Zene, da li biste se druzile sa gej muskarcima? Ili: sta bi na to rekao vas muskarac?

MAXMA:
A sta si ti? Advokat pa govoris u ime svih!? Ako si se prepoznao onda govori u svoje ime. Osim tebe jos niko nije digao dva prsta. Ne volim ljude koji su bezobrazni i zajedljivi poput tebe. I to ne zato sto mi to narocito smeta(nije prelazno,hvala bogu), nego je potpuno jasno da takve osobe vuku na sebi korpu punu kompleksa. A znas(ako nisi znao,ha,ha) zivot je jedan i ne pada mi na pamet da od takvih sakupljam negativnu energiju. Ako ti tema ne odgovara nemoj ni da se pojavljujes ovde. Moje pitanje je dobronamerno,iznela sam svoj stav,postujem suprotne jednako kao i svoje,ali ne trpim agresivne i iskompleksirane ljude. Samo produzi...tako je jednostavnije,zar ne?

E јес' у праву си, извињавам се другима...разоткрила си ме, препознао сам се. :lol: Безобразан сам, заједљив, имам на себи пуну корпу комплекса...и супер сам фрајер...:wink:

P.S. Аха капирам...не смета то теби због тебе, него зато што ја (пази ја:lol: ) имам пуну корпу комплекса па се бринеш...:lol:
Ћуретино овог света...уједини се...:lol:
 
Ljuba82:
E јес' у праву си, извињавам се другима...разоткрила си ме, препознао сам се. :lol: Безобразан сам, заједљив, имам на себи пуну корпу комплекса...и супер сам фрајер...:wink:

P.S. Аха капирам...не смета то теби због тебе, него зато што ја (пази ја:lol: ) имам пуну корпу комплекса па се бринеш...:lol:
Ћуретино овог света...уједини се...:lol:

Jos si ti mali rekla bih...
 
Hellen:
Важно да си се ти нашла позвана да причаш о толеранцији, уважавању туђих мишљења и ''космополитизму''!

Бљак!
Dobar dan Hellen. Prevedi mi to ''bljak'', molim te. Posto ja nisam pozvana niti sam se pozvala da govorim o kosmopolitizmu,onda eto tebe odnekud...Jedva cekam da cujem sta ti imas da kazes na tu temu.
 
Ljuba82:
Хахаха...људи моји...мене ова подсећа на ону аждаХу која се изненада појављује у свакаквим облицима на једној теми овде на СМ. :lol: То је тај стил цитирања...:lol:

Али ме забавља тренутно...нећу још на IGNORE...

Ali ja hocu. :twisted:
 
Cao, evo i mene posle duze apstinencije. Cuj pitanje je za nase uslove krajnje korektno i sasvim logicno postavljeno. Naime, nasa sredina je krajnje netolerantna prema gay populaciji sto je nerazumljivo. Negde procitah komentar tipa ''da druzimo se i sta ako dodjemo do teme o sexu'' Pa sta ako dodjete? Ko zna koliko svako od nas ima prijatelja koji su nastrani u seksu. Kad ovo kazem mislim nastrani tipa zoofilija, pedofilija, sado mazo i sl. To sto on ima zenu ili ona muza nije garancija da nisu nastrani u sexu.

U krajnjem slucaju sta mene ili bilo koga treba da briga ko s kim spava. Krajnje osudjujem ne tolerantne ali pre svega zatucane ljude. To ne priznajem.

Da smo vise okrenuti svom zivotu i da smo manje optereceni stvarima koje nas se ne ticu i ova zemlja bi bila monogo prijatnija za zivot.
 
U kuci u kojoj sam bila podstanar gazdarica je prizemlje iznajmila "bracnom paru" homosexualaca.Onaj sa zenskom ulogom je imao bojenu kosu i mini val,lakirane nokte,zenske majice,pantalone,zenski glas i na kosmatim rukama istetovirano srce i jna.Nije dovrsio covek metamorfozu.Upoznali smo se i dugo pricali zbog cega su oni posle imali svadje i tuce jer je onaj drugi bio ljubomoran i mene je dozivljavao kao pretnju.Ovaj zenski je bio jako pedantan a kuvao je i pravio bolje kolace od svih zena koje poznajem,umalo da dobijem komplekse zbog njega.U biti je bio mnogo nesretan zbog sikaniranja i osude okoline i jako je patio sto nece imati decu jer ni jedna zena ne bi bila spremna da mu ih rodi i pristane na takav brak.Kao covek je bio izuzetno dobar a njegovo seksualno opredeljenje je nesto sto je samo njegovo intimno i nema veze sa mogucnosti i kvalitetom prijateljstva sa drugim ljudima.Za osmi mart sam mu poklonila buket cveca sa recima da je on 100 puta bolja zena od mene i secam se suza u njegovim ocima kad je primao cvece.Zbog prijateljstva sa njim ja nisam imala probleme ali je imao on.
 
