Ženski časopisi su zlo!

Ženski časopisi omiljeno štivo devojaka, udatih, razvedenih žena, su najveće zlo modernog doba!
Da li je to tako i zašto?

Šta se dešava kad žene usvajaju savete poput ovih:

"Na ovaj ženski adut padaju baš svi muškarci"
"Znakovi da ste pronašli pravog"
"I muškarci su nesigurni-zašto izbegava sex sa vama?" :lol:
"Šta on zaista misli o vašem stanu" :rotf: (na ovo sam morala da se nasmejem)
"Da li ste isprobali sve vrste poljubaca" :huh:
"Do ženskog orgazma u 4 koraka"
"Kako ga oralno zadovoljiti u 5, 7 ili 14 koraka" (opciono je i ne znam što toliko varira) :lol:
..
I sad ako preletite te naslove, vidite da su ti časopisi baš ono dobronamerni. :zkez:
Trude se da pomognu ženi da bude vrhunska zavodinica, majka, domaćica, poslovna žena, u trendu itd.

I sad na kraju, vi meni recite da li su ženski časopisi savremeno zlo ili korisno štivo?
Kuda ide ovaj svet sa ženama koje ovo čitaju?
I u duhu teme i pisanja članka za ženski časopis :lol:

Recite mi Top 5 razloga, zašto su ženski časopisi pogubni za žene!
..
Hvala

Ćao poetice:heart:.
Ne mislim da su časopisi za žene loši. Možda za nastavak vrste ljudske, ali konkretno za žene nisu loši.
 
Чак ни у фризерници, где ми је најдосадније на свету, не могу да натерам себе да то читам.

Заглупљивање, скретање пажње са основних животних проблема на фасаду.

А тестови типа: да ли вас још увек воли, да ли сте довољно добри у кревету и слично само показују да су такве жене као планински поток: брзе и плитке.
 
Ženski časopisi omiljeno štivo devojaka, udatih, razvedenih žena, su najveće zlo modernog doba!
Da li je to tako i zašto?

Šta se dešava kad žene usvajaju savete poput ovih:

"Na ovaj ženski adut padaju baš svi muškarci"
"Znakovi da ste pronašli pravog"
"I muškarci su nesigurni-zašto izbegava sex sa vama?" :lol:
"Šta on zaista misli o vašem stanu" :rotf: (na ovo sam morala da se nasmejem)
"Da li ste isprobali sve vrste poljubaca" :huh:
"Do ženskog orgazma u 4 koraka"
"Kako ga oralno zadovoljiti u 5, 7 ili 14 koraka" (opciono je i ne znam što toliko varira) :lol:
..
I sad ako preletite te naslove, vidite da su ti časopisi baš ono dobronamerni. :zkez:
Trude se da pomognu ženi da bude vrhunska zavodinica, majka, domaćica, poslovna žena, u trendu itd.

I sad na kraju, vi meni recite da li su ženski časopisi savremeno zlo ili korisno štivo?
Kuda ide ovaj svet sa ženama koje ovo čitaju?
I u duhu teme i pisanja članka za ženski časopis :lol:

Recite mi Top 5 razloga, zašto su ženski časopisi pogubni za žene!
..
Hvala

Samo treba citati ( kao i sve ) sa odredjenom dozom realnog razumevanja, i nema greske... :) Tad su i zabavni...
 

Back
Top