Zene VS muskarci u medijima

mene nervira sto su zene u mnogim filmovima predstavljene kao da stalno vriste kad je opasno,il kad vide bubu isl ,deluju zbunjeno,nezno - princezica fazon ... ja ne znam da l sam ikad srela neku takvu zenu ..otprilike kao Sarlot iz "sex and the city" ....
 
e, al iskreno..mnogi najviše vole da gledaju tipove predstavljene kao u high fidfelty, nedorasle u već nekim godinama i onda se muškarci lako identifijuju, sviđa im se....poznajem dosta likova koji se kunu u takve obrasce koje im nameće neka kao pop-kultura..meni se npr. ne sviđaju tako predstavljeni muški likovi.... posle staviš i neki fudbal u knjigu/film i eto..kultnih filmova..sa mediokritetima sajlent bobom i likovima iz lud za ejmi, mislim, tu je cela priča o suštini odnosa marginalitzovana nebitnom pričom......u regularnoj holivud produkciji... kad ste poslednji put videli žensku zadnjicu u normalnoj produkciji, osuđeni smo da gledamo kolektivno gole muškarce, žene su obučene u krevetu...tek u naznakama se razgolićuju....
ženskih karaternih likova ... i ne sećam se da sam gledao takve filmove u skorije vreme.., pa jeste...kuvarice, domaćica, usamljene.....e., ima onaj film sa džodi foster kada uzima pravdu u svoje ruke,nezavisna, samostalna i hrabra žena..odličan film......a o braku..ima jedan novi, realan film o braku i bračnim odnosima......."mariied life"....sa patriciom arkson i chrisom cooperom, igra i pierse bronson hm..al uloga je dobra...ceo film je jako, jako dobar....
 
Poslednja izmena:

Back
Top