Zenska logika

The lament of Dido

Zainteresovan član
Poruka
171
Jeste li nekad razmisljali o tome? Nije im (vam) problem da ih neko vidi u kupacem a u gacama kad ih neko vidi naprave komendiju :sanke: Ali,zenski mozak je to :zblesav:

Ih, sad... Ja sam 2012. godinu počela sa sledećom rečenicom - Oslobodimo se svih inhibicija, šetajmo goli Knez Mihajlovom! S time što me je onda sasekla ova hladnoća, pa moj plan nije u potpunosti ispunjen.
Bilo kako bilo, ja sam živa šetajuća reklama za Pierre Cardin u kućnim uslovima.

Poslednja izmena:

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
A ne shvatam tu euforiju kad udje musko u svlacionicu...Mi smo se u osnovnoj ceo zivot presvalicili u jednoj jer nije bilo uslova da nas razdvajaju...a sad u srednjoj imamo odvojeno i najvece ***** prave frku kad udje neko od pripadnika suprotnog pola...a imamo i biser gde je devojku kao sramota da se skine pred nama, pa ide u wc da se presvuce...:zroll:

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
A ne shvatam tu euforiju kad udje musko u svlacionicu...Mi smo se u osnovnoj ceo zivot presvalicili u jednoj jer nije bilo uslova da nas razdvajaju...a sad u srednjoj imamo odvojeno i najvece ***** prave frku kad udje neko od pripadnika suprotnog pola...a imamo i biser gde je devojku kao sramota da se skine pred nama, pa ide u wc da se presvuce...:zroll:

Mozda joj je mali...pupak...
Hocu reci, mozda ima kitu, a na vas gleda samo kao na drugarice, sta ces...

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396

To je samo trip, i to je prolazno. Mada doduse, taj trip sam ja imao sa 10 godina, a ovo je vec djevojka za udaju stasala.

TalaWolf

Aktivan član
Poruka
1.728
To je samo trip, i to je prolazno. Mada doduse, taj trip sam ja imao sa 10 godina, a ovo je vec djevojka za udaju stasala.

Samo jos nismo otkrili kako ce se udati. Koji muz je lud da svojoj zeni dozvoli da se oblaci u kupatilu, pored njega zivog xD Zamisli samo kad se seti da joj je taj muz nekada u svlacionicu upadao :zcepanje:

pecurka93

Aktivan član
Poruka
1.016
Kupaci nisu uvek izgledali tako kako izgledaju danas, nekada je jedini nacin da devojku vidis toliko razgolicenu bio da je vidis u vesu, pa je to valjda zaostalo, kao i mnoge druge zatucanosti... A uostalom (sad ovo je upuceno samo tipovima) jel vama isto da neko vasu devojku gleda u kupacem i u vesu? Ves prosto predstavlja nesto intimnije...

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Kupaci nisu uvek izgledali tako kako izgledaju danas, nekada je jedini nacin da devojku vidis toliko razgolicenu bio da je vidis u vesu, pa je to valjda zaostalo, kao i mnoge druge zatucanosti... A uostalom (sad ovo je upuceno samo tipovima) jel vama isto da neko vasu devojku gleda u kupacem i u vesu? Ves prosto predstavlja nesto intimnije...

Mislim da ti je covek vec odgovorio :arrow:

Pa da vi reagujete isto u donjem vesu i kupacem, vjerovatno bismo i mi :)

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540
Ima tog tripa, jest xD Ali npr. Mene bas briga da li sam u kupucem, donjem vesu, pidzami, farmerkama i briga me za onog ko gleda ili ko se vec nasao tu. Nek gleda kad je vec tu. I da, cure su panicari kad im se upada u svlacionicu, ali to je samo iz fazona ponekad. A ponekad je to i kao "a jaoo bum tras ne slaze mi se majica sa gacicama, to ne sme da se vidi jaoo' bauk -.-.

Hehe, kako ja znam :D

Mene realno bas briga... Izadjem iz svlacionice u gacama (boksericama, kako kad) i odem do radijatora u hodniku da se obucem, posto je hladno u svlacionicama... Ima par likova koji uvedu devojku u svlacionicu i onda se svi skinu i zezaju je :D A nju pa bas briga samo se pravi :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.