Zauzeta devojka, a flertuje sa drugima

Ma ok izlazis, sta ti je poenta? Rekla si da izlazis samo danju (osim ako nije koncert ili pivo u pabu, koliko sam zakljucio po danu), zasto sada menjas izjave? Nisi na ispitivackoj stolici, upleli smo se u razgovor oko jedne stvari, hteo sam da ti kazem poentu, izbegla si direktne odgovore time, sta vec, fina si devojka,nisi, opatica si, fufa si, super si verna, alal vera,normalna, kakva god, mene ne interesuje osim dobrog razgovora ovde i to je to.

- - - - - - - - - -

Ovde cesto osetim kao da pricam sa Hurem nekom iz harema i da moram da pazim sta kazem da joj ne ukaljam cednost i cast. Aeee breeee vozite malo bicikle, svez vazduh prijace vam.

Ja nikada ne izbegavam direktne odgovore, niti menjam izjave, ne znam odakle ti to.

Poentu je trebalo ti da izvuces, jer si i zapoceo s pitanjima....a poenta je ocigledno da smo razliciti i da se ne mogu staviti svi u isti kalup.

A to da li sam ja fufa ili opatica, to i ne treba da te interesuje. :)

P.S. Ne znam koja ti je ta Hurem, ja niti sam se nasla uvredjenom niti zabrinutom za svoju cednost. Da ne duzimo vise :)
 
Ja nikada ne izbegavam direktne odgovore, niti menjam izjave, ne znam odakle ti to.

Poentu je trebalo ti da izvuces, jer si i zapoceo s pitanjima....a poenta je ocigledno da smo razliciti i da se ne mogu staviti svi u isti kalup.

A to da li sam ja fufa ili opatica, to i ne treba da te interesuje. :)

P.S. Ne znam koja ti je ta Hurem, ja niti sam se nasla uvredjenom niti zabrinutom za svoju cednost. Da ne duzimo vise :)
I ja se slazem sa ovim.
 
Pa ne mogu na forumu da pisem boli me ...... nesto..... morala sam finije jbt.Ne bih prsla i ti to ne mozes znati zato sto me ne znas,i niko ti ne kaze da se to vec nije desilo,a nazvala sam fuksama zato sto sebe naravno vise cenim od ostalih i zasto bi druge uzdizala a sebe spustala?

- - - - - - - - - -

Morate razdvojiti nagone i posvecenost i odanost pa tek diskutovati o ovoj temi.


ovo je istina al za to treba imati nesto u sebi, ne mogu da nadjem pravu rec, al je nesto u onom smislu kad stojis iznad svega pa te ne dodiruju neke stvari koje znas da se desavaju naokolo pa ih prihvatis ko cinjenicu.
 
:hahaha: prsla si .....ja sam nebitan u celoj prici ali doza emocija koju unosis pokazuje tvoje slabosti..ne bih da ih zloupotrebljavam......opusti se malo......

cuj emocije su slabost :roll: pored misli, ideja i vizija to je ono sto pokrece svet
Posle bude cudno sto " les truli pa ga pronadju tek kada smrad bude ekstremno nepodnosljiv za vecinu" da ne govorimo i svim ostalim scenarijima
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.

to je normalna veza
cuti i uzivaj
i mani se ovih fazona
nabodi i odi i oteraj u ******
 
Ja nikada ne izbegavam direktne odgovore, niti menjam izjave, ne znam odakle ti to.

Poentu je trebalo ti da izvuces, jer si i zapoceo s pitanjima....a poenta je ocigledno da smo razliciti i da se ne mogu staviti svi u isti kalup.

A to da li sam ja fufa ili opatica, to i ne treba da te interesuje. :)

P.S. Ne znam koja ti je ta Hurem, ja niti sam se nasla uvredjenom niti zabrinutom za svoju cednost. Da ne duzimo vise :)

Bitno je da si izvukla iz izjave samo ono sto si htela da cujes. Toliko o poenti. Tako je, da ne duzimo.
 

Back
Top