Žene su gadure,muškarci su sveci

Astrica

Poznat
Poruka
8.182
Odma na početku da kažem da sam ovu temu već stavljala na par foruma i da je bilo trvenja pa biće toga i ovdje garant.
Potaknuta gomilom postova na forumima gdje se ženski rod svrstava među gadure i ne samo to.Izgleda da je biti ženskog roda najgore što se može dogoditi.Vjerovatno zato i većina njih skače od veselja kad dobiju sina.Mada generalno sve je počelo od Adama.E sad čemu tolika generalizacija.Odnosi li se to i na na s starije generacije ili ove novije ili je to općenito.Trebam li se sramiti jer sam žensko?I zašto se podcjenjuju feministkinje? Da li bi voljele ipak da se to nije desilo te da su žene ostale kod kuće bez ikakvih prava.
 
Odma na početku da kažem da sam ovu temu već stavljala na par foruma i da je bilo trvenja pa biće toga i ovdje garant.
Potaknuta gomilom postova na forumima gdje se ženski rod svrstava među gadure i ne samo to.Izgleda da je biti ženskog roda najgore što se može dogoditi.Vjerovatno zato i većina njih skače od veselja kad dobiju sina.Mada generalno sve je počelo od Adama.E sad čemu tolika generalizacija.Odnosi li se to i na na s starije generacije ili ove novije ili je to općenito.Trebam li se sramiti jer sam žensko?I zašto se podcjenjuju feministkinje? Da li bi voljele ipak da se to nije desilo te da su žene ostale kod kuće bez ikakvih prava.

Da!
Zato sto su zene! :P
i zadnje pitanje konacni odgovor je DA!z:D z:mrgreen:
 
Odma na početku da kažem da sam ovu temu već stavljala na par foruma i da je bilo trvenja pa biće toga i ovdje garant.
Potaknuta gomilom postova na forumima gdje se ženski rod svrstava među gadure i ne samo to.Izgleda da je biti ženskog roda najgore što se može dogoditi.Vjerovatno zato i većina njih skače od veselja kad dobiju sina.Mada generalno sve je počelo od Adama.E sad čemu tolika generalizacija.Odnosi li se to i na na s starije generacije ili ove novije ili je to općenito.Trebam li se sramiti jer sam žensko?I zašto se podcjenjuju feministkinje? Da li bi voljele ipak da se to nije desilo te da su žene ostale kod kuće bez ikakvih prava.

feministkinje su obicna gomila nadrndanih zena u pms-u.
Budi ponosna sto si zensko. Ja sam davno shvatio da vas zene nikad necu razumeti i od kad sam prestao da se trudim da vas razumem imam bolju komunikaciju s vama.
 
TAKO JE TAKO JE!!!

KONACNO DA SE OGLASE NEKI PRAVI MUSKARCI KOJIMA SE JOS UVEK LUCI TESTOSTERON U NORMALNIM KOLICINAMA, A NE KO OVI ISFEMINIZIRANI STO IMAJU VISE ESTROGENA PA PODRZAVAJU FEMINISTKINJE.......

Zene su htele kratku kosu - eto vam
'tele pantalone - eto vam
'tele u politiku - eto vam
'oce da se tretiraju isto ao muskarcu - eto vam
'oce isto da piju ko muskarcu a da je socijalno prihvatljivo - eto vam
'oce da se yebu a da se ne nazivaju kurvama - eto vam
'oce podelu poslova - podeljeno
e sad nece ni podelu nego muskarac da radi sve a one po ceo dan da se svrckaju kod manikira i pedikira, na kvarcovanje i slicno - eto vam i to - nasli se neki isfeminizirani pedercici pa pustili i to...

I STA VISE OCETE bre???

K urac da vam izraste pa da budete kao muskarci nece, lepo rekao Frojd sta je vama osnovni problem u mozgu!
Frustracija jer nemate ku r ac!
 
TAKO JE TAKO JE!!!

KONACNO DA SE OGLASE NEKI PRAVI MUSKARCI KOJIMA SE JOS UVEK LUCI TESTOSTERON U NORMALNIM KOLICINAMA, A NE KO OVI ISFEMINIZIRANI STO IMAJU VISE ESTROGENA PA PODRZAVAJU FEMINISTKINJE.......

Zene su htele kratku kosu - eto vam
'tele pantalone - eto vam
'tele u politiku - eto vam
'oce da se tretiraju isto ao muskarcu - eto vam
'oce isto da piju ko muskarcu a da je socijalno prihvatljivo - eto vam
'oce da se yebu a da se ne nazivaju kurvama - eto vam
'oce podelu poslova - podeljeno
e sad nece ni podelu nego muskarac da radi sve a one po ceo dan da se svrckaju kod manikira i pedikira, na kvarcovanje i slicno - eto vam i to - nasli se neki isfeminizirani pedercici pa pustili i to...

I STA VISE OCETE bre???

K urac da vam izraste pa da budete kao muskarci nece, lepo rekao Frojd sta je vama osnovni problem u mozgu!
Frustracija jer nemate ku r ac!

