Ženski časopisi su zlo!

Ženski časopisi omiljeno štivo devojaka, udatih, razvedenih žena, su najveće zlo modernog doba!
Da li je to tako i zašto?

Šta se dešava kad žene usvajaju savete poput ovih:

"Na ovaj ženski adut padaju baš svi muškarci"
"Znakovi da ste pronašli pravog"
"I muškarci su nesigurni-zašto izbegava sex sa vama?" :lol:
"Šta on zaista misli o vašem stanu" :rotf: (na ovo sam morala da se nasmejem)
"Da li ste isprobali sve vrste poljubaca" :huh:
"Do ženskog orgazma u 4 koraka"
"Kako ga oralno zadovoljiti u 5, 7 ili 14 koraka" (opciono je i ne znam što toliko varira) :lol:
..
I sad ako preletite te naslove, vidite da su ti časopisi baš ono dobronamerni. :zkez:
Trude se da pomognu ženi da bude vrhunska zavodinica, majka, domaćica, poslovna žena, u trendu itd.

I sad na kraju, vi meni recite da li su ženski časopisi savremeno zlo ili korisno štivo?
Kuda ide ovaj svet sa ženama koje ovo čitaju?
I u duhu teme i pisanja članka za ženski časopis :lol:

Recite mi Top 5 razloga, zašto su ženski časopisi pogubni za žene!
..
Hvala

Verujem da nije problem u ženskim časopisima nego u zanimanju žena za takvu materiju.
Mislim i da nije ženskih časopisa, žene bi opet tražile ženski adut na koji padaju baš svi muškarci :p
Tako da nisu štetni - samo prikazuju stvarne želje i interesovanja velikog dela ženske populacije.
 
Ej, mislim da je sad trend...da sam to negde u letu snimila...da se slika ona famozna rupa među butinama (molim bez insinuacaija)....i sad se to na Instagramu šeruje :lol:
..
to je valjda trenutni hit :lol:
ukucajte samo pretragu "rupa među nogama ili butinama"..i videćete gomilu naslova i novi ideal lepote koji se promoviše kao must..nema veze što neko ne može da napravi tu rupu zbog konstitucije :sad2:

Nemam pojma da je to uopšte neki trend ybte,
meni je to inače znak da sam smršala.....a baš volim kad su mi butine malo punije:lol:

Ma to je sve jedna lobotomija, ništa drugo nego "rupa" al u mozgovima.
Meni je recimo bio svojevremeno preodvratan i onaj fazon kačenja fotke butina sa plaže...znaš ono kao staviš fotoaparat u takav ugao da se vidi ravan stomak, pupak, pirsing, tetovaža, bikini zona i plaža u Bečićima između butina...baš kroz tu rupu,
mislim bljak:rotf:
 
Mislis ako su beskorisni? U tom slucaju vazi onaj drugi deo moje recenice - prihvata se kao zabavno stivo. Sustinski problem je u tome sto se u takvim stavovima suvise cesto polazi od onog ''svi su muskarci isti''. Nisu, kao ni sve zene.
..
pa neću da se mučim...dajte neku univerzalnu formulu koja uvek pali, ako Boga znate :lol:

- - - - - - - - - -


da čitam ili ne? :lol:
 
Verujem da nije problem u ženskim časopisima nego u zanimanju žena za takvu materiju.
Mislim i da nije ženskih časopisa, žene bi opet tražile ženski adut na koji padaju baš svi muškarci :p
Tako da nisu štetni - samo prikazuju stvarne želje i interesovanja velikog dela ženske populacije.

A veliki broj citaju te caspise da bi sa drugaricama imale o cemu da pricaju. Takav sam odgovor dobio na pitanje zasto gledaju Pink, spanske serije...
 
A veliki broj citaju te caspise da bi sa drugaricama imale o cemu da pricaju. Takav sam odgovor dobio na pitanje zasto gledaju Pink, spanske serije...
Ako se sa drugaricama ne može pronaći iole pametnija, zanimljivija i smislenija tema od toga...onda ću s punim pravom da postanem pobornik eugenike,
makar da neke buduće generacije ne bi završile u idiokraciji: ))
 
naravno...
umesto da citaju nesto iz cega ce nauciti neku zivotnu lekciju,
zamaraju to malo mozga sto imaju sa glupostima...
ko je sta obukao, ko jekome popusio, ko se s kim jebbe,
ko ima kakve plocice u kenjari a ko je alergican na prasinu...
zene nazalost nisu shvatile sta je emancipacija,
pa misle da su emancipovane ako su nasminkane i oprane,
a ne ako se obrazuju i podizu svoj nivo svesti i kulture...

