ŽENE FILOZOFI(NJE) U ANTIČKOJ FILOZOFIJI

Feminizam je najgori oblik degradacije žena … Svi ljudi moramo bidi jednaci, po svemu, i svi se moramo boriti za to da svako ima to pravo … Feminističke pokrete zloupotrebljavaju nastrane žene samo iz razloga da bi na taj način sebi slične upoznale i širile razvrat … :mrgreen:
Razvrat degradacije je nalik nepostojeće, megatrend consortoum limited gmbh limited doo u kompaniji trgovine otete politićke organizacije saveta za koordinacij svih služaba za sistem bezbednosti u krađi državnih vunkcionera koji ne može van institucionalnih metoda u sklopu sednice za nacionalnu bez bednost snimak ruskog atašea u porukama za javnost.
 
Učitelj je rekao Platonu:

"Ispred nas je veliko polje pšenice. Hodaj kroz njega ne okrećući se, i uberi samo jednu stabljiku. Ukoliko uspeš da od svih njih izabereš najposebniju, našao si ljubav."

Tako je Platon hodao, hodao i hodao, a potom se vratio praznih šaka.

Učitelj ga je pitao: "Kako to da nisi doneo ništa?"

"Mogao sam da hodam samo napred, ne osvrćući se iza sebe. Mislim da sam našao jednu posebnu stabljiku, ali kako nisam bio siguran da li napred ima još posebnijih, nisam je ubrao. Dok sam hodao dalje, ustanovio sam da nema posebnijih stabljika od one koju sam već našao i preskočio. Na kraju sam rešio da ne uberem nijednu drugu", rekao je Platon.
 

Back
Top