Zemunska gimnazija

Hahahaha, Tanja je luda zena! Obozavam je. Danas smo imali cas kod nje, pricala nam kako nije htela infuziju posle porodjaja, pa su hteli da je vezuju i pretili joj odlaskom u susednu zgradu (Laza Lazarevic) :D

Inace, jeste videli pano u ucionici 114? Zapoceli su ga trecaci iz te ucionice, a da mi ne bi bili neki maturanti-partibrejkeri, dali smo svoj doprinos :D
 
  • Podržavam
Reactions: tix
Ovako da se nadovezem:
Fofic je redovan u cosku kod knezevicke, mada sam mu i ja u par navrata pravio drushtvo...Ja inache tako umem da delujem na nervni sistem gore od lsd-ja, oni koji me nisu upoznali ne znaju na sta to lichi i ne znaju sta propustaju:mrgreen:
Mi smo takodje lomili vrata, i dobili ukor, msm, probali smo da ih popravimo onako ovlash ali su se raspala chim je domar naleteo (GDE BASH ON I ZASHTO BASH TADA?!)
 
Hahahaha, Tanja je luda zena! Obozavam je. Danas smo imali cas kod nje, pricala nam kako nije htela infuziju posle porodjaja, pa su hteli da je vezuju i pretili joj odlaskom u susednu zgradu (Laza Lazarevic) :D

Inace, jeste videli pano u ucionici 114? Zapoceli su ga trecaci iz te ucionice, a da mi ne bi bili neki maturanti-partibrejkeri, dali smo svoj doprinos :D
tatjana: sin mi je otisao u zooloski vrt, da vidim da ga nisu zadrzali :lol:
mislim da sam videla taj pano xDxD ali pre vaseg mesanja prstiju :D

ja krsto mislila da tebe knezevicka gotivi zato sto znas da kenj*s.
a deco da vam ja kazem, upoznajte krleta, covek vam je lud ko struja. prosto da su za njega napisani stihovi "svi narkotici za tebe su nula, jaca si od droge i red bulla" xDxD
 
da li meko moze da mi kaze nesto o ovim prof..
Matematika-Vrsajkov tasic
Srpski Karajic Fizika Arsenovic Biologija Sladjana Latinka Sonja Geografija neka Sanja M Istorija Danica Fizicko Vince Hemija Ceca Muzicko Andja Likovno Dundas
 
Karajic - ah gilgamesh mi je predavao u prvoj i nije mi ostao u lepoj uspomeni. Petice kod nje padaju kao komete, u prevodu na svakih 76 godina xD
Matematika - razredna III9, u narodu poznatija kao Smrda. Nosi stalno haljine od charshava i stolnjaka u kojima vecito smrdi , a tek u letnjim mesecima kad krene znoj ...pff ni 95-ica puna shtrokavih penzionera joj nije ni do kolena
Arsenovicka...otkud znam, nije mi predavala, mada cujem da je stroga. Ona je inace doshla umesto Igica u nashu smenu.
Sonja latinka ...mislim da o njoj ima jedno minimum 20 strana diskusije ovde i stvarno je suvishno pisati, samo prokopaj malo
Sanja iz geografije je super zena :) Gotivi milku canic u slobodno vreme i vodio sam diskusije o milki sa njom
Danica - otkud znam ne predaje mi , ali znam da ono sto prica to nema veze sa realnoscu. Gleda sigurno mnogo epsku fantastiku i mesha Srednju Zemlju sa izraelom ...frodoa sa karadjordjem, strasno
Vinc - covek shampion, priredjujemo mu docheke svakodnevno. Mislim da ce u penziju na kraju sezone ove, red bi bio, predavao je nekim sadasnjim profesorima, covek je tu vise nego sama zgrada
Hemija - ok je zena
Andja je fenomenalan vokalni talenat :) a i gotivim onaj njen matrix kozni mantil...ah podseca me na Nea pod mlade dane kad ga obuche xD
i za kraj Slavica, moja razredna, jao dusha od zene :) samo budite fini
 
