ŽENE U CRNOM

mozda bi mi bilo bolje da cutim....al kad je jace od mene...dakle te zene..imaju tako zestok frustrirajuci problem....da je to porsto za plakati
kad kazes zene u crnom..pomislis a da ne znas ko su..da su to zene koje je bol naucio da se bore kako ne bi i druge majke supruge devojke cerke i sestre prosle njihov put tuge..uz svu onu hriscanju pomiriljivost oprastanja i davanje ruke....umesto toga samo histericno subjektivno i iskrivljeno mahanje podacima i istinama koje su samo istina jedne strane bez trunke osecaja za objektivnost volju za nedodavanje soli na rane.....znaci strahota.....kao zena ih se stidim i grozim

baš tako...:ok:
 
......a i ove babe neyebane su se sqrchile i bogu i narodu.........ja osudjujem genocid u srebrenici , i siguran sam da je najvise stete naneo upravo srpskom narodu.....( cast zrtvama). ali ove spodobe , sto lice na gavranove su ga bas preterale u lelekanju.......:roll:
 
Ljubo,
a gde su te zene kad treba odati pijetet srpskim zrtvama?! :evil:

Sem toga, koliko znam, zalazu se za nezavisno Kosovo. :evil:

Nema ih nigde, jer se srpske žrtve ne mogu unovčiti da bi se nastavilo sa daljnim radom svoje nevladine organizacije, ali sa tuđim žrtvama sakupljanje para ide ko podmazano.
Jad, čemer i žalost i u duši i u telu. To se zove ljudsko dostojanstvo, fuj.Foliraj da bi dobio pare.
 
......a i ove babe neyebane su se sqrchile i bogu i narodu.........ja osudjujem genocid u srebrenici , i siguran sam da je najvise stete naneo upravo srpskom narodu.....( cast zrtvama). ali ove spodobe , sto lice na gavranove su ga bas preterale u lelekanju.......:roll:

ali zbilja...
i nase NVO, a ima ih kao gljiva poslije kise (prvi je HHO) samo kukaju...ako se vec bave zlocinima, onda treba da se bave svim, a ne samo jedne strane (u ovom slucaju hrvatskih)
a onda opet mislim, bolje je da ih ima...jer da ih nema, poznavajuci nase mentalitete cistili bi samo u tudim dvoristima
 
ovo je vise ne dopustivo !!!!!
skupstina srbije treba da nalozi vladi da preko ministra spoljnih poslova insistira u UN ili SB da se formira medjunarodna komisija u kojoj ce da bude obavezno i prestavnik srbije /patolog stankovic ,mislim da je dokazao svoje kvalitete/ koja ce da ispita sve dogadjaje vezane za srebrenicu,a i druge nerazjasnjene tragedije za koje je optuzen srpski narod-merkale,racak....ako je potrebno kompletne troskove rada komisije neka snosi republika srbija......DOK KOMISIJA NE DOKAZE ISTINU ZABRANITI BILO KOJOJ ORGANIZACIJI,POLITICARU,NVO....U SRBIJI DA KOMENTARISU KAKO ZBIVANJA U SREBRENICI TAKO I OSTALA NAVEDENA !!!!!
svojim laprdanjem nanose nenadoknadivu stetu srbiji kao drzavi,koja usput receno nema nikakve veze sa srebrenicom....
 

Back
Top