 15
a sto se muvaju, ne zna se ko je sa kim, o tom necu
veceras ce mi doci, kada otvori face, i pocne da prica o dozivljajima ja se cudim i ne verujem:confused:

- - - - - - - - - -

a mama joj je susta suprotnost
i koliko prica sa njom ali dzabe to
 
veruj mi ne urodi to uvek
kaze ja sam zgodna ali kada vidim kakva je stanija..moram i ja da vezbam da budem jos zategnutija..i silikone bih stavila
o fotkama da ne pricam kakve su, napucene, istrceno dupe
nema jos 15
a sto se muvaju, ne zna se ko je sa kim, o tom necu
veceras ce mi doci, kada otvori face, i pocne da prica o dozivljajima ja se cudim i ne verujem:confused:

- - - - - - - - - -

a mama joj je susta suprotnost
i koliko prica sa njom ali dzabe to

Znamo dobro kako je to i nekad mislim da je celibat pravo resenje.:amen::kafa:
 
Obicno smrtno su dosadni jer se iz godine u godinu iste stvari pisu.

Ovo sto pises da je hit ako mozes da stavis kokosije jaje izmedju butina ili ono da moze jaje da upadne preko kljucne kosti je promovisanje nezdrave mrsavosti.
 
veruj mi ne urodi to uvek
kaze ja sam zgodna ali kada vidim kakva je stanija..moram i ja da vezbam da budem jos zategnutija..i silikone bih stavila
o fotkama da ne pricam kakve su, napucene, istrceno dupe
nema jos 15
a sto se muvaju, ne zna se ko je sa kim, o tom necu
veceras ce mi doci, kada otvori face, i pocne da prica o dozivljajima ja se cudim i ne verujem:confused:

- - - - - - - - - -

a mama joj je susta suprotnost
i koliko prica sa njom ali dzabe to

Da, na žalost.
Možda je majka suviše kasno počela sa njom o tome...petnaestogodišnjaci uglavnom ne zarezuju roditelje, u toj dobi je izuzetno jak vršnjački uticaj i komunikacija na relaciji dete-roditelj dosta slabi u tom nekom periodu, što je oduvek bilo tako pa je negde i normalno..
Ono što je potrebno, to je na vreme i u ranijem uzrastu uticati i ohrabrivati dete da nauči da razmišlja,
znači da o svemu izgradi svoj stav i slobodno iznese svoje mišljenje i osećanja, bez uticaja sa strane.
Za takvu decu je dokazano da se kasnije lakše mogu odupreti lošim uticajima.
 
Homićima iz modne industrije I drugim ženama koje se zaglupljuju time...što nas vraća na početak teme.

Muškarcima sigurno nije.
Ne znam baš.
Kad pročitaš komentare pojedinih muškaraca na onoj temi DVVD, prosto je neverovatno kako oni svakoj koja se tamo kači pronalaze mane i krajnje degutantno komentarišu.
Doduše, ti muškarci koji tamo prde i nisu neki reprezentativni uzorak, ali opet...

Mislim da je taj virus podjednako zarazio i jedne i druge, samo je kod žena problem što mu očajnički podležu po cenu sopstvenog zdravlja,
a o zdravoj pameti više nema ni govora u tom slučaju.
 
Da, na žalost.
Možda je majka suviše kasno počela sa njom o tome...petnaestogodišnjaci uglavnom ne zarezuju roditelje, u toj dobi je izuzetno jak vršnjački uticaj i komunikacija na relaciji dete-roditelj dosta slabi u tom nekom periodu, što je oduvek bilo tako pa je negde i normalno..
Ono što je potrebno, to je na vreme i u ranijem uzrastu uticati i ohrabrivati dete da nauči da razmišlja,
znači da o svemu izgradi svoj stav i slobodno iznese svoje mišljenje i osećanja, bez uticaja sa strane.
Za takvu decu je dokazano da se kasnije lakše mogu odupreti lošim uticajima.

nije to samo kod nje, kod mnogih je tako
mama je pocela na vreme ipak urodilo nije
sve joj prica ali dzaba saveti i lepo sa njom, ona tera po svom
zato smatram da otac igra veliku ulogu, jer cesto je mnogo veci autoritet od majke, kada su devojcice u pitanju
ona to pored sebe nema
 
nije to samo kod nje, kod mnogih je tako
mama je pocela na vreme ipak urodilo nije
sve joj prica ali dzaba saveti i lepo sa njom, ona tera po svom
zato smatram da otac igra veliku ulogu, jer cesto je mnogo veci autoritet od majke, kada su devojcice u pitanju
ona to pored sebe nema

ovde na temi imamo očeve ili buduće očeve...zato i pitam šta uraditi i kako pustupiti?
 
Ne znam baš.
Kad pročitaš komentare pojedinih muškaraca na onoj temi DVVD, prosto je neverovatno kako oni svakoj koja se tamo kači pronalaze mane i krajnje degutantno komentarišu.
Doduše, ti muškarci koji tamo prde i nisu neki reprezentativni uzorak, ali opet...

Mislim da je taj virus podjednako zarazio i jedne i druge, samo je kod žena problem što mu očajnički podležu po cenu sopstvenog zdravlja,
a o zdravoj pameti više nema ni govora u tom slučaju.

ma ko ozbiljno uzima ono na dvvd
 
Ne znam baš.
Kad pročitaš komentare pojedinih muškaraca na onoj temi DVVD, prosto je neverovatno kako oni svakoj koja se tamo kači pronalaze mane i krajnje degutantno komentarišu.
Doduše, ti muškarci koji tamo prde i nisu neki reprezentativni uzorak, ali opet...

Mislim da je taj virus podjednako zarazio i jedne i druge, samo je kod žena problem što mu očajnički podležu po cenu sopstvenog zdravlja,
a o zdravoj pameti više nema ni govora u tom slučaju.

Ne zalazim tamo...više volim da živim u iluziji :lol:

Dobro ovo je forum...zezaju se ljudi,prozivaju namerno...sasvim normalno,sve se plašim da im onaj anoreksični štiglić privlačniji od blago zaobljene forumašice :p
 

Back
Top