:worth: :worth:
 
Ma ne ako kazes nesto protiv zena - TI SI ISFRUSTRIRAN!!!!!!! z:Dz:Dz:Dz:lol:z:lol:z:lol:

a AKO ISTI TAJ COVEK KAZE/NAPISE KAKO SU ONE COOL A KAKO SU MUSKARCI SVINJE - ODMAH DOBIJ KOMPLIMENT KAKO JE PAMETAN, KAKO SVI MUSKARCI TREBA NA NJEGA DA SE UGLEDAJU ITD, ALI TAKAV NE DOBIJA OD ZENE YEBANJE TAKVOG "VOLE KAO BRATA" A YEBE IH ONAJ KOJI UME DA LUPI SAKOM U STO I KOGA NAZIVAJU SVINJA.....

Samo jos da napomenem da u istoriji psihijatrijskih bolesti utvrdjeno je i doslo se do podataka da od SIZOFRENIJE, DEPRESIJE, HISTERIJE I SRODNIH PSIHIJATRIJSKIH BOLESTI U MNOOOOGO VECEM PROCENTU OBOLEVAJU ZENE NEGO MUSKARCI!

Eto to nauka kaze pa vi procenite da li su muskarci gadni ili zene gadure....
 
I veoma lukav naziv teme, od strane jedne zene koja je siguran sam gadura i svako joj to nabija na nos pa resila da dodje na forum da leci kompleks nize vrednosti i ima poljuljani seksualni rodni identitet.

E sad lukavo je napravila naziv teme - zene ponizila maksimalno a "muskarci su sveci" namerno ide u drugu krajnost kako bi opravdala time zene ovom ironicnom izjavom za muskarce!

To je ona fora koju i laici znaju - Kad ne umes da dokazes da si ti dobar nego si veoma los e ti onda i ne dokazujes svoju dobrotu nego navodis koliko je neko drugi gori od tebe DA BI TI JADAN KAO ISPAO DOBAR/DOBRA! Ali to i dalje ne menja cinjenicu da si ti LOSA!!!!!!!!!!! Jos ako se sve to lepo spakuje u jednu idiotsku ironicnu recenicu dobija se jedna glupa tema isfrustrirane gadure.....

Ni muskarci nisu sveci - ima i losih uskaraca ALI DA SI TI GADURA JESI......TO STO IMA OVAKVIH ILI ONAKVIH MUSKARACA NE MENJA CINJENICU DA SI TI GADURA KAO I JOS NEKE (MNOGE) ZENE.... .....

I nikad mi nije jasno, sta se samo trkate sa muskarcima jel imate vi svoje ja???? Cim neko nesto kaze za vas vi se i ne branite nego AHA A MUSKARCI SU OVO ONO....

Pa ko prica o muskarcima, prica se o zenama.......

Kao kad bi te pitao koji je glavni grad Kine a ti mi kazes Beograd je glavni grad srbije......Pa ko te pitao za Srbiju ???? Prica se valjda o Kini???

Ne kazu samo muskarci da su zene gadure i histericne i ovakve i onakve.......
VEROVALE ILI NE TO SU PRVE IZGOVORILE I PLASIRALE ZENE!!!!! DA DA ZENE!
PA VI JEDNA DRUGOJ KOPATE OCI BRE!!!!!!!!!! POGLEDAJTE SAMO KAKO SE PONASAJU SVEKRVE I SNAJKE!!!!!!!!!! A ZET I TAS SU U 99,7% SLUCAJEVA COOL......

ZNACI GADURE STE TO SAME I KAZETE ZA SEBE I STA SAD SA TIME "A MUSKARCI SU SVECI"......
I jesu sveci - ceo ovaj svet i sve sto postoji a u to verujete zene i slavite je STVORIO BOG - ZNACI MUSKARAC KOJI IMA K URA C i koju je taj yebao ili njegov sin ta je postala svetica kada je on prodzarao a pre toga je bila gadura...

Znaci i nauka i religija i evolucija je rekla ko je ko....

Ostaje vam samo da lecite frustracije, komplekse i da otvarate ovakve teme jer vam malo lakse da izbacite nagomilanu isfrustriranost, inace bi pametnije nesto radile

Ccccccc
 
Poslednja izmena:
Zayebo se Adam,
a mi ostali pođosmo njegovim putem....
Žene jesu gadovi,to stoji...
Sve negativno u životu što se događa,
u pozadini su žene,
ili kao uzrok,ili kao inspiratori...
Pljačke,ubistva,razdor u porodici,krađe,
vitlanje sikirom brata na brata zbog pedlja zemlje,
"pakovanje" muža muriji iz raznih razloga,
indoktrinacija dece protiv očeva,prevare,preljube....
U svemu tome su žene.
Muškarci su samo izvođači radova,
često nasamareni,nepromišljeni i redovno
najebu,dok drolje izvuku dupeta ili bolje prođu.
Sve su htele,kao što reče,sve su dobile i opet
tupe onu stvar sa listom novih prohteva....
ako bi se negde sprovodilo izjašnjavanje o ovome,
čisto statistički prikaz,
prvi bih stao u red da "turim" svoj potpis!!!
 
