Zemunska gimnazija

Nishta od kombinacije selidbe na Novi Beograd u Djuru i Ratka... Bio sam danas da vidim shta ima u osnovnoj i video i chuo da je neizvesno kada ekonomska odlazi i da nema shanse da prime josh neku shkolu dok ne urade prozore. A i raspolozivih uchionica ima samo da podrzi 75% jedne smene(bez namenskih kabineta koji su potrebni,poput informatike).
 
Au bre, pa kakva je to raspad skola, Vazicu?
Ja vam se, eto, javljam sa zescom vrtoglavicom, koja je posledica "nadrazaja vestibularnog aparata"(kako mi je rekao lekar), odnosno centra za ravnotezu. Vec 36 sati ne mogu da gledam ni u sta, a da se to ne krece u svim smerovima.....
 
Raspad u smislu da su chelichni prozori(koji nisu menjani od kad je shkola napravljena '70 i neke) skroz korodirali,pa stalno postoji mogucnost da se srushe,a teshki su boga oca.Nece Ministarstvo da ih menja zbog rupe u zakonu koji se bavi time a kaze da se menjaju drveni prozori,a metalni se popravljaju.Mogu se popraviti samo aluminijumski,a ovi ne.Neka budala je sastavljala i taj zakon pa sad muku muche dok to nekom ne padne na glavu.
 
Au bre, pa kakva je to raspad skola, Vazicu?
Ja vam se, eto, javljam sa zescom vrtoglavicom, koja je posledica "nadrazaja vestibularnog aparata"(kako mi je rekao lekar), odnosno centra za ravnotezu. Vec 36 sati ne mogu da gledam ni u sta, a da se to ne krece u svim smerovima.....
sta si to radio crni migel? :confused:

koje su skole jos u igri? :cool:
 
Hvala swima koji mi chestitashe rodjus!!!!!!!!!!!!!!!!!Koji razred je ta riba?Anywayz pravim album muzichki album kuci(hip hop zanr,teshka prozivachina drugova,nastavnika,skole)pa da mi pomognete tako shto cete kupiti album MC BANEX-FREESTYLE SHOWDOWN je ime albuma pa josh samo da ga napravimo valjda ce biti gotovo do nove godine
cena je 75 dinara(bez pdva)muahahahaha
shalim se nema pdv
 
Poslednja izmena:
e sad me podseti...........
ljudi,hoce biti neka zurka u skoli,mi smo culi da su ranije stalno bile neke,a sad kad smo mi dosli,ono nishta........swe prazno........?????????
tix,da ne znas mozda ti(kao trecakinja,hahahaha)??
 

Back
Top