Žene koje su prošle mnogo toga u životu

Kakve su žene koje su prošle mnogo toga u životu, pri tom mislim i na pozitivne i negativne stvari. Mislim ovde i na starije devojke, na primer od 25 godina pa na dalje koje su prošle baš mnogo toga, putovanja, muškarce, novac. Voleo bih da mi kažete kakva su njihova očekivanja od života na dalje i očekivanja kakav treba da im je muškarac?

Većina nema pojma šta želi, a ako nekim slučajem skonta i dobije to što želi, onda će skontati da umesto toga želi nešto drugo - obično dijametralno suprotno i nedostupno.
I zato, nemoj da lupaš glavu o tome šta ona želi - jer ako budeš lupao glavu, jedino što ćeš ti u tom slučaju dobiti je zgodan par kariranih papuča :mrgreen:...
 
Većina nema pojma šta želi, a ako nekim slučajem skonta i dobije to što želi, onda će skontati da umesto toga želi nešto drugo - obično dijametralno suprotno i nedostupno.
I zato, nemoj da lupaš glavu o tome šta ona želi - jer ako budeš lupao glavu, jedino što ćeš ti u tom slučaju dobiti je zgodan par kariranih papuča :mrgreen:...

al kariranih :)
 

Back
Top