Vanja... hm... Je l' Vanja-i-vaterpolisti Vanja ili neka druga Vanja...?
jes davno bilo... :)


Hellen:
Човек ништа ружно није рекао и ја се слажем са тиме. О сексу причам само са најближим пријатељима, а основно правило пристојности на послу за мене је држање своје интиме ван пословних односа! Значи, имам право да будем поштеђена сексуалних афинитета својих колега и да кажем да ме апсолутно не интересује да ли креше момке, девојке, дрвеће или животиње!
Што се мене тиче нек креше и свој фикус код куће, само нек ми не маше пред очима тиме!
OK, drzish intimu van poslovnih odnosa, ne zelish da znash o seksualnim afinitetima... Da li onda demonstrativno napustish prostoriju kada neki tvoj kolega pricha kako je prethodno veche izashao sa super-zgodnom devojkom i kako ju je poljubio i kako ce se opet videti vecheras, itd, itd...? Ili kada koleginica komentarishe izgled glumca kojeg je gledala u filmu?
 
MAXMA:
Dobar dan Hellen. Prevedi mi to ''bljak'', molim te. Posto ja nisam pozvana niti sam se pozvala da govorim o kosmopolitizmu,onda eto tebe odnekud...Jedva cekam da cujem sta ti imas da kazes na tu temu.

На тему сам одговорила, ниси читала? :roll:

''Бљак'' је реч вероватно ономатопејског порекла којом се изражава гађење, јел јасније?

Реч космополитизам си ти употребила, ако се не варам...ја сам је само цитирала.


(Ох, како ме ово подсећа на некога....само фале још смајлићи после сваке речи.....:lol: )
 
LePiaf:
Vanja... hm... Je l' Vanja-i-vaterpolisti Vanja ili neka druga Vanja...?
jes davno bilo... :)



OK, drzish intimu van poslovnih odnosa, ne zelish da znash o seksualnim afinitetima... Da li onda demonstrativno napustish prostoriju kada neki tvoj kolega pricha kako je prethodno veche izashao sa super-zgodnom devojkom i kako ju je poljubio i kako ce se opet videti vecheras, itd, itd...? Ili kada koleginica komentarishe izgled glumca kojeg je gledala u filmu?


Код нас на послу углавном не причамо о интимним стварима....нити ме, право да ти кажем, интересује шта ко од њих воли у кревету....тако да немам разлога за демонстративно напуштање просторије, нити бих то икада чинила....

Нисам заинтересована ни за хетеросексуалне једнако као ни за хомосексуалне исповести својих колега.

Са пријатељима причам о свему. Немам (или бар не знам да имам) ни једног пријатеља нити пријатељицу који би били окренути истом полу. Не верујем да би било чија сексуална оријантација утицала на наше дружење, ако би то остајало у границама дружења.

Не волим само агресивну пропаганду хомосексуализма јер мислим да је то лична ствар и да треба да остане у оквиру спаваће собе!
 
MAXMA:
Ja nisam ni rekla da jeste primitivni balkanac. A bogami nisam nikoga ni etiketirala. Ako procitas moje replike pronaci ces da sam rekla da postujem drugacije misljenje,ali da ono onda ne moze da osobu koja tako razmislja etiketira kao savremenu. Mozda muskarac jeste,mozda je cak i super frajer,ali savremen nije. To je ono sto sam htela da kazem pre nego me Ljuba nazvao curkom.

Rekla si da se prepoznao u primitivnom balkancu..ne bih se ponovo oglasavala na ovu temu da me nisi citirala.Sama etiketa “primitivan balkanac” je u uoptrebi ali je isuvise deplase da izuzetno moze da ide na zivce..bar meni..I dalje kazem da Ljuba nije primitivan balkanac...toliko sto se moje drvene advokature prema njemu tice..
A da li je neko muskarac, dobar frajer i pri tom savremen nije tvoje da sudis ako tu osobu ne poznajes.I Ljuba kao i Hellen su u pravu kada kazu da ih niciji sexualni zivot i opredelenje ne interesuje i da ne bi mogli da tolerisu da ih neko na poslu ili nevazno gde sa time “gusi” i na neki nacin maltretira..To je njihov stav i imaju pravo na njega..Nismo svi tolerantni kao Ti. Vidis kada sam prvi dan dosla da radim pre nego sam upoznala coveka sa kojim sam trebala da radim, skrenuta mi je paznja od drugih da je gay i bilo mi je negde ipak neprijatno iako covek o tome nije pricao niti je nosio tablu okacenu o vrat..Odmah sam zauzela gard bez ikakvog razloga..Kasnije sam “omeksala” svoj stav prema gay populaciji zahvaljujuci bas tom liku o kome i dan danas imam izuzetno dobro misljenje kao coveku i strucnjaku u svom delu posla.Mada bih volela da nije gay..ali to je opet kazem njegova stvar.Moje je bilo da ga prihvatim takvog ili ne…nista vise.
 
Hellen:
На тему сам одговорила, ниси читала? :roll:

''Бљак'' је реч вероватно ономатопејског порекла којом се изражава гађење, јел јасније?

Реч космополитизам си ти употребила, ако се не варам...ја сам је само цитирала.


