Zauzeta devojka, a flertuje sa drugima

Ajde da razumem ono, izadje sa drugaricama i neko je muva, kaze joj nesto, ima nastup, pa se ona nasmeje i kao flertuje, opet, bez nekog nabacivanja, vec eto, reda radi, mozda je i to bolje nego da bude namcor "ajde pali" i sl rad.
Pravi flert da se ona nekom nabacuje meni deluje kao uvod u prevaru, dizanje licne vrenosti, pa i nepostovanje druge strane, ako to druga strana ne radi.

Jos ako joj je decko tu a ona ispred njegovih ociju flertuje tj. nabacuje se nekom mi deluje kao neizvljenost i debilizam. "Ja sam opasna macka, mogu da imam svakog." :bljak:

То и јесте превара.
 
ja jednom napiso i odma bio popljuvan, da ne kaem kritikovan...napiso sam...što vi što se zabavljate na to gledate kao na prevaru....? nije to prevara, kad ti to radi devojka s kojom ne živiš pod istim krovom i ne deliš život s kojom se vidiš dvatri puta nedeljno
To je vidjanje, zabava i sexanje. Tako je i najlepse. Cim pocnes da zamisljas trazite zajedno gajbu, zajedno krecite zidove u lila, zajedno kupujete namestaj, tada je shjeb. Jos ces i da zamislis kako kao tatica citas novine dok decica trckaraju okolo i cupkaju te za bradu. Ma daaaaaaaaj.
 
ja jednom napiso i odma bio popljuvan, da ne kaem kritikovan...napiso sam...što vi što se zabavljate na to gledate kao na prevaru....? nije to prevara, kad ti to radi devojka s kojom ne živiš pod istim krovom i ne deliš život s kojom se vidiš dvatri puta nedeljno

Nije klasicna prevara, al je tesko nepostovanje, pogotovo u prisustvu istog (koliko je to samo jadno)...
 
razgovor je po meni bezsmislen sve dok se nezna sta neko smatra pod tim "flertovanjem" ?

Moze biti a ne mora. Klasika. Vidi, sta ce ona po kaficima i klubovima ako vec ima vezu i uziva sa momkom. Da nadje drugarici decka? hm hmm. Kafici, klubici, koliko god mi pricamo suprotno i gradili se nekom pricom "samo se zabavljam, izasla sam sa drugaricama" su mesta gde se stavljas u Promet. Nema tu, samo smo pricali a ja se smesila kulturica. Sta ces tamo? Zbog dekora? Muzike? Ima muzike i kuci, i to dzaba, i pice diskontna cena, i plus mozes lepo da se cujes sa drugaricama. Hoces u promet? Odo i ja, i lepo se provedi.
 
Nije klasicna prevara, al je tesko nepostovanje, pogotovo u prisustvu istog (koliko je to samo jadno)...

da...jeste nepoštovanje...

- - - - - - - - - -

jadno za nju ili njega?

za oboje na poseban način...jadno za njega što je dozvolio da ne bude poštovan i jadno za nju što dozvoljava sebi iskazivanje nepoštovanja na takav način
 
Moze biti a ne mora. Klasika. Vidi, sta ce ona po kaficima i klubovima ako vec ima vezu i uziva sa momkom. Da nadje drugarici decka? hm hmm. Kafici, klubici, koliko god mi pricamo suprotno i gradili se nekom pricom "samo se zabavljam, izasla sam sa drugaricama" su mesta gde se stavljas u Promet. Nema tu, samo smo pricali a ja se smesila kulturica. Sta ces tamo? Zbog dekora? Muzike? Ima muzike i kuci, i to dzaba, i pice diskontna cena, i plus mozes lepo da se cujes sa drugaricama. Hoces u promet? Odo i ja, i lepo se provedi.

aoj brate ostadoh bez reci :eek:
 
aoj brate ostadoh bez reci :eek:

Pa jeste. Znam da zvuci okorelo, ali to je cinjenica. Kafici i klubovi su mesta za muvachinu. Osim za alkose i muzicke entuzijaste, tehno etno . Parti people,sandlale i pederusa i imam mix guarane i vodke u torbici, pa mu odpadnu podocnaci a ni ne zna zasto je na tom mestu. Imas toliko mesta za zabavu sa drugaricama. Ako krene da izlazi sa njima, znaci da je veza zagorela.Ne kazem, s vremena na vreme, ali ako jedno od vas dobije zelju "Hocu da izlazim i da se provodim", znaci da te ne ispunjava.Ili mozda jednostavno niste zreli i spremni na ozbiljnu vezu i posvecivanje?
 
