Zena - Muskarac i kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da mogu pretvorio bih se ovog momenta u Treću, prema meni je iskrena i topla, srdačna, znači da je emotivna osoba, ali ne voli da svi to znaju, zbog toga ta njena mističnost. Zato joj se divim, bolje reći poštujem je.
Mada ne slažem se uvek sa njenim načinom razmišljanja, posebno kad je "goropadna", ali verujte mi zna da bude umiljata i "zlatna".
 
treca je sasvim ok lik...:D
Da, al' specificna je po tome sto se ne "otvori" odmah prema coveku, tako da tek kasnije uvidis da je emotivac. Mene je prvo posteno izvredjala vec na nasem prvom kontaktu, posle sam je "malo" kritikovao i nije se uvredila kao sto sam ocekivao, stvarno nije sujetna kao sto se na prvi pogled cini, nije ni nesto narocito "komplikovana", mada bi mnogi muskarci morali da joj pozavide na inteligenciji. "Zlatna" je.
Mozda i malo stidljiva, bar meni tako deluje.
 
Da, al' specificna je po tome sto se ne "otvori" odmah prema coveku, tako da tek kasnije uvidis da je emotivac. Mene je prvo posteno izvredjala vec na nasem prvom kontaktu, posle sam je "malo" kritikovao i nije se uvredila kao sto sam ocekivao, stvarno nije sujetna kao sto se na prvi pogled cini, nije ni nesto narocito "komplikovana", mada bi mnogi muskarci morali da joj pozavide na inteligenciji. "Zlatna" je.
Mozda i malo stidljiva, bar meni tako deluje.

pa ne znam... ja sam je odmah dozivela kao ok osobu, ne ulazeci u to kakva je prema kome ili chak prema meni samoj... hm... ne smatram je neshto stidljivom, ne znam otkud ti to...
 
pa ne znam... ja sam je odmah dozivela kao ok osobu, ne ulazeci u to kakva je prema kome ili chak prema meni samoj... hm... ne smatram je neshto stidljivom, ne znam otkud ti to...
Kad nekom nepoznatom, od koga ne zna sta da ocekuje odgovara na komentar njenog posta desava joj se da se zbuni i useprtlja, bez obzira da li je tema ozbiljna ili "golicava". :)
Tebe verovatno vec dobro poznaje pa nije bilo toga kad komunicirate. :)
 
Kad nekom nepoznatom, od koga ne zna sta da ocekuje odgovara na komentar njenog posta desava joj se da se zbuni i useprtlja, bez obzira da li je tema ozbiljna ili "golicava". :)
Tebe verovatno vec dobro poznaje pa nije bilo toga kad komunicirate. :)

kad kazem "odmah" ne mislim na "sada" niti neko vreme nakon ne znam kog broja razmenjenih postova... inache zbunjenost ne tumachim stidljivoshcu...
evo recimo ovaj stefan je redovno zbunjen, izgubljen ili pogubljen, ali, sigurno nije nimalo stidljiv (shto se lepo moze primetiti po kolichini gluposti koje je u stanju da napishe)...:twisted:
 
Ostavimo Steffana, on je samo nestasan, nekim devojkama se to i dopada.
Helena kako objasnjavas ovo: juce mi Treca napise da budem "nestasniji" prema svojoj forumaskoj simpatiji i na brzinu obrise taj svoj post, siguran sam da nije bio pogresno upucen, posle nase pocetne svadje i pomirenja znala je kome pise, pa zbog cega bi to uradila?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top