Ti bi Maheru te časopise na lomaču vidim ja :p
..
ej, pa nije lako našminkati se..znaš ti koji je izbor kozmetičkih proizvoda u ponudi, cccc.
..
i ja se preznojim kad stanem u marketu i treba da izaberem šampon ili kupku...a još ako je sniženje, onda sam zaglavila, neću izaći minimum par sati, dok izvagam sve koristi i mane kupovine...i verovatno ću izaći opet nezadovoljna na kraju :confused:
..
Da li volite da vaš muškarac miriše na čokoladu, miris lotosa ili morsku svežinu letnjeg poveterca (summer breeze)? :zaljubljena:
 
pa jesu. em sto otvoreno promovisu budalastine em posredno, na vise nivoa. Na prvom nivou padaju one koje tripuju da je najbitnije bas to kako se dopasti muskarcu, kremice balzami self help trabunjanja psiho nebuloze sajko vorfer mentalne zamke itd, a na drugom one mlogo telegentne feministkinje koje su kao takve prozrele tu propagandu kao zenotlaciteljsku i zakljucile da je citav establisment modernog drustva podredjen muskarcu a protiv zena (sto se savrseno slazi s njihovim licnim osecanjima ogorcenosti najcesce sobom a pod uticajem pogresnih vrednosti). Samo mali broj zena prelazi obe zamke i ne obraca previse paznje na to djubre.
 
Ti bi Maheru te časopise na lomaču vidim ja :p
..
ej, pa nije lako našminkati se..znaš ti koji je izbor kozmetičkih proizvoda u ponudi, cccc.
..
i ja se preznojim kad stanem u marketu i treba da izaberem šampon ili kupku...a još ako je sniženje, onda sam zaglavila, neću izaći minimum par sati, dok izvagam sve koristi i mane kupovine...i verovatno ću izaći opet nezadovoljna na kraju :confused:
..
Da li volite da vaš muškarac miriše na čokoladu, miris lotosa ili morsku svežinu letnjeg poveterca (summer breeze)? :zaljubljena:

E ovaj mi je omiljeni za wc šolju...ocean breeze..udahnite duboko:rotf:
 
Svaki lici jedan na drugi, nista duhovito ne mozes procitati, photoshop, postavljanje nedostiznih standarda koje prosjecna zena ne moze dostici sto izaziva frustraciju, zaradjivanje na podilazenju besmislenim temama koje bi trebale biti na margini drustvenih desavanja a zahvaljujuci medijima su apsolutni mejnstrim tipa horoskop, razni testovi i dijete.

Lepo čovek sročio...dodati i nerealna očekivanja od muškaraca I života uopšte. Iskreno ne mogu da zamislim normalnu devojku a kamoli ženu koja zaista upija takve tekstove.

P.S. Ima I onih muških tipa men's health koje uvaljuju u fensi teretanama(dok nisu montirali ekrane na trake :D )...tek je to smešno I lišeno ikakvog smisla.
 
ej, pusti me na miru...sad čitam naslov "Ne verujte muškarcu kad vas zeza - verujte da ste uvek posebni!" :p

tako znaci...
dobro dobro...

- - - - - - - - - -

Ti bi Maheru te časopise na lomaču vidim ja :p
..
ej, pa nije lako našminkati se..znaš ti koji je izbor kozmetičkih proizvoda u ponudi, cccc.
..
i ja se preznojim kad stanem u marketu i treba da izaberem šampon ili kupku...a još ako je sniženje, onda sam zaglavila, neću izaći minimum par sati, dok izvagam sve koristi i mane kupovine...i verovatno ću izaći opet nezadovoljna na kraju :confused:
..
Da li volite da vaš muškarac miriše na čokoladu, miris lotosa ili morsku svežinu letnjeg poveterca (summer breeze)? :zaljubljena:

moj muskarac?
dal si poludela!?
 
pa jesu. em sto otvoreno promovisu budalastine em posredno, na vise nivoa. Na prvom nivou padaju one koje tripuju da je najbitnije bas to kako se dopasti muskarcu, kremice balzami self help trabunjanja psiho nebuloze sajko vorfer mentalne zamke itd, a na drugom one mlogo telegentne feministkinje koje su kao takve prozrele tu propagandu kao zenotlaciteljsku i zakljucile da je citav establisment modernog drustva podredjen muskarcu a protiv zena (sto se savrseno slazi s njihovim licnim osecanjima ogorcenosti najcesce sobom a pod uticajem pogresnih vrednosti). Samo mali broj zena prelazi obe zamke i ne obraca previse paznje na to djubre.

zlatna sredina znači...može malo da se zvirne, ali ne previše
..
problem je možda kad zatekneš sutra svoju ćerku tinejdžerku koja pravi selfi te rupe između butina?

šta ću tu da radim?
..
okej...mi odrasli čitamo iz dosade, zabave, raznoraznih razloga..svako u zavisnosti od svojih afiniteta...a imamo li mi moralno pravo i možda dužnost u svojoj kući da popljujemo to smeće onako izričito ili da ignorišemo ovu pojavu? :think:
..
govorimo o deci ovde

- - - - - - - - - -

tako znaci...
dobro dobro...

- - - - - - - - - -

moj muskarac?
dal si poludela!?

ne tvoj :lol: ma to je naslov članka koji čitam :p

- - - - - - - - - -

Men se čini da te tekstove sastavljaju muškarci da bi zaebavali ženice. :lol:

a muške časopise sastavljaju ženice, da bi zaebavale muškarce? :think: .
.
ko koga ovde zaebava? :p

- - - - - - - - - -

Zlo su one koje citaju to :mrgreen: Saveti za sponzoruse :lol: Kako capiti bogatog kako mu udovoljiti kako ga zadrzati .. bla bla :aha:

prvo ga pozvati na cam :ajmo::p
 

Back
Top