Zemunska gimnazija

na koga li si jeko oko bacila :)

e jel odluceno gde se premestamo na polugodju?

ma ni na koga posebno,nego owako uopste..........nisu losi,moram da priznam......:per:.....:hahaha:
bila sam sa drugaricom na onom seminaru,pa smo tada odlucile da cemo wise da dolazimo u biblioteku tj. u citaonicu,hehe............:mrgreen::mrgreen:

pih,odoh,moram da ucim latinski,qq meni,4 deklinacije + jos dosta toga uz njih..........

@krsta,da od sada cemo da obratimo paznju,na wisokog crnog,sa salom...........haha:lol:
btw,a vijetnamka je......??
 
OOZBILJNO??! a ja mislio da se to maze na leba xD ja sam bogami na prvakinje i obratio pokoju paznju hah a spletom nesrecnih okolnosti neke i nisu ***, al necu se mracimo ovde , nego samo da vam kazem da nista nije tako naivno kao sto izgleda :)
 
prosudite sami, ja samo vrebam a svaki dan sam vam pred ocima, sakriven u masi...mada mora se priznati da odudaram malo :cool: Sve u svemu, stvari tesko izlaze na videlo, trudim se da prikrijem tragove...
mozda sam te sad malo zbunio, ali ko zna shvatice :)

pa.....jesi malo..........:mrgreen::mrgreen:
neka,neka,samo ti wrebaj.......hehe...........btw,ima da nabawimo mi suzawac,za swaki slucaj (posto je owo jako cudno zwucalo,hehe)...........:lol::lol:

e a ko ima,tj. cije su ucionice na drugom spratu na sredini,desna strana..........???:mrgreen:
 
Ah umesto da me zasipaju cvecem oni me zasipaju suzavcem ah kako sam proklet :D
Drugi sprat, desna strana? Jel sto gledamo na pinki? ta strana?

aha,ta strana........mi smo na lewoj,dole u uglu,pa samo was koji ste tu mozemo da widimo,bezweze.......lol......ali i to je dowoljno.........:mrgreen::mrgreen::rumenko:
hehe,salim se..........ili ne..........lol

swejedno......pa sta ces kad iskaces i wrebas............:mrgreen::mrgreen:
 
Vi ste dole u "slepom crevu" ? A tok ovog tvog posta bas i nisam nesto najbolje povatao :) Mi smo gore, gledamo na pinki, i na sredini smo. I danas nas je ceo dan drkao onaj alarm na kombiju, CEO JEBENI DAN MENI ZUJI U GLAVI PIJU PIJU PIJU WAOOO WAOO ZUM ZUM ZUUM....onda sam ispizdeo i rekao : dajte mi kamen da ubijem to chudovishte hah :mrgreen:
 
Razbolela se,pa mi doktorka rekla da je bolje da odsedim sutra kuci.......yeeeeeeeeey

btw,ne drze tu metle,to je u desnom "krilu",owde kod nas su stalno neki stariji ljudi i oni mladji sto kao paze preko kamera...........lol,mislim tu se nekad nadju...........:)
 
pa dobro odsedi kuci, i mene je ove nedelje mrzelo da se cimam do skole pa sam izblejao gajbi...sad je najgore vreme za bolesti i zato se zashtitite, nosite deco shal kao ja (lol, moj simbol) :mrgreen:
Cek, ti oces da kazes da u nashem krilu(doduse na razlicitom spratu) drze metle?! KAKO SMESH?!
kakvi bre stariji ljudi? hah, da sam hteo starije ljude isao bi u staracki dom, ne bi upisivao zemunsku :)
 
lol. pricalice nemoj skolu da nam prozivas..daj malo postovanja za trecu najstariju gimnaziju u srbiji :D

nedostajao mi je alarm danas..xD najjaca mi je bila biologicarka kad je krenula nesto da se gubi po svom obicaju (tatjana)..kako ce da se spusti dole..pa onda snajperske price.. xD kako ja gotivim tu zenu, najjaca je. i na kraju casa: jao, sad imam III3..one kretene. :lol:
 
lol. pricalice nemoj skolu da nam prozivas..daj malo postovanja za trecu najstariju gimnaziju u srbiji :D

nedostajao mi je alarm danas..xD najjaca mi je bila biologicarka kad je krenula nesto da se gubi po svom obicaju (tatjana)..kako ce da se spusti dole..pa onda snajperske price.. xD kako ja gotivim tu zenu, najjaca je. i na kraju casa: jao, sad imam III3..one kretene. :lol:

haha jadna zena je juche napustila nas chas, jeste kralj i autorka pripovedaka : kako sam izgubila decu u supermarketu itd...ali bas je bila nesto posebno osvetoljubiva juche. Tipa drka redara kako treba da obrise tablu a tabla skroz chista, i dodje ona i nashkraba liniju i kaze redaru : ae sad brishi ovo lol...:mrgreen: i onda se mi sprdali i krenula da nas izbacuje redom kao iz velikog brata i na kraju se i sama izbacila i raspustila chas haha...
 

Back
Top