Zemunska gimnazija

auuu Wazicu,znas kako si nas uplasio sa onim za latinski.............ali nije bilo bas tako strasno,znala sam prewod swe a kulturu nesto nisam stigla,ali ga nisam ni znala najbolje,tako da je ok..........a i drugu je dala 3 a preweo je samo 1 recenicu i nesto malo kulture....................lol
 
Jaoooo...imali smo kont u petak iz latinskog...:(:(:(...uradila sam (prepisala) celu kulturu i prevela dve recenice....koje 100000% nisu tacne...msm da ce mi se zena smejati do kraja godine sta sam sve odvaljivala...:lol::lol::lol:...jel zna neko koja je ocena kad ti je cela kultura tacna?xD...iii...dobila sam 5 na pismenom iz mate kod Avdulaja..hahh...ne verujem!:super:....jel ima nestooo novoo???...sta bi sa onim renoviranjem skole? Ja sam cula od drugarice sa trece god da cemo se preseliti na Karaburmu!!!!...kao i da cemo tamo biti dok se ovde renovira!!...mada...msm da je to cista izmisljotina...rekla mi je prof nemackog da ce se renovirati deo po deo...ali da cemo ipak ostati ovde...:)
 
Latinski ti je 3 ili 4,zavisi....
Meni su rekli da se selimo ili na Galeniku ili Visnjicu....Koji tracevi xDDD!!!
Samo da se ne selimo,trebace mi tri sata do skole!

A zamisli kako je onda Anici,kojoj sada treba do skole sat,sat i po..........uzas........
nemam pojma,bilo je mucenje do owde dolaziti,a sad jos i na Karaburmu da nas posalju,ma uzas.........inace,mislim da je rekla da je samo kultura da l' za 2 ili za 3........ne u stwari da je jedna recenica(tacna) za 2 a i kultura uz nju 3 i tako swe na wise..............tako nesto.......
 
de ste ljudi :D meni nesto s*eban komp, pa ne dolazim..
trecacima je tromesecje 17. u ponedeljak, za ostale ne znam..:neutral:
srecan rodjendan, banex :) ziv bio, i zdrav.
ostali, nadam se da uzivate u ovim zivotima i ovoj jeseni, najlepsoj od svih koje ja doziveh (mislim samo na vremenske prilike xD) :):)
 
Poslednja izmena:

Back
Top