Zauzeta devojka, a flertuje sa drugima

Pa bogami ja i onaj moj gledamo oba pola(nema veze sa sex. opredeljenjem nismo nastrani) vec kad prodje musko iskomentarisemo,a i zensko isto iskomentarisemo zajedno.A i sta me boli cosak od stola za tamo neku dokle god mi ne ugrozava vezu.U jbt mosh misliti stavio joj je q tamo gde se stavlja jadna ja evo ubicu se xD
 
Pa bogami ja i onaj moj gledamo oba pola(nema veze sa se. opredeljenjem nismo nastrani) vec kad prodje musko iskomentarisemo,a i zensko isto iskomentarisemo zajedno.A i sta me boli cosak od stola za tamo neku dokle god mi ne ugrozava vezu.U jbt mosh misliti stavio joj je q tamo gde se stavlja jadna ja evo ubicu se xD

a ako bi tvoj dragi kreno da flertuje s njom el bi te zaboleo cosak od stola?
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.
Imao sam jednu takvu i to ti je da popizdis .To rade nezrele osobe bez obzira na godine .Ili nemaju osjecaj da to drugima smeta
ili ih nije briga .Vjerovatno i jedno i drugo . Ako ti smeta mijenjaj je, ona se sigurno nece promijeniti .
 
Sta me briga sto flertuje sa nekom tamo fuksom sta JA imam da se nerviram oko toga kad na pr. moze da pohebe pola sveta uvek ce doci meni,i obrnuto.Nije bitan onaj sa kim lezes vec onaj sa kim se budis,i najbitnije da bude taj ili ta ujutru tu.

cekaj bre sad malo pre kazes da bi te zabolelo..sad kao te bas briga...a ja znam da bi prsla ko lajsna kad bi pred tobom flertovao...ova rec fuksa dovoljno govori.....

- - - - - - - - - -

Pa normalno da primetim ako je neko zgodan, nisam slepa...a ne ocekujem ni od decka da bude slep. Ali jedno je primetiti, a sasvim drugo flertovati i uraditi nesto po tom pitanju.

ma to sam i mislio...slazem se....:D
 
Pa ne mogu na forumu da pisem boli me ...... nesto..... morala sam finije jbt.Ne bih prsla i ti to ne mozes znati zato sto me ne znas,i niko ti ne kaze da se to vec nije desilo,a nazvala sam fuksama zato sto sebe naravno vise cenim od ostalih i zasto bi druge uzdizala a sebe spustala?

- - - - - - - - - -

Morate razdvojiti nagone i posvecenost i odanost pa tek diskutovati o ovoj temi.
 
Pa ne mogu na forumu da pisem boli me ...... nesto..... morala sam finije jbt.Ne bih prsla i ti to ne mozes znati zato sto me ne znas,i niko ti ne kaze da se to vec nije desilo,a nazvala sam fuksama zato sto sebe naravno vise cenim od ostalih i zasto bi druge uzdizala a sebe spustala?

uf uf..sve su zene fukse a ti si devica marija....vidi se po pisanju....i nacinu na koji si odgovorila......sujeta te srce prca jako.....;)
 
Sta me briga sto flertuje sa nekom tamo fuksom sta JA imam da se nerviram oko toga kad na pr. moze da pohebe pola sveta uvek ce doci meni,i obrnuto.Nije bitan onaj sa kim lezes vec onaj sa kim se budis,i najbitnije da bude taj ili ta ujutru tu.

Ocigledno te nervira i briga te cim je zoves fuksom i seva ti iz ociju da bi joj pocupala svako perce, a ne dotice te.

- - - - - - - - - -

E to je ono, dogovor u vezi iono cuveno moze biti a ne mora. Nisam samo sam stajala a on mi prisao pa smo pricali. Ja samo izadjem, stojim i pricam sa drugaricama.
 
Pa ne mogu na forumu da pisem boli me ...... nesto..... morala sam finije jbt.Ne bih prsla i ti to ne mozes znati zato sto me ne znas,i niko ti ne kaze da se to vec nije desilo,a nazvala sam fuksama zato sto sebe naravno vise cenim od ostalih i zasto bi druge uzdizala a sebe spustala?

- - - - - - - - - -

Morate razdvojiti nagone i posvecenost i odanost pa tek diskutovati o ovoj temi.

Svaka tebi cast na samopouzdanju, ja sam drugacija. Meni ne bi bilo svejedno kad bi moj momak flertovao s drugim devojkama, a pogotovo jer meni nikad ne bi palo na pamet da flertujem s drugim ako sam vec u vezi.

Flertovanje nije nagon vec svesna radnja.

- - - - - - - - - -

Ne mislim nista o tebi nakon sto smo zakljucili da nisi relevantna za razgovor posto ne izlazis uvece i td...

Ma ko kaze da ne izlazim.
 
opet govori sujeta iz tebe i ti mislis da si toliko vazna da te neko zakopava.....nema veze aj nek si mi ziva i zdrava......:D

I ti mislis da si toliko bitan pa evo na ovu temu da kazem da devojka svaka samo u tebe treba da gleda.A jbt ponasate se kao da imate zlatan qurac i boze moj kako to da je neko samo pogledao vase devojke/zene i slicne.
 
I ti mislis da si toliko bitan pa evo na ovu temu da kazem da devojka svaka samo u tebe treba da gleda.A jbt ponasate se kao da imate zlatan qurac i boze moj kako to da je neko samo pogledao vase devojke/zene i slicne.

:hahaha: prsla si .....ja sam nebitan u celoj prici ali doza emocija koju unosis pokazuje tvoje slabosti..ne bih da ih zloupotrebljavam......opusti se malo......
 
Ma ko kaze da ne izlazim.

Ma ok izlazis, sta ti je poenta? Rekla si da izlazis samo danju (osim ako nije koncert ili pivo u pabu, koliko sam zakljucio po danu), zasto sada menjas izjave? Nisi na ispitivackoj stolici, upleli smo se u razgovor oko jedne stvari, hteo sam da ti kazem poentu, izbegla si direktne odgovore time, sta vec, fina si devojka,nisi, opatica si, fufa si, super si verna, alal vera,normalna, kakva god, mene ne interesuje osim dobrog razgovora ovde i to je to.

- - - - - - - - - -

Ovde cesto osetim kao da pricam sa Hurem nekom iz harema i da moram da pazim sta kazem da joj ne ukaljam cednost i cast. Aeee breeee vozite malo bicikle, svez vazduh prijace vam.
 

Back
Top