Žene pitaju, muškarci odgovaraju.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pitanje za milion dolara a odgovor je samo jedan.... da bude ono sto jeste i sto je bila kad je on postao njen...cim pocne da vrluda, krivuda, laze, tripuje, mrsomudi, licemerise il' ne daj boze filozofira o tako prostoj stvari kao sto je zivot udvoje, taj jedan ce da bega glavom bez obzira...

govorimo o tinejdzerskom periodu ???
vezama pre obavezavajuceg dela ?
projekcije nisu subjektivan odgovor
 
po meni nebitno.... jednog ili hiljadu, svejedno mi je uvek bilo ako je kad je sa mnom upravo ono sto zelim da imam tog trenutka i sto osecam prema njoj...

mene je iznenadilo koliko je balkancima zaista bitno koji su po redu
prosek ulazenja u odnose i broj partnera se ipak drasticno promenio za proteklih 20 god, pa nailazimo na tinejdzere sa po 40 partnera !!!
ako su nasi roditelji imali 5 partnera za ceo vek maximalno, sada se u proseku ta cifra ispucava do braka, nekada i do studija

ja bih okrivila i forsiranje od strane medija, javnosti etc ....
 
mene je iznenadilo koliko je balkancima zaista bitno koji su po redu
prosek ulazenja u odnose i broj partnera se ipak drasticno promenio za proteklih 20 god, pa nailazimo na tinejdzere sa po 40 partnera !!!
ako su nasi roditelji imali 5 partnera za ceo vek maximalno, sada se u proseku ta cifra ispucava do braka, nekada i do studija

ja bih okrivila i forsiranje od strane medija, javnosti etc ....

znas koji je najveci problem kad ih je zena dosta promenila?

razocarenje kada oce da se udje po n-ti put sa nekim u nesto jer u svakoj vezi uvek gleda prethodne promasaje... i opstruira sopstvenu srecu nalazenjem razloga da veza nema sanse da uspe

to je recidiv promiskuiteta kod zena...
 
mene je iznenadilo koliko je balkancima zaista bitno koji su po redu
prosek ulazenja u odnose i broj partnera se ipak drasticno promenio za proteklih 20 god, pa nailazimo na tinejdzere sa po 40 partnera !!!
ako su nasi roditelji imali 5 partnera za ceo vek maximalno, sada se u proseku ta cifra ispucava do braka, nekada i do studija

ja bih okrivila i forsiranje od strane medija, javnosti etc ....

istina
 
znas koji je najveci problem kad ih je zena dosta promenila?

razocarenje kada oce da se udje po n-ti put sa nekim u nesto jer u svakoj vezi uvek gleda prethodne promasaje... i opstruira sopstvenu srecu nalazenjem razloga da veza nema sanse da uspe

to je recidiv promiskuiteta kod zena...


ja bila ubedjena da je zato sto su muskarci postali kreteni, pa menja dok ne naleti na normalnog :)
 
mene je iznenadilo koliko je balkancima zaista bitno koji su po redu
prosek ulazenja u odnose i broj partnera se ipak drasticno promenio za proteklih 20 god, pa nailazimo na tinejdzere sa po 40 partnera !!!
ako su nasi roditelji imali 5 partnera za ceo vek maximalno, sada se u proseku ta cifra ispucava do braka, nekada i do studija

ja bih okrivila i forsiranje od strane medija, javnosti etc ....
balkancima?mislis da je kod drugih nesto bolje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top