Pa sinoc mi je to radila i bas me je iznervirala, a plus ceo dan me je bolela glava tako da joj se nisam danas a ni sinoc javljao, a sad mi non stop salje poruke. primetio sam da to radi kad god sam ja neraspolozen i ne pridajem joj dovoljno paznnje, a ne mogu stalno ok da budem ,kad se skoro svaki dan vidjamo i izlazimo.
Pa što joj fino ne objasniš šta ti je?
oteraj ti to u ****** moj prijatelju...očigledno se naslađuje tvojom patnjom , ispituje ti granice strpljenja, dokle sme da ide...neretka pojava kod žena generalno
a i šta se viđate svaki dan jeote...:/ pa zato ti to i radi
Ma đavo lično :mrgreen:
 
Pa jeste. Znam da zvuci okorelo, ali to je cinjenica. Kafici i klubovi su mesta za muvachinu. Osim za alkose i muzicke entuzijaste, tehno etno . Parti people,sandlale i pederusa i imam mix guarane i vodke u torbici, pa mu odpadnu podocnaci a ni ne zna zasto je na tom mestu. Imas toliko mesta za zabavu sa drugaricama. Ako krene da izlazi sa njima, znaci da je veza zagorela.Ne kazem, s vremena na vreme, ali ako jedno od vas dobije zelju "Hocu da izlazim i da se provodim", znaci da te ne ispunjava.Ili mozda jednostavno niste zreli i spremni na ozbiljnu vezu i posvecivanje?

Ima i toga, ne kazem da nema...ali nije mi blisko takvo razmisljanje. Ja uvek polazim od sebe, i ne vidim nista lose u tome da se izadje s drugaricama ili da on izadje sam s drustvom. Kad postoji postovanje i medjusobno poverenje, moze bilo ko od nas dvoje da izadje gde hoce....prevara pocinje u glavi, u mislima, a ne po klubovima i kaficima.
 
Pa jeste. Znam da zvuci okorelo, ali to je cinjenica. Kafici i klubovi su mesta za muvachinu. Osim za alkose i muzicke entuzijaste, tehno etno . Parti people,sandlale i pederusa i imam mix guarane i vodke u torbici, pa mu odpadnu podocnaci a ni ne zna zasto je na tom mestu. Imas toliko mesta za zabavu sa drugaricama. Ako krene da izlazi sa njima, znaci da je veza zagorela.Ne kazem, s vremena na vreme, ali ako jedno od vas dobije zelju "Hocu da izlazim i da se provodim", znaci da te ne ispunjava.Ili mozda jednostavno niste zreli i spremni na ozbiljnu vezu i posvecivanje?

postavljac nije pisao o kaficima u uvodnom postu.

znaci to se odvija u tvojoj glavi ti imas tu okorelu sliku ili sta ja znam kako se to vec zove i predstavu o tome sta treba sta ne. zato ne bi znao sta pametno da ti odogovrim na tome.
 
za ubijanje u psihu je najbolje da je ne ebes 2 % tj da budes hladnokrvan.....tad polude.....sve je za njih bolje od hladnokrvnosti.......
pa na to i mislim...šta drugačije

- - - - - - - - - -

Ima i toga, ne kazem da nema...ali nije mi blisko takvo razmisljanje. Ja uvek polazim od sebe, i ne vidim nista lose u tome da se izadje s drugaricama ili da on izadje sam s drustvom. Kad postoji postovanje i medjusobno poverenje, moze bilo ko od nas dvoje da izadje gde hoce....prevara pocinje u glavi, u mislima, a ne po klubovima i kaficima.

ja svom sinu stalno sugerišem nikad ne zapostavljaj društvo zbog riba...nemoj da je zivkaš, da je smaraš, jer će da joj se smučiš brzo a i ona tebi...
 
Ima i toga, ne kazem da nema...ali nije mi blisko takvo razmisljanje. Ja uvek polazim od sebe, i ne vidim nista lose u tome da se izadje s drugaricama ili da on izadje sam s drustvom. Kad postoji postovanje i medjusobno poverenje, moze bilo ko od nas dvoje da izadje gde hoce....prevara pocinje u glavi, u mislima, a ne po klubovima i kaficima.

bas tako, a i veza nisu smo onih par meseca gde ne silaze jedan sa druguog, veza se sastoji i u tome sto ce ona da radi tamo sa nekim dobrim bajom a ti ces da se mislis i zabranjujes joj da ide na posao? ;))
 
Pa postp se bas cesto vidjamo, ja i jesam postao hladnokrvan prema njoj, ne pridajem joj vise toliko paznju, bas zbog toga sto mi je dosadilo da se vidjamo stalno, to sam joj i rekao a ona se uvredila, pa me zato pravi budalom kad izadjemo, ali nece moci vise :mrgreen: I sinoc kad mi je to uradila samo sam joj rekao cao i otisao
 

Back
Top