Poslednja izmena:
Ko ne zna sta su zene i tek sto su poceli da mu rastu brkovi moze da se edukuje ako odgleda ovaj visoko inteligentni nas domaci film:


Aleksandra Berceka bi trebalo zaposliti u psiholoskom savetovalistu za brak i porodicu i postaviti ga za profesora u svim skolama iz gradjanskog vaspitanja, pa ne bi danasnje curice trazile od mamica da ugradjuju silikone i seese i usta, nebi se kvarcovale kao ciganke i nosile fensi samsung telefone od 400e nego bi ucile kako se riba patos!


LOL
To ti pevaj kad ti otac bude mecku po putu vodio, a MENI PEVAJ SRPSKI (i operi mi noge) hahahah LOL
 
Odma na početku da kažem da sam ovu temu već stavljala na par foruma i da je bilo trvenja pa biće toga i ovdje garant.
Potaknuta gomilom postova na forumima gdje se ženski rod svrstava među gadure i ne samo to.Izgleda da je biti ženskog roda najgore što se može dogoditi.Vjerovatno zato i većina njih skače od veselja kad dobiju sina.Mada generalno sve je počelo od Adama.E sad čemu tolika generalizacija.Odnosi li se to i na na s starije generacije ili ove novije ili je to općenito.Trebam li se sramiti jer sam žensko?I zašto se podcjenjuju feministkinje? Da li bi voljele ipak da se to nije desilo te da su žene ostale kod kuće bez ikakvih prava.
kreces se u pogresnim krugovima, m'dear... :sneskoz::zgrudvanje:
 
Odma na početku da kažem da sam ovu temu već stavljala na par foruma i da je bilo trvenja pa biće toga i ovdje garant.
Potaknuta gomilom postova na forumima gdje se ženski rod svrstava među gadure i ne samo to.Izgleda da je biti ženskog roda najgore što se može dogoditi.Vjerovatno zato i većina njih skače od veselja kad dobiju sina.Mada generalno sve je počelo od Adama.E sad čemu tolika generalizacija.Odnosi li se to i na na s starije generacije ili ove novije ili je to općenito.Trebam li se sramiti jer sam žensko?I zašto se podcjenjuju feministkinje? Da li bi voljele ipak da se to nije desilo te da su žene ostale kod kuće bez ikakvih prava.

Žene i jesu gadure, sem kada su zaljubljene.
A neke i tada.

Što se tiče feminizma, mnogo je jednostavnije bilo dok se znalo ko nosi suknju, a ko pantalone. Ebi ga, tradicionalista sam po opredeljenju. Volim da "služim", ali volim i da budem "služena". Takođe volim da se zna ko je jači pol, ne mora uvek da bude, ali eto, tek da se osetim zaštićeno... iako smatram da sam savršeno sposobna da samostalno funkcionišem, lepo je kada je imaš nekoga ko će ponekad na sebe da preuzme veći deo tereta. Da udari šakom o sto... I da me opali po guzi kada nisam dobra. z:)
 
De prevedi, života ti.

p.s. takvim krajnostima neka se bave feministinje...

Kako si ti smješna.Koje krajnosti?One u tvojoj glavi
Evo malo za zatucane i neinformirane
Što je feminizam?

Pokret duge povijesti; tri osnovne pozicije feminizma u vremenu od 1400-1789.g.: 1) uvjerenje u opoziciji naspram muškog krivog postupanja i tumačenja žena; 2) uvjerenje da je rod kulturno, a ne samo biološki oblikovan. Ima za cilj pružiti svakoj ženi podršku u ostvarivanju svojih prirodnih sposobnosti; 3) perspektiva koja ističe da se prihvaćeni vrijednosni sustav raskrinka, te suprotstavljanje predrasudama i ograničenosti (Joan Kelly, 1982). «Počinje. ali ne može završiti bez otkrića individualne ženske samosvijesti… Feminizam znači da mi (žene) odbijamo pokornost očevima i ponovno spoznajemo svijet koji nije onakav kakvim ga oni (muškarci) opisuju» (Adrienne Rich, 1976). Feminizam je metoda analize, on postavlja nova pitanja kao što daje nove odgovore. Središnji predmet istraživanja su društvene različitosti između muškaraca i žena, polazeći od činjenice da ta različitost postoji sa svojim uzrocima i posljedicama» (Juliet Mitchell & Ann Oakley, 1976). Feminizam je također aktivna borba protiv rasnog, rodnog, heteroseksualnog i klasnog ugnjetavanja. Feminizam je politička teorija i praksa za oslobođenje svih žena; žena svih boja kože, radnice, siromašne žene, lezbijke, starije žene, kao i bijele ekonomski privilegirane, heteroseksualne žene. Sve manje od ovog nije feminizam, već jedva žensko samouzdizanje (Barbara Smith,1983).

Izvor (the source): A Feminist Dictionary, Kramarae & Treichler, page 158, 159, 160, Pandora Press, London, 1985
 
Poslednja izmena:

Back
Top