Žene pitaju 2

Sta mislite da ne treba oblaciti posle tridesete, cetrdesete?

После 30.сам престала да носим миниће, не зато што тако треба, него су ми колена постала некако другачија, просто ми се није допадало како то изгледа.
Спортска елеганција и пре и после...
Ипак највише зависи од личног стила.
 
Procitala sam neki ueber intelektualni clanak, u kojem pise da u tim godinama zena ne sme pokazivati stomak i nositi sljokice...a kao svaka matora polovnjaca posedujem navedeno...nzn sta mi je ciniti sad, nisam pametna...:lol:
 
ja letujem u kroejši da bih mogla da pokazujem stomak, tamo nema naših

- - - - - - - - - -

ok ne znam da li ću opet al tako je ispadalo zadnjih godina nekako :think:
ali to je druga tema pošto je moj stomak debeljko
sad sam upala sebi u usta

- - - - - - - - - -

sad ću misliti o tome :think:
 
dobro mora i neka krofna nekad u stomak ;)
mada ne nalećem na krofne često hm
mogu sitni kolači :think:

nije loša kroejša u stvari :/ nisma odavno bila okružena srbijom u velikim količinama tj grčko letovanje :think:
 
Poslednja izmena:
Procitala sam neki ueber intelektualni clanak, u kojem pise da u tim godinama zena ne sme pokazivati stomak i nositi sljokice...a kao svaka matora polovnjaca posedujem navedeno...nzn sta mi je ciniti sad, nisam pametna...:lol:

Ај го стомак, то и приличи Амазонки, али шљокице, ц, ц, ц...
 
Pitanje je jasno, ostalo je sala....druga je stvar sto vecina glumi finocu, a posle vidi je sta je obukla.. :hehe:

Ти као да не знаш, увек ће се овде наћи неко ко ће рећи шта си то обукла, не стоји ти, не приличи твојим годинама, итд...
 
Деца са железничке станице ЗОО, обавезно...

Ту ће о наркоманији сазнати више него на било ком предавању.

Мучна јесте, али ко после ње почне да се дрогира, свака му част.
 
Poslednja izmena:
Ту књигу треба увести као лектиру за 8.разред...

Даље баш и не знам, ја сам много читала, невезано за узрасте, једино љубиће никад нисам могла, типа Мир Јам, или како се већ пише њен псеудоним :lol:

Али, ако се сетим, пишем...
 
Ćao, žene
Koje tri knjige biste preporučili da pročitaju mladi, u periodu između 14 i 18 godina?

Deca s kolodvora Zoo obavezno.
A pored toga još i Hajduka, Gradimira Stojkovića, ukoliko dete ima oko 14god.
Ako ima više polako može i ka klasici da se usmerava, meni je Dostojevski, Poniženi i uvređeni, bila omiljena knjiga u tom periodu.
I naravno, Pod slobodnim suncem, uvek <333
 
Deca s kolodvora Zoo obavezno.
A pored toga još i Hajduka, Gradimira Stojkovića, ukoliko dete ima oko 14god.
Ako ima više polako može i ka klasici da se usmerava, meni je Dostojevski, Poniženi i uvređeni, bila omiljena knjiga u tom periodu.
I naravno, Pod slobodnim suncem, uvek <333

Rano je za Dostojevskog u tom uzrastu, citala i ja, jer imam brata 9 godina starijeg, pa sam se uvek trudila da ga stignem i citala Idiota u 7 razredu, pa posle opet krajem gimnazije, totalno drugacije se tad dozivi...
Pod slobodnim suncem je divna knjiga, obavezno.
I Hajduk isto.
Hari Poter, ja volim te knjige isto, to je uzrast u kojima moze da se pocne i sa tim.
Moj sin je obozavao mitologiju, voli je i danas, pa od Lavirinta Kreativnog centra na dalje
Bila je i neka serija knjizica o nekim prijateljima, da li bese Famouse Four, ne mogu da se setim, neka druzina koja ima razne avanture, to je mozda i za malo raniji uzrast 10-14.
Ja sam volela i neke nase stare knjige, a i moj sin ih je citao - Orlovi rano lete, Druzina Pere Kvrzice...
 

Back
Top