Zene i tange

Ja se ne tangiram.
meditira.gif
 
Mislim da je mojoj (necu da kazem fetisu) preferenci, gde volim kad zena ima sto tanje gacice (ne gace), doprinela srpska cinematografija. Jer kad je vidim da je u nekim gacama, u glavi mi je ili Bata Stojkovic ili Neda Arneric iz Ko to tamo peva. Ili Seka koja vristje na svaki pomen erotike.
 
A inace volim da me oplemenjuje zenska fizicka pojava, poput kontempororari umetnice, koja stavi platno na pod, okaci se o plafon iznad, umoci zadnjicu u farbu i klati se iznad platna, kapajici po njemu spontane forme, oblike i poruke za razmisljanje. Uvek me to inspirise na misao: "Kako nesto tako smrdljivo moze da bude tako lepo."
 
A inace volim da me oplemenjuje zenska fizicka pojava, poput kontempororari umetnice, koja stavi platno na pod, okaci se o plafon iznad, umoci zadnjicu u farbu i klati se iznad platna, kapajici po njemu spontane forme, oblike i poruke za razmisljanje. Uvek me to inspirise na misao: "Kako nesto tako smrdljivo moze da bude tako lepo."
A gde su tange? Znaci ti kad ga kazes ja to ne mogu ni da zamislim u svojoj glavi hahaha. Ona okacena, zadnjica umocena, platno… daj skicu molim te
 

Back
Top