Karajic - ah gilgamesh mi je predavao u prvoj i nije mi ostao u lepoj uspomeni. Petice kod nje padaju kao komete, u prevodu na svakih 76 godina xD
Matematika - razredna III9, u narodu poznatija kao Smrda. Nosi stalno haljine od charshava i stolnjaka u kojima vecito smrdi , a tek u letnjim mesecima kad krene znoj ...pff ni 95-ica puna shtrokavih penzionera joj nije ni do kolena

Vince - covek shampion, priredjujemo mu docheke svakodnevno. Mislim da ce u penziju na kraju sezone ove, red bi bio, predavao je nekim sadasnjim profesorima, covek je tu vise nego sama zgrada

Andja je fenomenalan vokalni talenat :) a i gotivim onaj njen matrix kozni mantil...ah podseca me na Nea pod mlade dane kad ga obuche xD

samo mala isprawka,ne padaju komete na swakih 76 godina,wec Hajlijewa kometa swakih 76 godina prodje pored Zemlje(tacnije ulazi u Zemljinu sferu),tako da je mi widimo.....:mrgreen::mrgreen:
koji sam streber


Matematika-jadni mi...........ali se sad smirilo,ili smo se mi lagano nawikli na "to"........:sad2::sad2:

Za Vinceta,nadam se da nece,jer je cowek lik...........:super::super:

Andja,bila sam na jednom njenom casu hora i odusewila sam se,znaci toliko je ona predana tome swemu,swaka joj cast................
btw,hahahaha:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:(za mantil i Nea............)
 
Karajic - ah gilgamesh mi je predavao u prvoj i nije mi ostao u lepoj uspomeni. Petice kod nje padaju kao komete, u prevodu na svakih 76 godina xD
Matematika - razredna III9, u narodu poznatija kao Smrda. Nosi stalno haljine od charshava i stolnjaka u kojima vecito smrdi , a tek u letnjim mesecima kad krene znoj ...pff ni 95-ica puna shtrokavih penzionera joj nije ni do kolena
Arsenovicka...otkud znam, nije mi predavala, mada cujem da je stroga. Ona je inace doshla umesto Igica u nashu smenu.
Sonja latinka ...mislim da o njoj ima jedno minimum 20 strana diskusije ovde i stvarno je suvishno pisati, samo prokopaj malo
Sanja iz geografije je super zena :) Gotivi milku canic u slobodno vreme i vodio sam diskusije o milki sa njom
Danica - otkud znam ne predaje mi , ali znam da ono sto prica to nema veze sa realnoscu. Gleda sigurno mnogo epsku fantastiku i mesha Srednju Zemlju sa izraelom ...frodoa sa karadjordjem, strasno
Vinc - covek shampion, priredjujemo mu docheke svakodnevno. Mislim da ce u penziju na kraju sezone ove, red bi bio, predavao je nekim sadasnjim profesorima, covek je tu vise nego sama zgrada
Hemija - ok je zena
Andja je fenomenalan vokalni talenat :) a i gotivim onaj njen matrix kozni mantil...ah podseca me na Nea pod mlade dane kad ga obuche xD
i za kraj Slavica, moja razredna, jao dusha od zene :) samo budite fini
e da nije mi jasno,cuo sam baroniju,da je on predavao hemicarki Ceci,mojoj razrednoj !?!?!?!?!?!
 
Vince predavao hemicarki???
Ma nema sanse,oni su tu negde sa godistem...:think:
E Krsto,svaka cast za opis smrde!!! :super:
Zena je neverovatna,ceo novembar,a kako je i krenula decembar,nosi jednu te istu haljinu!!! A takvu haljinu je nosila moja cukunbaba...:roll::mrgreen:
 
kako si siguran da te znam? e sad ovo pitanje malo glupo zvuci ali : znas ti ko sam ja ? :mrgreen: hah...Inace stanje u smrdinoj garderobi je : dve haljine, i obe smrde, s tim sto jedna nije flekava....A gde vi imate casove I6? a ti anja koje si odeljenje?
 

Back
Top