(Ох, како ме ово подсећа на некога....само фале још смајлићи после сваке речи.....:lol: )

a ustvari celo moje pitanje bilo je ironicno i nije zahtevalo takvo objasnjenje. Pomalo si kontradiktorna rekla bih...kad smo kod teme....uostalom tolerancija ti i nije neka jaca strana kad se bunis protiv nje...smisleno koristim sve, ne brkam pojmove i znam zasto sam postavila temu...Ako ti smeta nemoj da odgovaras. Postavila sam ih za one koji bez svadjalackog poriva (kao sto ga imate Ljuba i ti) zele da kazu (iskuckaju tacnije) svoje misljenje. A ti mi ustvari delujes pomalo sumorno i nervozno,a? 8-)
 
kučka:
Rekla si da se prepoznao u primitivnom balkancu..ne bih se ponovo oglasavala na ovu temu da me nisi citirala.Sama etiketa “primitivan balkanac” je u uoptrebi ali je isuvise deplase da izuzetno moze da ide na zivce..bar meni..I dalje kazem da Ljuba nije primitivan balkanac...toliko sto se moje drvene advokature prema njemu tice..
A da li je neko muskarac, dobar frajer i pri tom savremen nije tvoje da sudis ako tu osobu ne poznajes.I Ljuba kao i Hellen su u pravu kada kazu da ih niciji sexualni zivot i opredelenje ne interesuje i da ne bi mogli da tolerisu da ih neko na poslu ili nevazno gde sa time “gusi” i na neki nacin maltretira..To je njihov stav i imaju pravo na njega..Nismo svi tolerantni kao Ti. Vidis kada sam prvi dan dosla da radim pre nego sam upoznala coveka sa kojim sam trebala da radim, skrenuta mi je paznja od drugih da je gay i bilo mi je negde ipak neprijatno iako covek o tome nije pricao niti je nosio tablu okacenu o vrat..Odmah sam zauzela gard bez ikakvog razloga..Kasnije sam “omeksala” svoj stav prema gay populaciji zahvaljujuci bas tom liku o kome i dan danas imam izuzetno dobro misljenje kao coveku i strucnjaku u svom delu posla.Mada bih volela da nije gay..ali to je opet kazem njegova stvar.Moje je bilo da ga prihvatim takvog ili ne…nista vise.

Slazem se da ste i vas troje u pravu ali zbog toga sto sam ''tolerantnija" od vas, kako kazes, ne znaci da neko moze da me naziva curkom. A ti i dalje ne citas ono sto sam napisala nego mi nasumice objasnjavas jedno te isto. Da li je nesto deplasirano ili nije, to niti je tvoje niti moje da sudimo o tome. Cinjenica je da su neke stvari vec izlizane ali i sa razlogom. Ako se nesto mnogo koristi i stalno pominje, to znaci da je mozda i sveprisutno. Jesi li razmisljala o tome? Uostalom, prvo i osnovno boli me ******* Marjanovic (neka izvine takav ako postoji na izrazu i poredjenju) da se natezem sa nekim ko je raspolozen za fight zbog razlicitosti u misljenju. 8-)
 
MAXMA:
Sta mislite,da li je druzenje sa homicima ok ili ne?
Nemam ni jednog prijatelja koji je homoseksalac. Ali ne vidim da to ima neke veze sa prijateljsvom. Sex. orijentacija, mislim.

Privatno sam poznavala samo jednog... baš super dečko. Prijatan, obrazovan, lojalan. Ne liči na estradno predstavljene homoseksualce. Ne afektira i nije feminiziran. Veoma lep čovek inače.
 
MAXMA:
Slazem se da ste i vas troje u pravu ali zbog toga sto sam ''tolerantnija" od vas, kako kazes, ne znaci da neko moze da me naziva curkom. A ti i dalje ne citas ono sto sam napisala nego mi nasumice objasnjavas jedno te isto. Da li je nesto deplasirano ili nije, to niti je tvoje niti moje da sudimo o tome. Cinjenica je da su neke stvari vec izlizane ali i sa razlogom. Ako se nesto mnogo koristi i stalno pominje, to znaci da je mozda i sveprisutno. Jesi li razmisljala o tome? Uostalom, prvo i osnovno boli me ******* Marjanovic (neka izvine takav ako postoji na izrazu i poredjenju) da se natezem sa nekim ko je raspolozen za fight zbog razlicitosti u misljenju. 8-)

Ej, ja sam raspolozen za fight...
 
MAXMA:
a ustvari celo moje pitanje bilo je ironicno i nije zahtevalo takvo objasnjenje. Pomalo si kontradiktorna rekla bih...kad smo kod teme....uostalom tolerancija ti i nije neka jaca strana kad se bunis protiv nje...smisleno koristim sve, ne brkam pojmove i znam zasto sam postavila temu...Ako ti smeta nemoj da odgovaras. Postavila sam ih za one koji bez svadjalackog poriva (kao sto ga imate Ljuba i ti) zele da kazu (iskuckaju tacnije) svoje misljenje. A ti mi ustvari delujes pomalo sumorno i nervozno,a? 8-)


Шта ти је? Заборавила си на смалије???
Или мислиш да ти је камуфлажа успела без њих???
 

Back
Top